natro'da ki hosta wordpress 4.9.1, newspaper 8.5 temasını ve Visual Composer eklentisini yüklemek istediğimde aşağıdaki hataları alıyorum.

tema yüklendikten sonra bu hataları veriyor
Warning: mysqli_query(): MySQL server has gone away in /home/******/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1931

Warning: mysqli_query(): Error reading result set's header in /home/*******/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1931

Etkinleştire tıkladığımda bu hataları veriyor
ySQL server has gone away in /home/******/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1931

Warning: mysqli_query(): Error reading result set's header in /home/******/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1931

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/*******/public_html/wp-includes/wp-db.php:1931) in /home/******8/public_html/wp-admin/includes/misc.php on line 1114

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/*******/public_html/wp-includes/wp-db.php:1931) in /home/******/public_html/wp-includes/option.php on line 919

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/******/public_html/wp-includes/wp-db.php:1931) in /home/******/public_html/wp-includes/option.php on line 920

Aynı Şekikde js_composer eklentisini yüklendikten sonra bu hatayı veriyor
Warning: mysqli_query(): MySQL server has gone away in /home/*******/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1931

Warning: mysqli_query(): Error reading result set's header in /home/******/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1931

wp-db.php dosyasına baktığımda 1931 satırda bu kod var
$this->result = mysqli_query( $this->dbh, $query );

wp-db.php dosyasına, wp-includes klasörüne, wp-content klasörüne, plugin ve themes klasörlerine tüm yazma izinlerini verdim.
wordpress arayüzünden değil ftp ile dosyaları yüklemeyi denedim.
bütün yaptığım herseyi, yüklemelerimi, vt sildim tekrar denedim aynı hataları alıyorum

Ne yapabilirim, fikir verecek veya yardımcı olabilecek varmı