wmaraci reklam

Makale Yazarlığı Hakkında

15 Mesajlar 1.177 Okunma
wmaraci reklam

uykusuzkaptan uykusuzkaptan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Makale Editör
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 11, (%55)
Siparis almak isterim de gercekten 1 tl den yazdiriyorlar bazen kotu oluyor. Insan yazmak istemiyor. Ayrica gezi notlari dedigim de gezilecek yerler bulunan bolgelerde gorulmesi gereken yerler tarzinda. Ayrica uygulamasinida yapmayi dusundugum projelerim var. Gercekten piyasa cok bozuldu. Cok dusuk fiyatlar veriliyor hep.

wmaraci
reklam

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Adam makaleyi 1 TL gibi bir köle fiyatından yazdırıyor, kimisi de mecburiyetten tamam diyor. Adam bir de sanki o yazıya 100 kelime 5 TL verip bir ajansa yazdırıyor gibi yazı istiyor. Ne yapalım, 1 liraya az döner koyarlar 5 liraya daha fazla ;) Adama fiyat veriyorsun diyor ki bu çok oysaki verilen fiyatta 1,25 tamam hostingden kaç domainden kaçta milletin emeğine de çok demen ne bileyim bir garip o siteyle sözde milyarlar kaldıracak cimrilik yaparak. Cimriliğin sonucu hep hüsran olduğunu gördük sizlere de önerim hocam bari sevdiğiniz sektörde yazın nasıl olsa o sektörde binlerce yazı üretebilirsiniz onun bir kısmını satın, bir kısmıyla kendi sitenize girin x2 ilerlersiniz. :)
useranonimm

kişi bu mesajı beğendi.

useranonimm useranonimm Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Meslek Editör
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 386
  • Beğeniler 276 / 118
  • Ticaret 47, (%100)
O da birşey mi 1 liraya özenli kurumsal makale isteyenleri gördü bu gözler :D
Kotil

kişi bu mesajı beğendi.

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
useranonimm Onlara en iyi kurumsal yazı C/P'dir. Madem emeğe saygısızlık yapıyor, alsın kurumsal makalesini. :D Tabii böyle dedim ama 3 yıl yazarlık boyunca full düzgün yazdım. Ama böyle yapmak gerekir bazılarına.

wmaraci
wmaraci

uykusuzkaptan uykusuzkaptan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Makale Editör
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 11, (%55)
Doğru diyorsunuz arkadaşlar,bazı gerçekten çok cimri davranıyor hatta 0,75 krş gibi bir miktar bile söylendi bi ara bana.Yazık günah yazı yazmakta zor yani kolayda değil araştırma yapıyorsun derken zamanın bir bölümü gidiyor.Ayrıca bende blog açtım umarım ilerleyen zamanda 300 400 de olsa aylık kazanmak istiyorum.Bilgisayar programcılığı okuyorum şimdi andorid uygulamalara dadandım :) Bloguma özel bir uygulama tasarlıyorum kodlara daha geçmedim tasarım aşamasında.Fakat şöyle birşey var ki öğrencilik hayatında para kazanmadan olmuyor.İlerleyen günlerde bu zamanda yaptıgımız yatırımları 4 gözle arayacağımız dan eminim.Yani durumları iyi olmayan arkadaşlar için diyorum.Ben orta düzeyli bir ailenin 2.çocuğuyum fakat kendim kazanmak kendim yemek istediğim için hep birşeyler başarmak istiyorum.Umarım hakkımız neyse onu alırız.Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al