wmaraci reklam
lidertakipci

İNDİRİMLİ SEO PAKETLERİ Böyle Backlink Paketleri Görülmedi 5 TL'den Başlayan PR 9|PR 8|PR 7|PR 6 GOOGLEDE HIZLI YÜKSELİŞ

3.319 Mesajlar 1.634.495 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SanalPets SanalPets WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek SanalPets Bilgi Teknolojileri
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Dönüş yapıldı.

wmaraci
reklam

scorpus scorpus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
mega paket alındı .bekliyoruz bakalım yararını görürsek her ay burdayız :)

cagdascelikel cagdascelikel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Ç** Ç**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Tekrar Merhaba, 09.12.2017 Tarihinde Mega Paket + Page Rank Paketi Almıştım. Sonucu Tekrar Burada Paylaşacağımı Belirtmiştim, Ne Eksik Ne Fazla Hepsini Anlatıyorum...

09.12.2017 Tarihinde Erdem Bey'e Gece Saat 01.00'da Mesaj attım kendisi beni kırmadı o saatte telefon görüşmemizi gerçekleştirdik. Sorduğum sorulara sıkılmadan usanmadan cevap verdi, güzel bilgilendirmeler yaptı.

Mega Paketin Rapor süresi 10 gün olduğu için rapor zamanını bekledim, bu zaman dilimi içerisinde pek çok kez erdem beyle irtibata geçip çalışmalar hakkında bilgiler aldım, yine sabah akşam sıkılmadan usanmadan bana cevap verdi :)

Çalışma başladıktan sonra ilk 7 gün sitemde hiç bir hareket olmadı ta ki 8. gün 112. Sırada olan sitem birden 39. Sıraya fırladı, 8. Gün 34. Sıradaydım. 9. Gün ise sitem 32. Sıradaydı. 10. Gün'e geldiğimizde sitem tam 30. Sırada. (Bu Arada İstediğim Anahtar Kelime Gerçekten Sektörel Anlamda zorlu bir kelime) Erdem bey çalışmayı bitirdi ancak sitemiz google sıralamasında halen daha yükselişine devam ediyor.

10. Gün Erdem bey Raporları eksiksiz ve mükkemel bir şekilde bana teslim etti, mükemmel ve gerçekten çok başarılı bir çalışma olmuş. Verdiğim Para sonuna kadar helali hoş olsun.

Erdem Bey'i tanımam etmem, ancak esnaflığı olsun iletişimi olsun çalışmaları olsun kesinlikle bende mükemmel izler bıraktı. Erdem bey'le çalışacak arkadaşlar gözü kapalı güvenebilir, çalışabilirler.

Sitem hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlar bana özelden mesaj atabilir, konu hakkında bilgi alabilirler.

Kendisine yardımlarından ötürü teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarımızda görüşmek üzere diyorum. Başarılarınızın Devamını dilerim :)

ysN ysN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mobilya Modelleri
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 2, (%100)
http://www.modellerifiyatlari.net sitem için 70 Liralık süper pakette anlaşma sağlanmıştır gelişmeleri ve sonucu sizlerle paylaşırım beklemedeyim

wmaraci
wmaraci

jedies jedies www.bulentozalp.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 24 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba Erdem Bey whup dan mesaj attım dönüşünüzü bekliyorum.

jedies jedies www.bulentozalp.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 24 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
Erdem Bey mesajıma hemen karşılık verdi ve telefonla görüştük.Kendisi ile Mega Paket + Pagerank paketi üzerinde anlaştık ve çalışmalara başladı.Yeteneğinden kuşkum yok, raporları 10 gün sonra sonuçları 20 gün, bir ayda görmeye başlayacağız.Şimdiden ellerine sağlık.

bloggernergal bloggernergal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 44 / K
  • Meslek yazar/blogger
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 6 / 0
  • Ticaret 3, (%67)
Erdem bey'den Premium paket alındı. Son derece ilgili bir arkadaş. Çalışma hayırlara vesile olur inşallah:)

http://angelsdia.com/

tankifaruk tankifaruk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** F**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 18 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Mesaj bulunsun.

palmara palmara SEO BACKLİNK Kurumsal+ Üye
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek SEO Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 58 / 57
  • Ticaret 353, (%100)

cagdascelikel adlı üyeden alıntı

Tekrar Merhaba, 09.12.2017 Tarihinde Mega Paket + Page Rank Paketi Almıştım. Sonucu Tekrar Burada Paylaşacağımı Belirtmiştim, Ne Eksik Ne Fazla Hepsini Anlatıyorum...

09.12.2017 Tarihinde Erdem Bey'e Gece Saat 01.00'da Mesaj attım kendisi beni kırmadı o saatte telefon görüşmemizi gerçekleştirdik. Sorduğum sorulara sıkılmadan usanmadan cevap verdi, güzel bilgilendirmeler yaptı.

Mega Paketin Rapor süresi 10 gün olduğu için rapor zamanını bekledim, bu zaman dilimi içerisinde pek çok kez erdem beyle irtibata geçip çalışmalar hakkında bilgiler aldım, yine sabah akşam sıkılmadan usanmadan bana cevap verdi :)

Çalışma başladıktan sonra ilk 7 gün sitemde hiç bir hareket olmadı ta ki 8. gün 112. Sırada olan sitem birden 39. Sıraya fırladı, 8. Gün 34. Sıradaydım. 9. Gün ise sitem 32. Sıradaydı. 10. Gün'e geldiğimizde sitem tam 30. Sırada. (Bu Arada İstediğim Anahtar Kelime Gerçekten Sektörel Anlamda zorlu bir kelime) Erdem bey çalışmayı bitirdi ancak sitemiz google sıralamasında halen daha yükselişine devam ediyor.

10. Gün Erdem bey Raporları eksiksiz ve mükkemel bir şekilde bana teslim etti, mükemmel ve gerçekten çok başarılı bir çalışma olmuş. Verdiğim Para sonuna kadar helali hoş olsun.

Erdem Bey'i tanımam etmem, ancak esnaflığı olsun iletişimi olsun çalışmaları olsun kesinlikle bende mükemmel izler bıraktı. Erdem bey'le çalışacak arkadaşlar gözü kapalı güvenebilir, çalışabilirler.

Sitem hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlar bana özelden mesaj atabilir, konu hakkında bilgi alabilirler.

Kendisine yardımlarından ötürü teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarımızda görüşmek üzere diyorum. Başarılarınızın Devamını dilerim :)

TESEKKÜR EDERİZ GÜZEL YORUMUNUZ İÇİN.

Sipariş Verenlere Hayırlı Olması dileklerimizle.

Konumuz Günceldir arkadaşlar iş alımlarımız devam etmektedir. PM'lere dönüşler sağlanmiştir.

İletişim bilgilerimiz watshapp & TEL. : [COLOR="Black"]0535 365 82 31 , 0533 777 42 45

Skype Ve Mail Adresimiz : zamanerdem@hotmail.com
[/COLOR]

kadirckr kadirckr Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 18 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Gözlerim kanadı.

wmaraci
Konuyu toplam 10 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 10 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al