wmaraci reklam
lidertakipci

Koineks.com Hk.

19 Mesajlar 2.659 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

September September WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Sağlık
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 204
  • Beğeniler 65 / 35
  • Ticaret 25, (%100)
Telefonla zor ulasirsiniz, sirada 15 kisi var diyordu. Destekten yazinca cevap yaziyorlar. Site ile ilgili sorunuda sormustum, haklisiniz üzerinde calisiyoz dediler. 5 cesit coin var, ripple'de ay sonuna kadar ilave edecegiz dediler.. Son zamanlarda epey üye olan oldu sanirim. Son 2 gün epey sorun cikarmisti. Bugun gayet güzel. Dahada düzeleceklerini düşünüyorum.
GODZILLA

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

oBen oBen Kelimelerin Gücü Adına.. Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 662
  • Beğeniler 29 / 215
  • Ticaret 16, (%100)
September bugün derken? Ben hala işlem yapamıyorum.Ne alışta ne de satışta değer girilemiyor.Saçma sapan fiyatlar çıkıyor.Alış ve satış emirlerine tıklandığın da kutucuklara aynı değerler yansımıyor. 36 saattir telefonla hiçbir şekilde hizmet vermedikleri gibi maillere de cevap yazmıyorlar.

GODZILLA GODZILLA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek YAZILIM / MUHASEBE
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 26 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Şuana kadar para çekme gönderme coin alma satmada herhangi bi sıkıntı yaşamadım sadece 2 gündür sistem ağırdı mail attım sistemlerini yenilediklerini söyleiler ve maile çok hızlı yanıt verdiler hiç bir sıkıntı yok şuan

oBen oBen Kelimelerin Gücü Adına.. Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 662
  • Beğeniler 29 / 215
  • Ticaret 16, (%100)
Arkadaşlar benim derdim burada bu işi yapanları karalamak değil.Yazdıklarınızı anlıyorum fakat bana mail ile bir geri dönüş olmadı.Siz kendinize göre haklısınız bende doğal olarak kendime göre haklıyım.
GODZILLA

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Sağlık
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 204
  • Beğeniler 65 / 35
  • Ticaret 25, (%100)
Özellikle son 1 haftadir. Coinler cok ilgi aldi. Benim gibi ve benim iş arkadaslarim gibi giden 1-2k para olur dusuncesi ile musterileri epey cogaldi. Cözüm alacaklardir, adamlara biraz süre vermek lazım. Aynı durum devam ederse hep birlikte hareket ederiz.
oBen

kişi bu mesajı beğendi.

Kuvan Kuvan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 67 / 73
  • Ticaret 2, (%100)
Ben şahsen koineks kullanıyorum ve bir problem yaşamadım.

netman netman netman Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 725
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 10, (%90)
Dün ufak bir dalgalanma oldu Paribu'da 68 binlerdeyken bir iki saat içerisinde 72 binlere çıktı. İşlem yapayım dedim, site sürekli hata vermeye başladı, önbellekten vermeye başladı yayını hiç bir işlem yapılmadı.

100 TL yatırıp bitcoin almıştım, zor bela bitcoinleri satıp paramı hesaba çektim geri.

Şimdi işin diğer yönünden bahsetmek istiyorum. Eğer böyle bir hizmet veriyorsa bir kurum kuruluş her neyse artık altyapıyı buna göre hazırlamak zorunda bu konuda bir mecburiyeti olması gerek. Yasal olarak bunun ucu nereye gidiyor bilmiyorum ama şahsen zorunluluk olması şart bence.

En az anlık 400-500 bin kişiyi kaldıracak işlem yapabilecek düzeyde olması gerektiği kanaatindeyim tabi bu durum sitenin üye / ziyaretçi trafiği göz önünde bulundurularak limit arttırılabilir.

Buda yatırım gerektiren maliyet gerektiren bir durum ve eğer bu yatırımı yapamıyorlarsa bu işe girmesinler.

Türk coin piyasasından tekrar coin almayı şahsen düşünmüyorum.
barisduman

kişi bu mesajı beğendi.

// Acta est fabula

Live Live Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Entrepreneur / W. Dev.
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 77 / 75
  • Ticaret 25, (%100)
netman Türk borsalarının ve özellikle Paribu'nun sürekli yaptığı bir durum bu, ilk değil yani. Kasıtlı olarak yapılıyor dalgalanma esnasında.

• Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Sağlık
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 204
  • Beğeniler 65 / 35
  • Ticaret 25, (%100)
iyide bu sitelerin ne gibi kaybi oluyorki ? Biz para kazaninca onlarin ne kaybi oluyorki. Bence her işlemden komisyonlarini aliyorlardir. Yoksa bu işlemlerle bu siteler birsey kazanamazki, dahada zarara girerler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al