wmaraci reklam
lidertakipci

Instagram hesap kapanımı

10 Mesajlar 1.342 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

asd1234 asd1234 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 272
  • Beğeniler 22 / 11
  • Ticaret 12, (%100)
Merhabalar

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 3 ay önce açtığım bi hesabım vardı kişisel hesap değil facebook sayfamla ilgili bir Instagram hesabıydı ve hiç resmim yoktu sayfayla ilgili paylaşımlar yapıyordum ve 2 gün önce hesabım kapandı durduk yerde 20k takipçi alım yapmıştım 1 ay önce yapmıştım ama hesap daha 3 gün önce kapandı. Sizce bunla ilgili mı kapandı ? Başka şeyden mi acaba 2 gün önce Instagram iletişime geçtim 3 kere daha cevap gelmedi ve kapandığındada şundan kapandı demiyo. Sizce hesap tekrardan açılır mı daha önce başına gelen varsa yardımcı olabilir mı arkadaşın Instagramdan bakıyordum beğenilede ismim var profili görebiliyorun ama profili üstüne tıklıyorum maalesef böyle bi sayfa yok diyo.
Yeniden hesap açsam tekrardan takipçi alsam ama bu sefer resmimi filen paylaşıcam sizce kapanır mı bu hesapta şimdiden teşekkür ediyorum inşallah bilen yardım eden biri çıkar.

wmaraci
reklam

sosyalpazar sosyalpazar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek ÖĞRENCİ
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad I** G**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 25 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Kapanma sebebinin yapay takipçi olduğunu düşünmüyorum 2 tane 70k hesabım vardı birisini kişisel olarak kullanıyordum aylarca birşey olmadı daha sonra resimlerimi silip takipçi satış resimleri paylaştım 1 hafta içinde hesaplarım kapandı fakat bende neden kapandığı yazıyordu . Yapay takipçi Beğeni Satışı Topluluk kurallarını ihlal . Sebep buydu.

Mercedes Mercedes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** Z**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 6 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
Bende 10k hesap var 2-3 aydır takibe takip yapıyorum sorun olur mu acaba bende endişelendim şimdi.

sosyalpazar sosyalpazar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek ÖĞRENCİ
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad I** G**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 25 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Mercedes Aktif numaranız ayrıca facebook hesabınız bağlıysa panel basmadığınız sürece takibe takip yöntemiyle bi sorun olucağını sanmıyorum

wmaraci
wmaraci

Mercedes Mercedes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** Z**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 6 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
Anladım hocam teşekkür ederim.

• Üyelik 10.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 272
  • Beğeniler 22 / 11
  • Ticaret 12, (%100)

sosyalpazar adlı üyeden alıntı

Mercedes Aktif numaranız ayrıca facebook hesabınız bağlıysa panel basmadığınız sürece takibe takip yöntemiyle bi sorun olucağını sanmıyorum

Mercedes adlı üyeden alıntı

Anladım hocam teşekkür ederim.

Arkadaşlar benim hesabım açıldı instagramla 2 haftadır iletişim kurdum zor oldu ama açıldı şuan. Hatta baya iyiyiz 1 günde dönüş yapıyolari teşekkür mesajı attım , rica ederiz filen dediler :)

Ygtgnn Ygtgnn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 129 / 120
  • Ticaret 9, (%100)
asd1234 Hocam irtibat için kullandığınız mail adresi ya linki alabilir miyim aynı sorun 1 hesabımda mevcut.
sosyalpazar aynı şekilde bende de takipçi satışı için sayfa var hatta sponsorlu reklama çıkıyorum arada daha kapanmadı. Kapanmaması gereken kural ihlali olmayan sayfayı kapattılar.

• Üyelik 10.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 272
  • Beğeniler 22 / 11
  • Ticaret 12, (%100)

Ygtgnn adlı üyeden alıntı

asd1234 Hocam irtibat için kullandığınız mail adresi ya linki alabilir miyim aynı sorun 1 hesabımda mevcut.
sosyalpazar aynı şekilde bende de takipçi satışı için sayfa var hatta sponsorlu reklama çıkıyorum arada daha kapanmadı. Kapanmaması gereken kural ihlali olmayan sayfayı kapattılar.

https://help.instagram.com/contact/1652567838289083 burdan formu doldurun mail gelmezse, günde 3 4 gönderin gelesiye kadar gönderin, sizden kod isticek kağıda yazıp gönderin. Hesap açılmazsa tekrar form doldurun yukarıda verdiğm bağlantıdan aynı şekilde maili iyi okuyun dediklerini yapın. Başarısız olursa umudunuzu kaybetmeyin 1 günde 3 4 kez farklı saatlerde form gönderin mailinize mesaj iyi okuyup dediklerini yapın. Açılmazsada açılmaz 1 hafta içinde.

Ygtgnn Ygtgnn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 129 / 120
  • Ticaret 9, (%100)
asd1234 Hocam teşekkür ederim.

• Üyelik 10.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 272
  • Beğeniler 22 / 11
  • Ticaret 12, (%100)

Ygtgnn adlı üyeden alıntı

asd1234 Hocam teşekkür ederim.

Rica ederim hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al