lostyazilim

WhatsApp Paylaşılabilir Grup Daveti

3 Mesajlar 1.570 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

uguur uguur ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 127 / 127
  • Ticaret 10, (%100)
Selam gençler!

WhatsApp geçtiğimiz günlerde güzel bir nimet sundu bizlere. Artık whatsapp gruplarınızda köprü sistemi oluşturma şansınız olacak. Oluşturduğunuz whatsapp gruplarına bir çok kişi tek bir bağlantıya tıklayarak grubunuza direk dahil olabilecek. Eğer sizinde yönetmiş olduğunuz büyük facebook grupları, instagram hesapları ve ya web siteleriniz varsa ortak bir iletişim grubu kurabilir, hoş bir sohbet ortamı yaratabilirsiniz. Hadi şimdi görseller eşliğinde bu işin nasıl yapıldığını görelim.

İlk olarak bir grup kuruyoruz.
[CENTER]

Grup isminin üzerine ufak bir dokunuş yapıp grup bilgilerinin olduğu sayfayı açıyoruz. Ok ile gösterdiğim sekmeyi açıyoruz

Açılan sayfada rehberiniz karşınıza çıkacak ve en üstte "Bağlantıyla gruba davet et" sekmesini açıyoruz.

[/CENTER]

Karşınıza bu tarz bir link ( url ) çıkacak ister aşağıdaki paylaşma seçenekleri kullanabilir isterseniz link'i kopyalayıp kendiniz istediğiniz alanlarda paylaşabilirsiniz.

Ben kendi "İletişim" sayfam'da bu tarz bir yönlendirme kullanmaktayım. Telefon numaramı yazmak yerine bu tarz bir teknik uygulamayı düşündüm ve bence gayet başarılı oldu. Daha önce yapanlar olmuştur illaki ama ben kendimce düşünüp uyguladım bu tarz bir yönlendirmeyi. Yapmak isteyip, yapamayan herkese elimden geldiğince yardımcı olmayı çalışırım.

Sağlıcakla Kalın..

Kaynak : WhatsApp Paylaşılabilir Grup Daveti
47003

kişi bu mesajı beğendi.

Uğur Gündüz Tasarım
wmaraci
reklam

47003 47003 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 12.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 46 / 205
  • Ticaret 16, (%100)
Sanki biraz tehlikeli gibi mesela terör ya da illegal işlerin döndüğü gruplara girdiğimizde sorun çıkabilir gibime geldi.
uguur

kişi bu mesajı beğendi.

uguur uguur ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 127 / 127
  • Ticaret 10, (%100)

Winston adlı üyeden alıntı

Sanki biraz tehlikeli gibi mesela terör ya da illegal işlerin döndüğü gruplara girdiğimizde sorun çıkabilir gibime geldi.

Evet, kesinlikle katılıyorum. Her platformda olduğu gibi bunu da kötüye kullananlar elbette olacaktır. Gruplara zaten direk giriş yapılmıyor önce bir onaylıyor musunuz diye soruyor ama o tarz grupların ismini bile görmek insanı rahatsız etmeye yetiyor.
47003

kişi bu mesajı beğendi.

Uğur Gündüz Tasarım
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al