gamer-market.com Sitesi Güvenilir mi ?

4 Mesajlar 2.614 Okunma
smmexpress

Mertkas Mertkas Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Sektörü
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 470
  • Beğeniler 3 / 93
  • Ticaret 0, (%0)
Selamlar, son zamanlarda ticaret sitelerinde TC Zorunluluğu gelmiş ve güvenmek ve güvenmemek arasında kaldım. Bu siteden oyuncu koltuğu alacağım ama bir türlü içim ısınmadı. Canlı destek ve, emaillere mesaj attığımda hemen mesaj veriyor onda sorun yok fakat neden böyle TC Zorunluğu gelmiş anlayamadım şahsen. Bu site sizce güvenilir mi ? İçimiz rahat bir şekilde TC mizi yazabilirmiyiz

wmaraci
reklam

WPZON WPZON Wordpress Temaları Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Tema Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1446
  • Beğeniler 203 / 261
  • Ticaret 37, (%100)
Hocam tc nizi heryere vermek doğru değil fakat ne olacak ben bir sorun olacağını düşünmüyorum çünkü zaten bundan 2-3 yıl önce Türkiyedeki bütün tc ler internette yayınlanmıştı milletvekillerinden tutunda bakanlara kadar hani vermişsiniz vermemişssiniz ne olacak, bence bu kadar paranoya olmaya gerek yok

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
ŞahsınıA fatura kesebilmek için tc no veya şirketseniz vergi no zorunludur. Çoğu sitede kafanızdan tc no uydurabilirsiniz.

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
Resmi internet siteleri (online vergi ödeme vb. gibi) hariç hiç bir siteye gerçek tc kimlik numaramı vermemeye özen gösteriyorum. Hele hele alışveriş sitelerine hiç vermiyorum. 11 haneli farklı bir numara yazdım ve geçtim. Ne bir garanti problemi yaşadım ne de başka bir şey. Çünkü garantiye verdiğim ürünlerde tc kimlik numarasına değil, alınan ürüne ve fatura tarihine baktılar.

Size tavsiyemde bu yöndedir. 6-7 senedir hiç problemsiz 3000 liralık üründe kullandım 2 liralık üründe.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al