wmaraci reklam
lidertakipci

google neye göre üste çıkartıyor?

14 Mesajlar 1.903 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

j700 j700 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Otel
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 1263
  • Beğeniler 214 / 215
  • Ticaret 1, (%100)
google makalelerimizi neye göre üste çıkartıyor. Bir makalem var. ney yaptıysam googlede üste çıkartamadım. Makelenin adını olduğu gibi yazıyorum uzun cümle 6 kelimeli aynı türde başka makale olmadığı halde çıkmıyor

ama bir başka makalem var başka sitelerde aynı türde yüzlerce makale var ve ben üste çıkmak için hiç bir çaba göstermediğim halde tek kelimesini yazdığım halde en üst sırada çıkıyorum evet tek kelime ile üst sırada çıkıyorum siteme gelenlerin %85 i o makalem sayesinde geliyor

bu neden böyle bir makeleden tek bende var üste çıkmak için yapmadığım kalmadı başka makaleden yüzlerce var kılımı bile kıpırdatmadan jenerik kelime ile üste çıkıyorum

wmaraci
reklam

fyzyc fyzyc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Raporlama Uzmanı
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 39 / 90
  • Ticaret 20, (%100)
Valla hocam çözebişmiş değilim 5 aydır odak kelimemde uğraş verdim 4. Sıraya geldim. İlk 2 köklü bi site ama 3. Sıradaki vatandaş siteyi 13 gün önce açtı. 3. Gün 3. Sıraya yerleşti. İçeriği çokmu iyi dersen hayır berbat durumda iç seo namına bişey yok dış seo desen daha baclinki yok 13 günlük site çıkamadım işin içinden.

gakgos gakgos Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 6 / 195
  • Ticaret 0, (%0)
Özgün olacak seo uygun olacak anahtar kelime odaklı olacak 300 kelime üstünde olacak ve otoriter bir sitede yayınlandığı zaman ilk sırada olur ;)

artvinhopa artvinhopa laiksozluk.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek gazeteci, yazar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 825
  • Beğeniler 418 / 269
  • Ticaret 6, (%100)
Bence piyasada olan bilginin %90'nı yalan. Neden mi derseniz şuan filmlerle ilgili öyle bir kelimede 1. sıradayım ki tam 1 senedir sıralamam hiç bozulmadı ve o kelimeden günde 3 k hit alıyorum içerik ise kalitesi kopyala yapıştır yapılmıl görsellerin boyutları bile saçma sapan bir içerik. yazının sadece %10'u özgün. hocamın dediği gibi başka bir içeriğim var o içeriği özel olarak içerikle alakalı uzman olan birine yazdırdım tam 1024 kelime a'dan z'ye konu hakkında bilgi veriyor ama 3. sayfada yer alıyorum ilk sayfanın sonunda yer alanlar konu ile alakasız yazılar. Kim ne derse desin google yeterince iyi değil.
53456 Turk68

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

70826 70826 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 06.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 228 / 482
  • Ticaret 17, (%100)
Coca colanın gizli formülü gibi kimse bilmiyor, sadece varsayım ve deneyimlerle alakalı çoğu bilgi.
viskipuro

kişi bu mesajı beğendi.

CanberkBalcilar CanberkBalcilar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Gemici.
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 20 / 45
  • Ticaret 12, (%92)
Genel olarak ;
1. Özgün Makale
2. Link İnşaası
3. Zaman.

Özgün makale yazıp geçerek sadece bir yere kadar gelebilirsiniz.
Lakin, ne kadar doğru makale yazıyorsunuz acaba?
Acaba ziyaretçiler gerçekten okumakta mıdır?
İç Optimizasyonunuz ne alemde?
Ne kadar özen gösteriyorsunuz?
Sosyal Medyayı ne kadar destekliyorsunuz?
İlk olarak bu soruları kendinize sorun hocam ve eş zamanlı olarak makalelerinizi sosyal medya da paylaşmanızı tavsiye ederim.

hava15 hava15 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 204
  • Beğeniler 17 / 46
  • Ticaret 4, (%100)
Kendi tespitlerime göre yazıyorum. Ne backlink, nede diğer başka şey.... En önemli nokta googleden gelen ziyaretçi sitende istediğini bulabiliyor mu? Eğer gerçekten istediğini bulabildiyse sayfanda kalma süresi uzun olmalı.

YasinKiRAN YasinKiRAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama & Wordpress
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 248
  • Beğeniler 65 / 92
  • Ticaret 17, (%100)
Paylaşmış olduğun içeriklerini besle. Ama unutma hızla yapma bunları ve kullanıcıyı düşün.

Örnek: Ben senin yazmış olduğun içeriği neden okuyayım? Sorusuna, 1, 2, 3, 4, 5 iste bunlardan diyebil. Unutma Google bot gelir sitene tonlarca içerikleri tarar ve hızla analiz yapar içeriğini ve sıralamaya sokar. Eğer Analytics vb. araçları da kullanırsan, Google içeriğini daha iyi analiz eder ve hızla sıralamada üst sıralara taşır. Tabi bunun yanı sıra harbiden Google için değil, Kullanıcı için yazman gerekli.

Ek olarak: Harbiden belli yerlere gelmek içinse belli kriterleri bilmen gerek ve doğru adımlar atman gerek Google'ye sor sen neyi seversin. :)

NOT: Daha bir çok adımlar mevcut bunları da gönülden severek yapıyorsan. Her türlü başarılı olursun. ;)

YasinKiRAN YasinKiRAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama & Wordpress
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 248
  • Beğeniler 65 / 92
  • Ticaret 17, (%100)
Şimdi yukarıdaki yazımı neden okudunuz? Etkileşim sağladım. Çok iyi cevap verir herkesin ilgisini çekip yazımın altına yorumda yapabilirlerdi. Belkide yapan olacak dandik bir yazım olsa da. Tabi bu sadece onca adımlardan sadece %1'i bile değil.

Ek olarak: Daha söylenecek çok şey var ama dediğim gibi eğer sen severek yapıyorsan bu adımları zamanla öğrenip, senin için üst sıralara çıkmak sorun olmayacaktır.

Başarılar Dilerim. ;)

Miroglu Miroglu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Sendika Başkanı
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 23 / 15
  • Ticaret 11, (%100)
Bir içeriği kopyalayın Başlığı değiştirin. Cümlenin ilk 20-25 kelimesini özgünleştirin. Resimin aynısını indirin ama adını değiştirip içeriğe yükleyin. Ve bekleyin :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al