wmaraci reklam
lidertakipci

Bitcoin Derhal Yasaklanmalı!

52 Mesajlar 6.088 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
rasimoguzhan Ben söylemiyorum dostum, işin uzmanı söylüyor: "Nobel Ödüllü ekonomist Joseph Stiglitz" :)

wmaraci
reklam

theCrawLe theCrawLe mobiluzman.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Muhasebe Uzmanı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 2481
  • Beğeniler 615 / 614
  • Ticaret 12, (%100)
Demem o ki Altına yatırın en iyisi altındır elle tutulur gözle görülür. Yer altından çıkarılır işlenir ve değeri uzun vadede sürekli yükselir. Risk sevmeyenlere ve uzun vadede yatırımlara önerim budur.

⭐ mobil uzman⭐

Sky4Life Sky4Life www.satisdukkani.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgi İşlem Sorumlusu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 473
  • Beğeniler 127 / 229
  • Ticaret 7, (%100)
Bence titan gibi birşey. Bende bu işe girdim yaptım, bilgim de var. Ama sonu ne olacak ? Şimdi Paribu'ya insanlar bitcoin almak için para yatırıyor. Yarın insanlar para yatırmayı kesince paribu bu bitcoinin karşılığını nerden alıp satış yapmak isteyen kullanıcılarına dağıtacak ? Arkasında bir güç varmı? Yani bu bitcoin en son kimde patlayacak? :)
Aykut

kişi bu mesajı beğendi.

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)

LovAd adlı üyeden alıntı

Altın ayrı altın yasaldır ve bir değerli madendir sıradan birşey değildir. BTC yerin altından çıkan bir madenmi ki değeri olsun ? Altında emek var yapan kişiler var en azından değerli bir maden alıyorsun yasaldır. BTC kurmaca bi sanal para aynı kumar oynamak gibi

Bence siz önce bitcoin hakkında biraz araştırma yapmalısınız.

Devletler için tek problemi takip edilemiyor olması, o yüzden bir kaç asya ülkesi zaten yasakladı. Ama Avrupa'da yasaklanacağını pek sanmıyorum.

wmaraci
wmaraci

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Bu adam kesin Yahudi dedim doğru çıktı :) Bitcoin'in geleceği hakkında hiçbir fikrim yok. Yalnız bu kişiler şöyle bir taktik uyguluyorlar:

Ünlü bir ekonomist çıkıp bitcoin hakkında ortaya bu tür bir iddia atıyor. Bu kişilerin sözleri değerli olduğundan bitcoin kısa vadede değer kaybediyor. Hazır düşmüşken yine bu adamın şirketi yüklü alım yapıyor ve kötü yorumların arkası gelmeyince bitcoin tekrar değerleniyor.

Sonuç? Açıklama yap, bitcoini düşür, düşükken yüksek bütçeli alım yap, değerlenince sat, oturduğun yerden milyonlar kazan.

LovAd LovAd Freelance Yazılımcı Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 13 / 53
  • Ticaret 0, (%0)

MertBalci adlı üyeden alıntı

Bence siz önce bitcoin hakkında biraz araştırma yapmalısınız.

Devletler için tek problemi takip edilemiyor olması, o yüzden bir kaç asya ülkesi zaten yasakladı. Ama Avrupa'da yasaklanacağını pek sanmıyorum.

Zaten bende onu demeye çalışıyorum takip edilemiyor mesela altın en azından gözün görüyo yasal bir şekilde her yerde satılıyo yerin altından çıkıp işleniyo değerli bi maden, ama btc öyle değil hayali para :)

StilPut İnternet Hizmetleri

• Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
@[İsa](userid:2167) olayı çözmüşsün, tebrikler :)

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Aykut siz bir ekonomistseniz buraya tahminlerinizi yazın ama adult işiyle bitcoin gibi bir yatırım alanını bir tutup yasaklansın derseniz komik duruma düşersiniz.

Ben işi çözmedim, sadece yerli ve yabancı kaynaklardan takip ettiğim kadarıyla ünlü kişilerin bir para kazanma yöntemini açıkladım.

• Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
İsa O kadar yazı içerisinde adult'u mu aldın cımbızla? Biz üzerimize düşeni yapalım. Yarın bir gün "ah vah" dediğiniz zaman tekrar yazarsınız konuya ;)

ferzileyto ferzileyto Better Call Fevzi ! Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)
OoOoOooooo bitcoin yükseliyo deyip , araştırmadan etmeden, bir günde zengin olma hayali kuran ve cebindeki son parasını bitcoine yatıran varsa zaten en baştan kaybetmeye mahkum kimse kusura bakmasın. Bitcoine elinizi sürmeden uzaktan bi 1 ay izleyin. Grafiklerine bakın, haberler bakın neler olduğuna bakın.

Bitcoin düzenli olarak artış eğilimi gösterir, eğer bitcoin alıp en az 1-2 ay elinizde tutarsanız KAZANMAMANIZ İMKANSIZ ! Ama bitcoinin yükseldiği bir anda gaza gelip basarsanız o zaman kaybedersiniz.

Bitcoinin en sevdiğim yanı budur. İradesi olan kazanır, kafayı çalıştıran kazanır. Gaza gelen kaybeder, alık alık etrafındakilerin sözlerine inanan kaybeder. Ve birileri kaybedecek ki bizler kazanalım :)

Bitcoin* engellenemez. Bugün " Ben elime almadığım gözümle görmediği şeye para yatırmam" diyen güya işini bilen yatırımcılar, yarın müşterileri bitcoin ile ödeme alıyor musunuz, bitcoin geçiyor mu demeye başlayınca uyanacaklar ya biz de yatırım yapalım diyecekler ama iş işten geçecek.

*Tüm dijital para birimleri
Aykut Live

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al