wmaraci reklam
lidertakipci

Bumeranga google analitycs erişimi verdik kaldıramıyoruz nerden kalkıyor?

10 Mesajlar 1.386 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Bea Bea Mesaj Kaygısı Yok Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 14 / 15
  • Ticaret 2, (%50)
arkadaşlar acilen kaldırmak istiyorum, size de bumerangı tavsiye etmiyorum. bunu nasıl kaldırabilirim analitycs de bulamadım?

erişim izni verdiğin yerden kaldır demeyin. bumerang özel uygulama yapmış ordan izin verdik. kaldıracak yer koymamış tabi...

wmaraci
reklam

aresta56 aresta56 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek seo
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 3, (%100)
Bırakın kaldırmayın bir zararı yok..Hesabınızda oynama yapmazlar korkmayın zaten yetkileride yok.sadece siteye gelen organık ziyaretçinin hareketlerini inceleyerek ona göre teklif vericekler..siz neden bu kadar panık yaptınız anlayamadım

Bea Bea Mesaj Kaygısı Yok Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 14 / 15
  • Ticaret 2, (%50)
bumeranga gıcık oldum. 2 kuruş para veriyorlar yok şunu yapın yok sitenizden lunu nkaldırın diye mail atmışlar. sdece yazarkafeye yazı atıcam bundan sonra reklamlarını yayınlamayacağım. reklamı yayınlattı son günü reddedilmiştir dedi. kimseye bumerangı tavsiye etmiyorum. zaten 50 tl olunca veriyoruz diyorlar ama büyük kesintiyle veriyorlar. parasını almadığım reklamlar haram olsun...

Ek Olarak: hesap erişimini de kaldırdım bu arada. google ayarlardan oluyor, analitycs ayarlrından değil...

• Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek seo
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 3, (%100)
bumerang en iyisidir.1 ay içinde 3 defa 32 tl degerinde teklif aldım yayınladım.ayda 100 lıra yanı.2 ay önce 380 lıra bırıkmıs olan paramı çektim..her hafta 32-64 arasında degişken teklifler alıyorum..tavsiye ederim

wmaraci
wmaraci

Maziliguney Maziliguney Makine Müh. Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Makine Müh.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 46 / 58
  • Ticaret 6, (%100)

aresta56 adlı üyeden alıntı

bumerang en iyisidir.1 ay içinde 3 defa 32 tl degerinde teklif aldım yayınladım.ayda 100 lıra yanı.2 ay önce 380 lıra bırıkmıs olan paramı çektim..her hafta 32-64 arasında degişken teklifler alıyorum..tavsiye ederim

*/

Tekliflerin değeri nasıl artıyor peki? Ne kadar hitten, aktiflikten sonra?

/*

#Blog'canım: maziliguney.com
Reklam, tanıtım yazısı, link vs için iletişime geçebilirsiniz.

• Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek seo
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 3, (%100)
bumerangın kriterlerine uymanız gerekli..en önemliside reklam veren şirketlerin sitenizin içerigi ile uyumu..bumerangda genelde yemek ve kozmetik ürünü teklifleri gelir..bu teklifleri bir teknoloji yada webmaster sitesinde yayınlayamazsınız..aslında yayınlarsınız ama ziyaretçinizle uyuşmuyacagı için bumerang size teklif vermez..bumerangdan ciddi kazançlar elde etmek istiyorsanız eger bayanların ziyaret ettigi bir yemek sitesi yada portal kurmanız ve ona göre ilerlemeniz gerekiyor..kriter 300 hit üzeri olucak bu çok önemli..internet reklamcılıgından para kazanmak istiyorsanız eger bayanların sık ziyaret etme geregi duydugu bir site tasarlamanız gerekli.unutmayın web üzerinde ki satışların yuzde 80 i bayanlara yöneliktir..bumerang ın verdigi son tekliflere bakalım şimdi,dondurulmus gıdalar,doritos,makarnalar,deodorant,alışveriş..örnekte görüldügü gibi tekliflerin yuzde 80 i bayanlara yönelik ilgi alanları..kalkıpta bir teknoloji sitesi yada ona benzer bir alakasız siteyle teklif almak için çabalarsanız boşa kürek sallarsınız..ismini açıklamak istemedıgım 3 tane yemek sitem var.şakır şakır her hafta 3 tanesinede teklifleri alıyorum..ama yemek sitesi yapmaklada iş bitmiyor tabikide organık hit almanız gerek googledan 300 üzeri..bumerang şablonlarında izleme kodları var ve organık ziyaretçiye çok önem veriyorlar..örnekler açıklayıcı olmustur umarum
Maziliguney

kişi bu mesajı beğendi.

TUGBERK26 TUGBERK26 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 26 / 13
  • Ticaret 11, (%100)
bu analytics sistemi bütün herkesin kazançlarını baltaladı :)

GencFoby GencFoby Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Bumerang kullanmayın gerçektende ..

furkanozden furkanozden Geleceğe hazır mısın? Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2462
  • Beğeniler 98 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
Analytics'e erişim izni verdin. İstemediğin birşey mi yaptı Bumerang?

Are you alright?

HuysuzBlog HuysuzBlog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Bende Yaptım Bir Zararını Görmedim.Kaldırma Bırak Dursun.

Bu Arada
Bumerang Teklifleri Tıklattırdıktan Sonra Çok İyi Kazanç Sağlıyor.Mesel Bir Tekliften 55 TL Bile Kazanabilirsiniz.Lakin Bumerangın Söylediklerine Uymanız Gerekli.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al