wmaraci reklam
lidertakipci

Ölücü Godaddy

26 Mesajlar 3.952 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

gladjoju gladjoju WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek jeoloji
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 90 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Domain satışı yapmak için yıllık 15 tl'ye açık artırma üyeliği aldım . Birkaç tane domain aldım bir tanesini 20 dolardan açık artırmaya koydum . 1 talep oldu 20 dolara gitti .
Domain fiyatı senelik 5 dolar , açık artırma üyeliği yaklaşık 4 dolar . Toplam 9 dolar
Satış 20 dolar . Godaddy 15 dolar komisyon aldı 5 bana verdi. Bu kadar komisyon alınır mı yahu . Kanıt için resim aşağıda.

https://prnt.sc/h86m2c

Edit : Bu arada benim olan 5 doları da vermiyor 25 dolar olunca yollayacak :D
melankolia BayKargaa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Noiser Noiser WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek şöför
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 31 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Ya godady sitesine bulasilmaz benim 35 TL para gitti domain aldım çıkaramadım icerden her işleme para alıyorlar herseye. Ölüsüne dirisine alıyorlar domainleri cikaramiyorum godady den 35 lira para istiyor çıkarmaya bukadar fais fiyatlar olamaz.birdaha ne girerim ne öneririm girenlerin de terketmelerini öneririm :)
mimarcan

kişi bu mesajı beğendi.

www.gofretoyun.net & WBTurkiye.com

Teositeler Teositeler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek bilgisayarcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** C**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 23 / 66
  • Ticaret 8, (%100)
resellerclub öneririm beyler saglam firma ayrıca bayilik hesapları acınca godday 10 tl daha ucuza domainleri regliyebiliyorsunuz.

gladjoju gladjoju WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek jeoloji
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 90 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
%75 komisyon aldı. Bir sitemi satışa koymuştum kaldırdım hemen . Yine %75 alırsa emekler boşa gider . Farklı firmalara yönelecem mecbur . Bu konu silinmesin godaddy 'de domain satışı yapacak arkadaşların bilgisi olsun .
mimarcan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

zizanet zizanet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek güvenlikçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 501
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 3, (%100)
Önceki yıllar çok iyiydi godaddy
kuponlar vs domainleri 0,99$ alıp, 5-8$ arası uzatıyorduk
sonra bozdu
sonrasında 10+$lara çıktı

ziza.net | tennar.com | Türk Mantar mantarsatis.com | Gübre gubreler.com | Ziraat zirai.org

Shydox Shydox www.majerweb.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 903
  • Beğeniler 89 / 267
  • Ticaret 7, (%100)
GoDaddy'den bir türlü domain satın alamadım yahu.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

Noiser adlı üyeden alıntı

Ya godady sitesine bulasilmaz benim 35 TL para gitti domain aldım çıkaramadım icerden her işleme para alıyorlar herseye. Ölüsüne dirisine alıyorlar domainleri cikaramiyorum godady den 35 lira para istiyor çıkarmaya bukadar fais fiyatlar olamaz.birdaha ne girerim ne öneririm girenlerin de terketmelerini öneririm :)

Şuan çoğu sitede .com domain ücretleri 30-35 TL arasında. GoDaddy isteyince mi kötü?

Kaldı ki şuan GoDaddy 5 TL'den veriyor, transfer ederken de 35 istemesi kadar normal birşey yok.
Kodespa MehmetDEMIR11

kişi bu mesajı beğendi.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

Noiser Noiser WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek şöför
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 31 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Sadece 35 TL istemekle kalsa.ya ben 3 ay uğraştım godady ile herseye para isteyen şirket ve ben böyle karmaşık bukadar çok para isteyen şirket görmedim önerdiler 5 TL domain dediler natrodan godady'e geçiş yaparız dedik natroyu bırakmadan denedik ağzımıza sicmadigi kaldı şimdi kalkıp bana godady savunma alınacak kullanılacak bir hizmet olarak görmüyorum vermesin ozaman 5 TL ye domain bizimi dedik 5 TL ye ver diye 40 TL olsun ama kullanılabilir ve karmaşık olmayan bir sistem olsun destek sisteminden bahsetmek bile istemiyorum 20 dolara domain satican 15 dolar komisyon Alican 5 dolar adama vericekmisin oh ne ala 5 dolara adam domaini aldı zaten nasıl olcak bu iş ?
VipTema

kişi bu mesajı beğendi.

www.gofretoyun.net & WBTurkiye.com

MehmetDEMIR11 MehmetDEMIR11 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilişim Tekn. ve Yazarlık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 13 / 8
  • Ticaret 4, (%100)

Noiser adlı üyeden alıntı

Sadece 35 TL istemekle kalsa.ya ben 3 ay uğraştım godady ile herseye para isteyen şirket ve ben böyle karmaşık bukadar çok para isteyen şirket görmedim önerdiler 5 TL domain dediler natrodan godady'e geçiş yaparız dedik natroyu bırakmadan denedik ağzımıza sicmadigi kaldı şimdi kalkıp bana godady savunma alınacak kullanılacak bir hizmet olarak görmüyorum vermesin ozaman 5 TL ye domain bizimi dedik 5 TL ye ver diye 40 TL olsun ama kullanılabilir ve karmaşık olmayan bir sistem olsun destek sisteminden bahsetmek bile istemiyorum 20 dolara domain satican 15 dolar komisyon Alican 5 dolar adama vericekmisin oh ne ala 5 dolara adam domaini aldı zaten nasıl olcak bu iş ?

Kardeşim o zaman Godaddy kullanma. 1 buçuk senedir godaddy kullanıyorum hiç bir sıkıntı çekmedim bu zamana kadar. 15'e yakın domain regledim 1 sorun çıkmadı. Madem Godaddy'i bilmiyorsun kullanma, kullanacaksan da araştırıp kullan. Burada tüm hata sende, ilk önce araştırman gerekiyordu. " Biz mi dedik sana 5 TL'ye domain al diye ? " Burada asıl ölücü sensin.

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Eski Hosting provider :)
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)
Gogdaddy'de +70 milyon küsür domain var olduğu biliniyor.
Bunların 1 Milyou Türklerin kaydettiğini düşünürsek hadi biz Türkler olarak yanıldık 69 Milyon domain sahipleri kayıt etmekle yanılmış oluyor ki bu adamlar bu kadar büyük bir firma olabiliyor :)

Sizin 5 dolarınız olmazsa batacak firma bu arkadaşlar gözünüzü seveyim 5 dolar sizi batırmaz bırakın Godaddy'de kalsın.
melankolia softwarencoder

kişi bu mesajı beğendi.

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al