freelance iş ilanları

Çok Yakında Online Menajerlik Oyunu Geliyor

39 Mesajlar 6.480 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1905
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
Tabii mesajınızı bekliyorum :) turkmaxi

wmaraci
reklam

turkmaxi turkmaxi Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)

Raph adlı üyeden alıntı

Hocam Merhaba,

Öncelikle projeniz hayırlı uğurlu olsun. Maalesefki sitemizde sadece yorum yapmak adına konuya girip olumsuz ve futursuzca yorum yapanlar var, bunları hiç kafanıza takmamanızı öneririm.

Scripti daha önce bende sitenizde görmüştüm, geliştirildiği zaman güzel bir proje olacağını düşünüyorum. Proje tamamlandığında oyunda harcamak üzere 1.000 TL'lik kodumu isterim :) ;)

Sizin için uygunsa test için pm göndereceğim.Genel bakış olarak yorumlamanızı rica ediyorum

Phantaso adlı üyeden alıntı

Tabii mesajınızı bekliyorum :) turkmaxi

Mesaj gönderildi.Önerilerini yaptı dikkate alacağız için teşekkürler.

https://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)
Bir zamanlar futbol menajerlik oyunu hattrick vardı... Çok güzeldi yahu...

• Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)

BakalimBilelim adlı üyeden alıntı

Bir zamanlar futbol menajerlik oyunu hattrick vardı... Çok güzeldi yahu...

Hattrick hala daha var.Ancak bu biraz farklı konsept.Umarım açtığımızda beğenirsiniz.
BakalimBilelim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Sabri Sabri WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Donanım Teknisyeni
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 4 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
7-8 sene önce idi sanırım, buna benzer bir script elime geçmişti,php ile yazılmıştı, lokale kurup bayağı kurcalamış ve pek anlamadığım halde keyifle oynamıştım, sonrasındaysa hdd bozulduğunda arşivimle beraber silindi gitti.
Hatırladığım kadarı ile o scriptte hızlı mod normal mod şeklinde seçenekler vardı, hızlı modda maçı hemen 15-20 saniyede bitiriyordu, normal modda ise sanırım 10-15 dakka sürüyordu 2 devre, oyuncu yorgunlukları, dinlendirme, ortalama performans ve moral ,teknik direktör seçimi, anlaşma ödemeler, gibi bir çok seçenek vardı, script bayağı detaylıydı, çoğu takım vardı ve bazıları güncel olmasada iyiydi.

• Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)

Sabri adlı üyeden alıntı

7-8 sene önce idi sanırım, buna benzer bir script elime geçmişti,php ile yazılmıştı, lokale kurup bayağı kurcalamış ve pek anlamadığım halde keyifle oynamıştım, sonrasındaysa hdd bozulduğunda arşivimle beraber silindi gitti.
Hatırladığım kadarı ile o scriptte hızlı mod normal mod şeklinde seçenekler vardı, hızlı modda maçı hemen 15-20 saniyede bitiriyordu, normal modda ise sanırım 10-15 dakka sürüyordu 2 devre, script bayağı detaylıydı, çoğu takım vardı ve bazıları güncel olmasada iyiydi.

Bunun gelişmemiş hali olarak yıllar önce bir script vardı.Ancak sorunlar ve sıkıntılar mevcut scriptte.Takımlar oyuncular yok kendin ekliyorsun.Onları falanda ekleme yapıyoruz.Yalnız simülasyon için sanırım hızlı mod var.Ancak şu anda bizim ayarladığımız 45 dakika civarı.Tabii dakika dakika anlatım mevcut.Saolsun çeviren ekip baya uzun uğraş verdi.Haklarını yememek lazım.Bundaki detaylar antrenörler sponsorlar takımına etki eden binalar var fitness salonu gibi kamplar var.Tabii bunları tek tek oluşturmak gerekiyor.Uzun zamandan beri uğraş veriyoruz.Ayrıca genç ve milli takım olayı var.Ancak karmaşa olmaması için biz bu 2 seçeneği şu anda aktif etmedik... Oyun gerçekten keyif veren oyun.Aynı zamanda simülasyon anında yorum yapabileceğiniz sohbet alanı var.Sadece maç esnasında aktif.Stad geliştirme.Stadı genişletmek isteyen yüklenici firmalar gibi.Yani sayabileceğimiz daha bir çok seçenek mevcut bunları da entegre etmek için ayrıca çalışıyoruz.

Sabri Sabri WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Donanım Teknisyeni
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 4 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

turkmaxi adlı üyeden alıntı

Bunun gelişmemiş hali olarak yıllar önce bir script vardı.Ancak sorunlar ve sıkıntılar mevcut scriptte.Takımlar oyuncular yok kendin ekliyorsun.Onları falanda ekleme yapıyoruz.Yalnız simülasyon için sanırım hızlı mod var.Ancak şu anda bizim ayarladığımız 45 dakika civarı.Tabii dakika dakika anlatım mevcut.Saolsun çeviren ekip baya uzun uğraş verdi.Haklarını yememek lazım.Bundaki detaylar antrenörler sponsorlar takımına etki eden binalar var fitness salonu gibi kamplar var.Tabii bunları tek tek oluşturmak gerekiyor.Uzun zamandan beri uğraş veriyoruz.Ayrıca genç ve milli takım olayı var.Ancak karmaşa olmaması için biz bu 2 seçeneği şu anda aktif etmedik... Oyun gerçekten keyif veren oyun.Aynı zamanda simülasyon anında yorum yapabileceğiniz sohbet alanı var.Sadece maç esnasında aktif.Stad geliştirme.Stadı genişletmek isteyen yüklenici firmalar gibi.Yani sayabileceğimiz daha bir çok seçenek mevcut bunları da entegre etmek için ayrıca çalışıyoruz.

Benim dediğimde takım ve oyuncular,stat,antrenör vs vardı, sizinkisi daha teferruatlı olacaktır bu kesin, o zaman yapılan script ile şimdiki gelişmiş program altyapısı ile yapılan, ve yeni fikirler ile yoğrulmuş bir yapı tabiki çok daha gelişmiş olur, Allah tamamına erdirsin, türk yapımı veya türk destekli yapımların çoğalması temennimizdir, Başarılar dilerim.
turkmaxi

kişi bu mesajı beğendi.

Raph Raph WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Domain Expert
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 31 / 13
  • Ticaret 6, (%100)

turkmaxi adlı üyeden alıntı

tabi hocam pm gönderebilirsiniz

• Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)
Bir kaç arkadaşa pm gönderildi.Test etmek isteyenlerin pmlerini bekliyorum.Şu anda bir lige start vermiş bulunuyoruz.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al