wmaraci reklam

Hile kodlamasını öğreterek para kazanmak?

30 Mesajlar 2.616 Okunma
wmaraci reklam

WPZON WPZON Wordpress Temaları Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Tema Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1446
  • Beğeniler 203 / 261
  • Ticaret 37, (%100)

gesro adlı üyeden alıntı

MuratKa Yanlış anlaşılmak istemem biz de zamanında kullandık veya kullandırdık Hatta Knight ölümsüzlük hilesi zamanlarında birşeyler yapmaya çalışıyorduk ama şuan oyunların %80i steam üzerinden bildiğin piyasayı bitiriyorlar :D

Steam hileleride var hocam :)

Yasinakin1 adlı üyeden alıntı

Tekrar söylüyorum site açıp paylaşırsanız hileleri 1 şikayette bitersiniz kaç tanındık hile sitesi kapandı?

Haklısınız ceza yeme riski var fakat daha 3 yıldır sürekli hile sitesi açıyorum henüz birşey olmadı

wmaraci
reklam

Yasinakin1 Yasinakin1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 26 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Domaininizi merak ettim o zaman hit yoktur sizde 1 bimer atsalar sitenize biter kimse kullanmaz sitesine anca kendisi icin yapar oynar

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)
dikkat et ama firma hile yaptin öğrettin diye dava açmasin

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]

• Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1446
  • Beğeniler 203 / 261
  • Ticaret 37, (%100)

Yasinakin1 adlı üyeden alıntı

Domaininizi merak ettim o zaman hit yoktur sizde 1 bimer atsalar sitenize biter kimse kullanmaz sitesine anca kendisi icin yapar oynar

Hocam forum sitesi vardı günlük 5k hite çıkıyordu sattım adı frmbull du,
Blog vardı 2 k hiti vardı wolfteamhilem di
Daha sonra wolfteamhacker adında başka bir site açtım oda 2k hiti vardı ilgilenemediğim için sattım hepsi kelimesinde ilk sayfadaydı birşey olmadı çok şükür :D

wmaraci
wmaraci

Shydox Shydox www.majerweb.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 903
  • Beğeniler 89 / 267
  • Ticaret 7, (%100)
Bunun için kimsenin para vereceğini düşünmüyorum. Zaten ben bunu daha önce bir forumda açıkladım uzun uzun. Girip ordan okurlar.

mile1858 mile1858 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 191 / 51
  • Ticaret 2, (%100)
Oyun hileleri yapmak yasak mı? ÇOK SAÇMA! Savunma olarak League of Legends oyununu örnek verebilirim bu oyunda hile kodlasanız bile o kadar ilgili bir ekibi var ki anında engel yiyor hile ben şu ana kadar hiç hileyede rastlamadım yani oyun yapımcısı kendi hile engelini koymak zorunda! bu bir ikincisi iyi örnek olarak FAR CRY Primal'i verirdim hala crack'i yok.

• Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1446
  • Beğeniler 203 / 261
  • Ticaret 37, (%100)

ramazan1478 adlı üyeden alıntı

Oyun hileleri yapmak yasak mı? ÇOK SAÇMA! Savunma olarak League of Legends oyununu örnek verebilirim bu oyunda hile kodlasanız bile o kadar ilgili bir ekibi var ki anında engel yiyor hile ben şu ana kadar hiç hileyede rastlamadım yani oyun yapımcısı kendi hile engelini koymak zorunda! bu bir ikincisi iyi örnek olarak FAR CRY Primal'i verirdim hala crack'i yok.

Hocam siz geride kalmışsınız 4 ay önce far cry primal oynadım hemde türkçe yamalı halinde hemde crackli şekilde, onada hile yaptım sıkıntı çıkarmadı, diğer dediğinize katılıyorum knght online veya metin2 yi örnek vermek gerekirse kendileri neredeyse hile çıkartacaklar satmak için, ilgili ekip önemli
mile1858

kişi bu mesajı beğendi.

mile1858 mile1858 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 191 / 51
  • Ticaret 2, (%100)
MuratKa Olsun yinede 1 yıl cracki yoktu ortalarda oda birşey :D
WPZON

kişi bu mesajı beğendi.

Panda Panda ctrlpanda.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editör - Blog Yazarı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Ş** E**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 126 / 138
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam hile yapıp yayınlamak ayrı bir şeydir. Direk hileyi öğretmek ayrı bir şeydir. Son olarak oyun bağımlısı birisi olarak söylüyorum. Wolfteam hukuk kadrosunu yeniledi. En son bir twich yayıncısına ihtar göndermişlerdi. Hileden dolayı değil başka bir şeyden dolayı. Hile yayınlarsın bir kaç yere uplaod edersin senin ip ni bulana kadar zaten o dosya milyon yerde upload edilip paylaşılır. Ama direk hile öğreteceğim diyorsun. Birisi gelir yüzünü profilini ss alıp çıkar gider. Evine bir ihtarname gelir. Apışıp kalırsın benden söylemesi. Yüklü tazminat davası ile karşılaşman çok olası.

• Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1446
  • Beğeniler 203 / 261
  • Ticaret 37, (%100)

Tantüni adlı üyeden alıntı

Hocam hile yapıp yayınlamak ayrı bir şeydir. Direk hileyi öğretmek ayrı bir şeydir. Son olarak oyun bağımlısı birisi olarak söylüyorum. Wolfteam hukuk kadrosunu yeniledi. En son bir twich yayıncısına ihtar göndermişlerdi. Hileden dolayı değil başka bir şeyden dolayı. Hile yayınlarsın bir kaç yere uplaod edersin senin ip ni bulana kadar zaten o dosya milyon yerde upload edilip paylaşılır. Ama direk hile öğreteceğim diyorsun. Birisi gelir yüzünü profilini ss alıp çıkar gider. Evine bir ihtarname gelir. Apışıp kalırsın benden söylemesi. Yüklü tazminat davası ile karşılaşman çok olası.

Uyarınız için teşekkür ederim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al