wmaraci reklam

Enpara Kredi Kartı Başvuruları Açıldı

35 Mesajlar 4.913 Okunma
wmaraci reklam

70826 70826 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 06.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 228 / 482
  • Ticaret 17, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

İşsiz güçsüz adama 50 bine kadar ihtiyaç kredisi veren banka, bize gelince mız mız ediyor. Bu adam çalışıyor paramızı öder faiz yiyemeyiz biz bundan diye düşünüyordur kesin. Daha ben hiçbir bankadan kredi kartı alamadım. Bundada denedim alamadım. Çok saçma bir olay varda ben anlayamadım sanırım.

Telefon ve internet faturalınızın ödemesi ne durumda? Adınıza olan faturalar eğer son ödeme tarihinden sonraya ödeniyorsa kredi puanınız yükselmez.

Sabit maaşlı çalışan birine hiçbir banka kredi kartı vermemezlik yapmaz çünkü.

wmaraci
reklam

DeepGloss DeepGloss Bir programcının notları Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 970
  • Beğeniler 485 / 236
  • Ticaret 42, (%100)
Ne kadarlık kredi çekilebiliyor?

Metallicali Metallicali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Otomotiv
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 242 / 183
  • Ticaret 2, (%100)
Enparada her ay Ayın En Paralısı statüsünü kazandığım halde son zamanlarda işe yaramayacak şeyler sunuyorlar. Kredi kartını almayanlar bence üzülmesin. Kredi kartı puanı konusunda bence en iyisi maximum kart. Ayrıca aidatsız kart olarak da sunuyorlar. E-ticaret sitelerinde de maximum çok iyi. Kampanyaları işe yaramadığı sürece alsanız ne olur almasanız ne olur. Bu benim fikrim tabi :) En iyi kredi kartları(kampanyaları) World kart, Axess, Maximum..

(Maximumun yemeksepetinde puanları geçiyor :D )

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)

Stores adlı üyeden alıntı

Mrtcn Bende aradım sebebi söylemediler bile gelen mesajı ilettiler tekrar. Dedim kredi borcumdan dolayıysa kapatim öyle basvuru yapim dedim bilemeyiz dediler. İkinci basvurudan gelen cevapta beni etiketleyebilir misiniz rica etsem

gorkemaslan adlı üyeden alıntı

Telefon ve internet faturalınızın ödemesi ne durumda? Adınıza olan faturalar eğer son ödeme tarihinden sonraya ödeniyorsa kredi puanınız yükselmez.

Sabit maaşlı çalışan birine hiçbir banka kredi kartı vermemezlik yapmaz çünkü.

Hepsi otomatik ödemede bakıyorum hepsi günü gününe ödenmiş. Kredi notumu hesaplatamadığım içinde göremiyorum nedir ne değildir.

Banka ile yarın gidip görüşcem çünkü bu gerçekten saçmalık. Bi arada halk bankası ile çalışıyorduk adamlar sistemde telefon numaranız kayıtlı gözüküyor diyordu 3D mesajları gelmiyordu.

Bankaların sistemleride saçmalıklar ile dolu kesin bir tanesi bana denk gelmiştir.

wmaraci
wmaraci

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
Neden bu kadar hırs yaptınız ki illa o kredi kartımı olucak anlamış değilim yorumları görünce aidatı ödemek istemiyorsanız garanti bu şekilde kredi kartı var

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al