wmaraci reklam
lidertakipci

Ttnet Mi Turknet Mi Vodafone Mu ?

24 Mesajlar 6.579 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Turkgucu21 Turkgucu21 CheffAvsar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Commis de Cuisine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 158 / 207
  • Ticaret 2, (%100)
alt yapında sorun yoksa türknete geç, ist/güngörendeyim kayıbsız 35 mb hızım var. sınırsız limitsiz kapatmak istesem anında kapatabilirim. türknetin tek sıkıntısı var telefon hizmetleri berbat eğer sorun yaşmasanız, türknet on numara 6 aydır kullanıyorum çok şükür sıkıntı olmadı

aylık 59 tl süpriz fatura yok

wmaraci
reklam

Cancan2905 Cancan2905 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek yönetici asistanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 273
  • Beğeniler 6 / 78
  • Ticaret 0, (%0)
ben de süperonline kullanıyorum ve hiç memnun değilim. daha önce *****'de kullandım o da iyi değil.
verilen paraya değen, hız konusunda sıkıntı yaşatmayan bir firma varsa en acilinden geçmek istiyorum ben de. ama herkes farklı bir şey söylüyor haliyle..

MrTimsah MrTimsah Bursa Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Görsel Kalite Kontrol
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 158 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
Tabiki Türk.Net !
Yaklaşık 20 gündür kullanıyorum, alt yapısı eğer senin için uygunsa(Web sitesinden adres tanımlı bakabilirsin) Vaad ettikleri internet hızına ulaşabiliyorsun. 1 Gb'lık dosya hemen iniyor hiç bir şey anlayamıyorum bile. Burada İnternet Hızımı bulabilirsin (TIKLAYIN)
Ayrıca arkadaşını getir kampanyası devam ediyor, eğer attığım linkten aktivasyon gerçekleştirirsen 1 aylık fatura ikimizde ödemeyeceğiz. Bu kampanya'nın en güzel yanı ben bir deneyeyim sonra kapatırım ne olacak dediğim için TAAHHÜT YOK! Evet yanlış duymadın ıvır zıvır 2-3 sene bizde kalırsan falan filan derdi yok. Ev hattınıza 1000 Dakika vermeleri de cabası. Böyle bir kampanya sadece ve sadece 59.00 TL ;) Ben bütün hepsini kullandığım için bu firmaya çok şey borçluyum sanki. Gerçekten hayalimdeki interneti bana sundular. Türk.Net İyi ki var !

Arkadaşını getir kampanyası Linki ( TIKLAYIN )

@Cancan2905

Kayrahan Kayrahan Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
Fiber vs kullanmadıktan sonra (fiberde kendi altyapıları mı orasını da bilemiyoruz) hepsi aynı alt yapıyı kullanıyor ************, diye bildiğim için VodafoneNet den sonra ***** geçtim, 50 GB akk - 8 mbps hız, modem + full paket tivibu + muud müzik + 1 yıllık mcafee + aylık 600 dakika WiFi + 2 GB internet depo alanı = 70 TL

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al