wmaraci reklam
lidertakipci

1 Haftalık herşeyi hazırlanmış niche site

5 Mesajlar 705 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

HTF HTF Digital Marketing Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad I** S**
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 96 / 87
  • Ticaret 5, (%100)
Kendim için açtığım fakat, ilgilenemediğim için kurduğum niche sitem satılıktır..
Sektörü özenle seçilmiş ve hazırda 30 adet konu başlığı bulunmaktadır.
İçinde 6 adet makale bulunup makale atıldığı günden beri 500-600 küsür ABD Hiti gelmiştir. Teması kurulu olup reklam yerleşimleri yapılmıştır. Devr edeceğim arkadaşa yardımcı olurum. Adsense reklam ayalarınızı yapmanız da da gereken ilgiyi gösteririm. Sektörü ve site adresini gizlilik açısından paylaşmıyorum.
Domain 1.5 haftalık keyword domaindir. Kelimenin tbmsi 17$ reklam verenlerin ortalama biçtiği fiyatlar ise $4-$10 arasındadır. Vereceğim kişiye bir yol haritası da çıkartabilirim.

Ek Açıklama: Sitenin veya sektörün bir sorunu yok. Zaten bu işi yapmaktayım fakat siteye gerektiği kadar ilgi göstermediğim için boşa gitmesini istemiyorum..

SADECE CİDDİ ALICI OLARAK DÜŞÜNDÜĞÜM KİŞİLERE SİTE ADRESİ GÖNDERİLECEKTİR. MÜŞTERİ SEÇME HAKKIM VARDIR. PM İSTEMEYİNİZ ZATEN CİDDİ OLAN ALICI PM ATAR ;)
FİYAT:250 TL

EK AÇIKLAMA (2): Biliyorsunuz ki Adsense sosyal medyadan gelen ziyaretçilerin tıklamasına farklı bakıyor. TBM'yi düşürüyor.

6 Adet makale ve sosyal medya tıklamaları ile bıraktığı kazanç ( Gerekli reklam engellemeleri yapılmadı, sosyal medyadan gelen hitlerin tıklaması ve 6 adet makale olduğu için reklamların tam oturmaması):

wmaraci
reklam

YunusG YunusG WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 40 / 70
  • Ticaret 32, (%100)
Kolay gelsin hocam, Analytics'te edinme -> genel bakış için ekran görüntüsü alabilir miyim? (Hitlerin organik mi, sosyal mi yoksa direkt girişlerden mi olduğunu inceleyebilmek için)

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad I** S**
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 96 / 87
  • Ticaret 5, (%100)

katilcenin adlı üyeden alıntı

Kolay gelsin hocam, Analytics'te edinme -> genel bakış için ekran görüntüsü alabilir miyim? (Hitlerin organik mi, sosyal mi yoksa direkt girişlerden mi olduğunu inceleyebilmek için)

Hitler sosyal hit Konuda da belirttim zaten. Makaleleri Google bile yeni yeni indexliyor. 1 haftalık site sonuçta. :)
Dipnot: Analytics bile eklemedim.

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad I** S**
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 96 / 87
  • Ticaret 5, (%100)
Satış Günceldir +

wmaraci
wmaraci

egelioglu egelioglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilişim Teknoloji
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
mhrhba bir aylık kazanç raporunu ve günlük hit durumunu gönderirmisiniz?

By Egelioglu
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al