wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni üye BTC

7 Mesajlar 1.089 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Cliwex Cliwex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 7 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Selam aleyküm merhabalar,
Ben bitcoin almak istiyorum, ve cok bilgi kirliliği olduğu için tam bir konuda netlesemedim. Üyelik ve cüzdan konusunda nereye üye kaydi oluşturmak ve hangi siteden satın almak için yardımcı olabilirmisiniz.
Hepimize bol kazançlar 😊 Teşekkürler şimdiden.

wmaraci
reklam

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)
Selamlar, BTC almak için Türkiye'de satış yapan belli başlı kurumlardan TL yatırarark BTC alabilirsin. Bunlar BTCTurk, Koinim, Koineks vb firmalar. Bu firmalara üye olup, üyeliğini onaylatıp TL yatırarak BTC alımlarını gerçekleştirebilirsin.

Cüzdan konusunda da şunu kullan diye tavisye edemem yarın bir gün hack olur bir şey olur, o sorumluluk altına girmek istemem. Ama Google'da BTC wallet diye arattığın zaman bir çok bulut ve lokal cüzdanların çıktığını göreceksin kendine hangisi uygunsa onu kullanabilirsin.

Eğer BTC aldıktan sonra da ben BTC alıp kenara atıp beklemeyeceğim, gidip altcoinler de işlemler yapacağım. Al/sat yapacağım dersen de çeşitli borsalarda bu işlemi gerçekleştirebilirsin. Bu borsalar Bittrex, Binance gibi borsalardır.

Bu borsalar da hesap açıp Türk firmalarından almış olduğun BTC'ni yada istediğin kadar miktarı bu borsalara aktarıp al sat yapabilirsin. Ama unutmaman gereken bir nokta var ki, o da her BTC transferinde belirli bir ücret kesiliyor. Aynı şekilde para yatırır ve çekerkende bunların bütün komisyon ücretleri her sitede farklı bunları da sitelerden bakarak öğrenebilir en uygun olanı tercih edebilirsin.

İyi şanslar, bol kazançlar diliyorum.
Cliwex

kişi bu mesajı beğendi.

Snotrau Snotrau WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek S.E.M & S.E.O Expert
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 31 / 30
  • Ticaret 4, (%100)
Türkiye'nin en büyük en güvenilir bitcoin al/sat adresi paribu'dur hocam. BTCTurk, koinim gibi yerlere düşerseniz helak olursunuz. Paribu ve Koineks'i tercih edebilirsiniz altcoin al/sat işlemleri için en güvenilir borsa ise poloniex'dir.

Alt coin al/sat işlemleri için koineks 'de tercih edilebilir. DASH, DOGE, ETH, LTC gibi coinleri alabiliyorsunuz. Her borsa'da oynuyabilmek için öncelikle hesabınızı onaylatmanız gerekmektedir. (Paribu hariç) hesabınız onaylanmadan her hangi bir ödeme gerçekleştirmeyin. Yabancı borsalar içinde şimdiden hesabı onaya atsanız iyi olur onaylanması uzun sürüyor.

* Yatırım tavsiyesi değildir * Alt coin al / sat işlemlerinde çok fazla zarar edebilirsiniz koineks üzerinden eth ltc dash ile uzun vadeli (HODL) bir yatırım yapabilirsiniz veya doge alarak pumpları yakalamaya çalışabilirsiniz.
Cliwex

kişi bu mesajı beğendi.

Olmayacak diye birşey yoktur.

• Üyelik 12.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 7 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Kaplan adlı üyeden alıntı

Selamlar, BTC almak için Türkiye'de satış yapan belli başlı kurumlardan TL yatırarark BTC alabilirsin. Bunlar BTCTurk, Koinim, Koineks vb firmalar. Bu firmalara üye olup, üyeliğini onaylatıp TL yatırarak BTC alımlarını gerçekleştirebilirsin.

Cüzdan konusunda da şunu kullan diye tavisye edemem yarın bir gün hack olur bir şey olur, o sorumluluk altına girmek istemem. Ama Google'da BTC wallet diye arattığın zaman bir çok bulut ve lokal cüzdanların çıktığını göreceksin kendine hangisi uygunsa onu kullanabilirsin.

Eğer BTC aldıktan sonra da ben BTC alıp kenara atıp beklemeyeceğim, gidip altcoinler de işlemler yapacağım. Al/sat yapacağım dersen de çeşitli borsalarda bu işlemi gerçekleştirebilirsin. Bu borsalar Bittrex, Binance gibi borsalardır.

Bu borsalar da hesap açıp Türk firmalarından almış olduğun BTC'ni yada istediğin kadar miktarı bu borsalara aktarıp al sat yapabilirsin. Ama unutmaman gereken bir nokta var ki, o da her BTC transferinde belirli bir ücret kesiliyor. Aynı şekilde para yatırır ve çekerkende bunların bütün komisyon ücretleri her sitede farklı bunları da sitelerden bakarak öğrenebilir en uygun olanı tercih edebilirsin.

İyi şanslar, bol kazançlar diliyorum.

Ilgın ve mesajın için teşekkürler. Al sat yapmicam. Alıp belirli bir süre yatırım şeklinde bekliyecegim. Pekde bilgim yok. Hangisini önerirsiniz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 7 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Snotrau adlı üyeden alıntı

Türkiye'nin en büyük en güvenilir bitcoin al/sat adresi paribu'dur hocam. BTCTurk, koinim gibi yerlere düşerseniz helak olursunuz. Paribu ve Koineks'i tercih edebilirsiniz altcoin al/sat işlemleri için en güvenilir borsa ise poloniex'dir.

Alt coin al/sat işlemleri için koineks 'de tercih edilebilir. DASH, DOGE, ETH, LTC gibi coinleri alabiliyorsunuz. Her borsa'da oynuyabilmek için öncelikle hesabınızı onaylatmanız gerekmektedir. (Paribu hariç) hesabınız onaylanmadan her hangi bir ödeme gerçekleştirmeyin. Yabancı borsalar içinde şimdiden hesabı onaya atsanız iyi olur onaylanması uzun sürüyor.

* Yatırım tavsiyesi değildir * Alt coin al / sat işlemlerinde çok fazla zarar edebilirsiniz koineks üzerinden eth ltc dash ile uzun vadeli (HODL) bir yatırım yapabilirsiniz veya doge alarak pumpları yakalamaya çalışabilirsiniz.

Ilgın ve mesajın için teşekkürler.
Alım satım yapmayı düşünmüyorum. Yatırım şeklinde.

Snotrau Snotrau WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek S.E.M & S.E.O Expert
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 31 / 30
  • Ticaret 4, (%100)
Cliwex Blockchain kullanman gerekli hocam telefondan veya web adresinden kayıt olarak cüzdan oluşturabilirsin.
Cliwex

kişi bu mesajı beğendi.

Olmayacak diye birşey yoktur.

• Üyelik 12.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 7 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Alım satım veyahut yatırım hakkında fikir vermek isteyen yada bir önerisi olan dostlar.varmıdır acaba bütçem 4000tl.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al