wmaraci reklam

Hesaplama Aracı Virgül ve Nokta Sorunu Ücretli

3 Mesajlar 807 Okunma
wmaraci reklam

mrseo mrseo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar kredi hesaplama aracında bir sorun var tutar kısmına 500.000 giriyorum 50.000 gösteriyor mesela 1000 yazıyorum ilk 1.000 oluyor sonra geri 1000 dönüyor faiz oranına göre hesapla alanında rakam yazıyorum o kendisi otomatik virgül atıyor ancak virgülün yanına noktada atıyor en başta diğer bahsettiğim kısımda noktalama gözükmüyordu sonradan bir arkadaş yaptı bu sefer baya mahvetti kısacası eklentinin ondalık noktalama sorunlarını giderebilecek php vue.js bilgisi olan uzman arkadaşlar var mı acaba? eklentinin panelinden faiz oranını 0.86 yapınca sorunsuz hesaplıyor ancak 0.86.5 yapıyorum nan tl yazıyor hesaplayınca daha sonra 0.865 yapıyorum bu sefer 500 ü 48 ay vade ile çarpıyorum 430 çıkartıyor yani bu bahsettiğim 0.86. ( 5 ) i saymıyor orada kafayı yiyor bu soruna ve bir de minimum 100 tl lik hesaplama yapsın plugin şuan 1 trilyon falan yazınca hesaplamıyor aynı zaman da bunun için hesaplama limiti 5 trilyon olsun nan TL falan yazıyor 1 trilyon yapmaya çalışınca. Bu sorunlara yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba? bu noktalama virgül göstersin falan o rakam yazma alanlarında sanırım bir önceki arkadaş html ile müdahale etti emin değilim bundan dolayı php, vue.js bilgisi olan bir arkadaşın bunları rahatlıkla çözebileceğine inanıyorum ücreti konuşuruz.

wmaraci
reklam

dump3cz dump3cz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1750
  • Beğeniler 169 / 326
  • Ticaret 3, (%67)
yazılım size mi ait?

mrseo mrseo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 4, (%100)
Evet php, vue.js bilginiz ne düzeyde acaba?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al