wmaraci reklam
lidertakipci

Bazen verdiğim emeğe üzülüyorum

16 Mesajlar 2.055 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Computerr Computerr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web master
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Bu nedenle ben Kesinlikle turkce siteleri bıraktım uğraşmak resmen enayiliktir. yabancı kategorilerde ise yabancı dilin de yoksa kesinlikle girmeyeceksin ingilizce makale parası ile yazdirrim olur biterlede olmuyor.

wmaraci
reklam

ruzigar ruzigar Php İçerik Botları Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek kodcu
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 6 / 34
  • Ticaret 12, (%100)
Mantıken site yabancı olunca dolar kuru vs. gibi etmenlerle gelirin daha fazla olacağı aşikar. Türkçe araba sitesi yerine ingilizce araba sitesi daha fazla kazandıracak diye düşünebilirsiniz. Peki ya türkçe başka bir konu üzerinde çalışınca ingilizce araba sitesinden fazla kazanç elde ediliyorsa... Türkçe içerikle bile adsense den oldukça iyi gelirler elde edebilirsiniz. Araştırmanızı yaparken başarı hikayelerini okumayın. Başaranlar asıl başarma sebebini hiçbir zaman sizinle paylaşmayacak. Başaramayanları okuyun ki aynı hataları siz de yapmayın. tek bir siteye, sektöre bağlı kalmayın. Her zaman araştırın daima daha fazla kazandıran bir yol bulacaksınız.
viskipuro

kişi bu mesajı beğendi.

ruzigar ruzigar Php İçerik Botları Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek kodcu
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 6 / 34
  • Ticaret 12, (%100)

pcmehmet61 adlı üyeden alıntı

Benim aklımda adsenseden iyi para kazabilmek için bir yöntem var ama etik bir yöntem değil.Biraz işin açığından faydalanmak gibi bişey oluyor.

Emin olun google bizden daha akıllı. Adsense ile para kazanmayı düşünüyorsanız öncelikle her türlü illegal yöntemden uzak durmalısınız.

grey23 grey23 WebmasterTR Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Google Adsense
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** P**
  • Mesajlar 1037
  • Beğeniler 243 / 172
  • Ticaret 14, (%100)
665 tika 99,75 kazandiriyor egitim sektöründe bu tik sayisina ulasilmasi icin 1000 tekil hit lazim ortalama kazanc en az 2000 tekile 200 TL .

wmaraci
wmaraci

AlicanAkdogan AlicanAkdogan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Mobile Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Bencede adsense bitmesi zor. Ben 1 yıldır kullanıyorum, reklam yerleşiminde ilk zamanlarda sitem 1000-1500 arası hiti vardı 100-150 tıklamaya 3-4 tl bile kazanamıyordum ama içerik girmeye devam ettim mayıs-haziran gibi kendim fazla tıklama olan reklam yerlerini boyutlarını değiştirdim. Site hiti 300-400 düştü ama 70-80 tıklamada 10-15 tl, hafta sonu bu kazanç 30-40 tl oluyor.

monelogg monelogg <> Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 658
  • Beğeniler 78 / 125
  • Ticaret 0, (%0)
Netron AdiG3

Aslında temel sıkıntı bu, ziyaretçi gelince ikisi de daha fazla kazandırıyor ama ziyaretçi gelmeyince ikisi de yüzünüze bakmıyor. :/

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al