wmaraci reklam
lidertakipci

internet üzerinden ne tür kazançlar saglanabilir ?

35 Mesajlar 3.698 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Ergin Ergin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek müzisyen/webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 47 / 219
  • Ticaret 3, (%100)
İnternette para kazanılacak o kadar çok yer var ki bazen insanlar nasıl para kazanamıyor ben anlamıyorum. Benim sırf keyfim yetmediğinden reddettiğim işlerle iki aile geçinir.

Size biraz ilham vereyim. Bakın bu sadece Envato'dan 2012'den beri kazandığım miktar (bürüt):

Buraya 3-4 yıldır elimi oynatıp da birşey yüklemiyorum bir de. İlk 1-2 yıl biraz kasıp çalışmıştım ondan beri her ay sürekli para yatıyor. Yani iş yapmayı biliyorsan para kazandıracak o kadar çok iş var ki. Sırf şu Envato'dan milyon dolar kazananlar var.

Çoğunuzun yaşı genç. Dil öğrenin, programlama öğrenin bir şekilde kendinizi geliştirin. O zaman internetten para kazanmanın ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Vasıfsız insana kimse para vermez.
genchakan Kotil

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ghots ghots WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 15 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
içerik.com blog yazısı satıyor 10 tane 2000 kelimelik makale için talep ettikleri fiyat 1800+ kdv yani bu demek oluyorki yazacaksın üreteceksin hocam tabi bu makalelerin kalitesi tartışılır illaki kendi yazdığın kadar özenilmez özet olarak yazacaksın yazacaksın yazacaksın ha çok kaliteli yazıyorsan direkt kendi blogu kur

genchakan genchakan Her Şeyi Blogluyorum Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 936
  • Beğeniler 186 / 133
  • Ticaret 0, (%0)

Ergin adlı üyeden alıntı

İnternette para kazanılacak o kadar çok yer var ki bazen insanlar nasıl para kazanamıyor ben anlamıyorum. Benim sırf keyfim yetmediğinden reddettiğim işlerle iki aile geçinir.

Size biraz ilham vereyim. Bakın bu sadece Envato'dan 2012'den beri kazandığım miktar (bürüt):

Buraya 3-4 yıldır elimi oynatıp da birşey yüklemiyorum bir de. İlk 1-2 yıl biraz kasıp çalışmıştım ondan beri her ay sürekli para yatıyor. Yani iş yapmayı biliyorsan para kazandıracak o kadar çok iş var ki. Sırf şu Envato'dan milyon dolar kazananlar var.

Çoğunuzun yaşı genç. Dil öğrenin, programlama öğrenin bir şekilde kendinizi geliştirin. O zaman internetten para kazanmanın ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Vasıfsız insana kimse para vermez.

O nasıl bir kazanç çeşidi hoca ya? Tebrikler 👏👏👏 . Sakıncası yoksa ne üzerine çalıştın? Dm de atabilirsin.

herseyiblogluyorum.blogspot.com

Ergin Ergin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek müzisyen/webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 47 / 219
  • Ticaret 3, (%100)
genchakan Ben müzik üzerine çalıştım ama Envato'da (ve benzeri marketplace'lerde) herkese göre birşeyler var. Yeter ki birşeyler üretin.
genchakan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

suskun009 suskun009 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Şuan işsiz...
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 127 / 85
  • Ticaret 17, (%88)

WANTED adlı üyeden alıntı

iddaa dan azıcık anliyorsan 3 maçin 1i tutuyorsa android iddaa işine girin hocam 15 maç ekledim 1 tl den 10 tanesi ücretli ve sonuç http://prntscr.com/h78ccp daha aksamı var bunun.... her gün 20 30

codecanyonda falan var mı hocam bu tarz uygulama alıp düzenleyebileceğimiz, ben göremedim?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al