wmaraci reklam

Çok Dertliyim Dostlar Çoook! :(

45 Mesajlar 5.341 Okunma
wmaraci reklam

Poyraz Poyraz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1047
  • Beğeniler 4 / 168
  • Ticaret 1, (%100)
bence de açılmalısın kıza bende de böyle bir dert vardı, açıl gitsin belki uzun süre birlikte olursunuz

wmaraci
reklam

supheli supheli Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1441
  • Beğeniler 245 / 238
  • Ticaret 40, (%100)
Güzel bir duygu olsa gerek şu yaşıma(22) kadar bir kere bile aşık olamadım.Soysal ağlar üzerinden görüşürsen daha rahat davranabilirsin ya kısa mesaj ile bnce
Kakarotto Ghost

kişi bu mesajı beğendi.

mrshn mrshn Felix Themes (technoesh) Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 1011
  • Beğeniler 46 / 146
  • Ticaret 14, (%100)
Hocam vaktini boşa harcama. Hemen git söyle içinden gelenleri. Bazen öyle zaman geliyorki herşey için geç kalınmış olunabiliyor. Deneyimlerime dayanarak söylüyorum. Telefon msn facebook ne bulduysan iletişim kurmaya sağla. Ama fazla da kendini ezdirme ipleri eline al. Hadi kolay gelsin. :)

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

technoesh adlı üyeden alıntı

Hocam vaktini boşa harcama. Hemen git söyle içinden gelenleri. Bazen öyle zaman geliyorki herşey için geç kalınmış olunabiliyor. Deneyimlerime dayanarak söylüyorum. Telefon msn facebook ne bulduysan iletişim kurmaya sağla. Ama fazla da kendini ezdirme ipleri eline al. Hadi kolay gelsin. :)

Teklif edebilirsem yapacağım :( Arkadaşlar ne diyeyim? Yani nasıl yakalayayım? Arkadaş çevresi ile geziyor genelde...

wmaraci
wmaraci

Ghost Ghost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)
Hocam sevdiğim bir kız vardı, her gün profiline bakıyorum, sadece tek bir resimini küçük boyutta görüyorum ancak, çünkü arkadaş eklemedim. :( ekleyemedim..
( Öyle çok m*l bir tip zannetmeyin. Değilim, ancak o kız bize bakmaz, dediğim gibi sersei tiplilere bakıyorlar genelde güzel kızlar. ) her neyse. Bir şekilde tel. nosunu bulmuştum, aradım sesini duydum... çok güzel bir duyguydu ancak. keşke açılabilseydim.
git sen açıl kardeşim. utanma. ben zamanında utangaçlık yaptım, kız gitti usta.. :(

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Yaşadığın şey gerilim filmlerine konu olacak türden. :D
Ya neden korkuyorsunuz anlamıyorum ki, o da insan sen de.

Kızın yanına gidene kadar heyecanlanırsın ama konuşmaya başladıktan sonra gerisi çorap söküğü gibi gelir.

Git söyle. En fazla hayır diyecektir. Eğer böyle ilgisi falan varsa kabul eder, merak etme. Ayrıca sen bi de üniversiteye gelince gör, aynısını yapmayan kız yok valla. Hatta "hangisine söylesem ki ya? Hepsi birbirinden güzel, hepsi bana gülümsüyor, bakıyor." diye düşünmeye başlarsın. :D

(Bizim okul turistlerin mekanıyla iç içe, hepsi birbirinden güzel, o yüzden böyle dedim. :D)

Edit: Arkadaş çevresiyle geziyorsa da dert etme, "Bir saniye konuşabilir miyiz?" de. Elbette sizi yalnız bırakacaklardır...

• Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
Arkadaşlar şimdi sıkı durun bir gelişme var;

Yakından tanıdığım bir kız arkadaş ile(geçen seneden dostum diyebilirim) yaklaşık 1 saate yakın konuştum ve kızın farklı biri olduğunu ve benim gibi birine zor uyacağını söyledi.Gerçekten çok farklı şeyler yapmış.Servisteyken insanları küçümseyerek hareketler yapıyormuş insanlara laf atıyormuş.Ve en önemlilerinden bir tanesi benim en yakın arkadaşlarımdan birisi ve sevgilisinin arasına girip kankasını o erkek ile tanıştırıp sevgili yapmak istiyormuş.Yani çok farklı biri diyor bana.Yani çok farklı birisi diyor.Gerçekten masum ve şirin görünebilir ama çok farklı bir insan.Eğer uzun vadeli düşünüyorsan yanlış yaparsın dedi.Bana karşı da çok farklı davranıyor dedi.Ayrıca biraz ukala bir tip yani kendini fazla ukala ve artist sanıyor diyor.Bunu söyleyen arkadaşım gerçekten çok iyi bir insan ve bunları duyunca adeta şaşkınlığa düştüm diyebilirim...

Ve ben bu dostumun beni satabileceğini veya bana yanlış yapabileceğini şahsen düşünmüyorum ama...

İş iyice çıkmaza bindi...

Haydi buyrun...

mintmax mintmax WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 2 / 11
  • Ticaret 3, (%100)
abi tavsiyesi sana facemiş, telmiş boşver bunları yüzyüze konuş kızla sakin bir tavırla hoşlandığı anlat ben yapamam konuşamam kısacası çekingenim deme içindeki tabuları bir kez olsun yık ;)

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

siyahh adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar şimdi sıkı durun bir gelişme var;

Yakından tanıdığım bir kız arkadaş ile(geçen seneden dostum diyebilirim) yaklaşık 1 saate yakın konuştum ve kızın farklı biri olduğunu ve benim gibi birine zor uyacağını söyledi.Gerçekten çok farklı şeyler yapmış.Servisteyken insanları küçümseyerek hareketler yapıyormuş insanlara laf atıyormuş.Ve en önemlilerinden bir tanesi benim en yakın arkadaşlarımdan birisi ve sevgilisinin arasına girip kankasını o erkek ile tanıştırıp sevgili yapmak istiyormuş.Yani çok farklı biri diyor bana.Yani çok farklı birisi diyor.Gerçekten masum ve şirin görünebilir ama çok farklı bir insan.Eğer uzun vadeli düşünüyorsan yanlış yaparsın dedi.Bana karşı da çok farklı davranıyor dedi.Ayrıca biraz ukala bir tip yani kendini fazla ukala ve artist sanıyor diyor.Bunu söyleyen arkadaşım gerçekten çok iyi bir insan ve bunları duyunca adeta şaşkınlığa düştüm diyebilirim...

Ve ben bu dostumun beni satabileceğini veya bana yanlış yapabileceğini şahsen düşünmüyorum ama...

İş iyice çıkmaza bindi...

Haydi buyrun...

Sadece git ve kendin öğren. Başkalarının dedikleriyle hareket etme.
İlerde sadece bu düşünce yüzünden bile (şöyle dedi,böyle dedi) başına olmadık dertler açılabilir. Kendi işini kimseye bırakma. Kızın yanına git, eğer öyle birisi ise zaten bunu konuşmalarından anlarsın.

Özellikle de bir kız diğer kızı anlatırken bunu çok yapar.
Bu devirde babana bile güvenmeyeceksin. ;)
Onur07

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
Arkadaşlar herkes şu mesajımı okusun lütfen;

http://wmaraci.com/forum/272005-mesaj17.html

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al