wmaraci reklam

nerede hata yapıyorum

7 Mesajlar 707 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cranberries666 cranberries666 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek memur
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
herkese kolay gelsin 1 yaşında bloğum var 120 tane makale var 100 tanesini kendim yazdızm ancak günlük ziyaretçi sayısı 75-80. Bi yerde hata mı var acaba. tatilmaceralari.com

wmaraci
reklam

TEKNOATU TEKNOATU Asla Pes Etme... Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 335
  • Beğeniler 24 / 56
  • Ticaret 0, (%0)
Siten aşırı yavaş. resimleri optimize et. Siteni biraz hızlandır. Ve içerikleri sosyal media adreslerinde etiketli olarak paylaş. örnek: #tatil #tatilmaceraları

" Kimse senin dalgalarla nasıl boğuştuğuna bakmaz. Gemiyi limana getirip getirmediğine bakar. "

Saffet Saffet Web Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 966
  • Beğeniler 198 / 326
  • Ticaret 0, (%0)
Google veya diğer arama motorları tasarıma değil kodlara bakar o yüzden sitenin büyük ölçüde optimize edilmeye ihtiyacı var. Video var main-page'de onu kaldırın derim ne gerek var ki zaten slider'ın arkasında kalıyor pek de bir işlevi yok gibi.

• Üyelik 28.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek memur
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
haklısınız kod işindende anlamadığım için pek onu yapamıyorum

wmaraci
wmaraci

dargman69 dargman69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
sitenin optimizasyona ihtiyacı var.
ek olarak, 1 yaşındaki bir site için makale sayısı oldukça az. 1 yaşındaki bir sitede hiç yoktan 350 adet makale olması yönünüde düşünüyorum.

site hitinin artması için, sürekli olarak güncellik ve yeni girişler gereklidir. siteyi açtığından günden bugüne kadar her gün özgün makale girişi olmuş olsaydı, durum çok farklı olurdu

Ergin Ergin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek müzisyen/webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 47 / 219
  • Ticaret 3, (%100)
Siteyi ben beğendim aslında. Gözüme çarpan ilk şey başlıkların SEO açısından optimize edilmemiş olması. Mesela konu başlığı "Adım Adım Halfeti" şeklinde olunca aramalarda çıkma şansınız azalır. Sektör zaten rekabetçi bir sektör.

Bunun yerine en basitinden "insanlar halfeti diyince ne arıyor" diye düşünmek ve ona göre yazıyı optimize etmek gerekir. Örneğin Google'a halfeti yazınca en altta şunlar çıkıyor:

Bunlardan birini seçip bu aramalarda çıkmak üzere yazıyı optimize etmek gerekir. Kimse google'a "adım adım halfeti" yazıp aramaz.

Artık internette rekabet çok fazla, içinizden geldiği gibi yazmakla olmuyor. Stratejik düşünmek ve optimizasyon şart.

Bunun dışında yapılacak tabi birçok şey var. En başta özenle seçilmiş kaliteli sitelerden ara ara backlink almak ve siteyi Youtube ile de desteklemek gibi.

Başarılar

• Üyelik 28.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek memur
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
evet başlıkları da düzenlemek gerekiyor sıfırdan hiç anlamadan yaptım , site hızı %51 çıkıyor bunlarıda düzenlemem gerekiyor kodlar falan diyor çalışmak lazım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al