wmaraci reklam
lidertakipci

iMagazine teması dosyaları

49 Mesajlar 6.887 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SefaCanDemir SefaCanDemir Front-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
Sizin mağduriyetinizi anlıyorum. Evet haklısınız hizmet anlayışına ters bir durum. Pazarlığını yaptığınız bir ürünün yedeğini mutlaka sunucunuzda veya local bir depolama biriminde tutmanız gerekir. Diyecek bir şey bulamıyorum.

sefacandemir.com.tr
wmaraci
reklam

hozcelik hozcelik i was here Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 1778
  • Beğeniler 776 / 777
  • Ticaret 23, (%100)
tema.ninja 2

💯 Jenerik ve Projelik Domainler | Tıkla Tüm Domainleri İncele

🥳 Yandex Kurumsal Mail Hizmeti | Sınırsız Süre Kullanım | Tıkla Detayları Öğren

"Bu dünya öyle ki karanlığı aydınlığından fazla,
Herkes daha fazla ister, azla yetinmez asla."

hozcelik hozcelik i was here Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 1778
  • Beğeniler 776 / 777
  • Ticaret 23, (%100)
https://wmaraci.com/forum/sikayetim-var/tema-ninja-rezilligi-sasirdik-mi-hayir-413602.html

💯 Jenerik ve Projelik Domainler | Tıkla Tüm Domainleri İncele

🥳 Yandex Kurumsal Mail Hizmeti | Sınırsız Süre Kullanım | Tıkla Detayları Öğren

"Bu dünya öyle ki karanlığı aydınlığından fazla,
Herkes daha fazla ister, azla yetinmez asla."

gokseltoprak gokseltoprak Limonwp.com Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 29 / 44
  • Ticaret 5, (%100)

kisabiara adlı üyeden alıntı

gokseltoprak biz 1.5 yıl önce satın aldığımız temanın o gün ki versiyonunu istiyoruz bunu ben satın aldıysam limonwp batana kadar sunucuda barındırmak zorundasın. satış politikası geliştiremiyorsan ücretli yardımcı olurum sana. benim senin siten olan limonwp üzerinden 100 tl ye imagazine tema dosyalarını sınırsız lisans ile satın aldığıma dair elimde belge var. vaktim yok gördüğün gibi foruma bile günlerce sonra girebiliyorum sadece. senden istediğim benim satın aldığım versiyon da dosyaları temin etmen ve eski kullanıcılara sunman. sunucuda barındırmak istemediğin dosyanın boyutu en fazla 50 mb bu kadar küçülmenin mantığı yok.

Bana bu şekilde ahkam kesemezsin arkadaşım. Beni arayıp, mail atıp mağduriyetini anlatıp dosyaları isteyen pek çok kişiye zaten dosyaları gönderdim. 20-30 lira kazanmak için niye kendi çizgimi bozayım? Yani temaları alan kişiler sizler değilmişsiniz gibi gömüyorsunuz burada. Tema almadan önce arayıp hanginiz indirim talep ettiniz de yapmadım? Her konuda yapıcıyım, iyi niyetliyim, haddinizi aşmayın.

SefaCanDemir adlı üyeden alıntı

Aman hocam herkesi aynı kefeye koymayalım. Bizi ekmeğimizden etme :) Tabi böyle durumlar hiç hoş değil fakat her front-end yazılımcı veya tema yapımcısı aynı kefeye koyulamaz.

Ben de bunu anlamıyorum işte. Burada birisi çıkıp bir şeyler yazıyor, sonra beni hiç tanımayan adamlar kalkıp beni gömüyor :)

kisabiara adlı üyeden alıntı

SefaCanDemir satın alınan versiyonu ftp den bile sunabilir arayüze koymasına gerek yok bunu bile yapsa bişeydir ama sırf satın almaya zorlamak amacıyla lisansı kapatıyo yada eski versiyonu vermiyo

Arkadaşım hiçbir zaman hiçbir lisansı sonlandırmadım bunu da nereden çıkarttın?

Arkadaşlar sizlerden kazanacağım 30, 40 liranın peşinde değilim. Eğer benimle çalışıp da benden kötülük gördüğünü ya da herhangi bir konuda yardımcı olmadığımı iddia edecek birisi varsa çıksın ortaya. Derhal ücretini iade ederim.

Vakit sıkıntısı çeken tek kişi kisabiara değil, o sebeple ben de geç cevap yazıyorum. Forumlara da yıllar sonra bu mesaja post atmak için giriyorum. Tema download linklerini tekrardan müşteri panellerine ekledim. Lisansı olup da tema dosyaları elinde olmayanlar girip güncel versiyonu indirebilir. Bundan sonra güncelleme dosyalarını herkes ömür boyu indirebilecek. Ancak sadece ilk 6 ay teknik destek alınabilecek.

İyi çalışmalar.

wmaraci
wmaraci

Turkrehber Turkrehber WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İnşaat
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 25 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Olay çözülmüş. Keşke bu kadar ortalık ayağa kalkmasaymış.
gokseltoprak

kişi bu mesajı beğendi.

asonons asonons WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Ç** U**
  • Mesajlar 500
  • Beğeniler 211 / 210
  • Ticaret 11, (%100)
Köle değil 60,70 liraya tema satın alıyorsunuz arkadaşlar bunu unutmayın. İnsanlar size her defasında tema dosyalarını göndermek zorunda değil. Güncellemeler bence de herkese ömür boyu ücretsiz gönderilmeli lakin 6 ay sonra 12 ay sonra tema dosyaları kaybettim bana tema dosyalarını gönderin gibi bir istek kabul edilemez, yapımcı sizin sorumsuzluğunuzun cezasını çekmek zorunda değil.
Umutirhan gokseltoprak LitmuS

kişi bu mesajı beğendi.

giralsat giralsat ............... Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 18 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Tema destek konusunda teknobit ve rumorrom tema gelistiricisi blog.ecancan.com bence suana kadar gordugum en iyisi.

gokseltoprak gokseltoprak Limonwp.com Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 29 / 44
  • Ticaret 5, (%100)

Turkrehber adlı üyeden alıntı

Olay çözülmüş. Keşke bu kadar ortalık ayağa kalkmasaymış.

Benim bu konudan 2 gün önce haberim olduğu için çözüm gecikti maalesef.

asonons adlı üyeden alıntı

Köle değil 60,70 liraya tema satın alıyorsunuz arkadaşlar bunu unutmayın. İnsanlar size her defasında tema dosyalarını göndermek zorunda değil. Güncellemeler bence de herkese ömür boyu ücretsiz gönderilmeli lakin 6 ay sonra 12 ay sonra tema dosyaları kaybettim bana tema dosyalarını gönderin gibi bir istek kabul edilemez, yapımcı sizin sorumsuzluğunuzun cezasını çekmek zorunda değil.

Haklısınız ve bunu bir türlü anlatamıyorum. Şimdi 2-3 sene önce tema alan kişi güncel versiyonu indirecek. Haliyle 3 sene önceki versiyona göre değişen yerlerde ufak sorunlar ortaya çıkacak. Destek alamadığı zaman da gelip limonwp destek vermiyor diye konu açacak.

bykir bykir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mekatronik Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ü**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 13 / 11
  • Ticaret 5, (%100)

SefaCanDemir adlı üyeden alıntı

Aman hocam herkesi aynı kefeye koymayalım. Bizi ekmeğimizden etme :) Tabi böyle durumlar hiç hoş değil fakat her front-end yazılımcı veya tema yapımcısı aynı kefeye koyulamaz.

Haklısınız, herkesi bir kefeye koyduğumuzdan değilde, yani elin gevuruyla yapılan alışverişte hiç bir problem yaşanmazken, mağduriyet olduğu anda çözüm sunarlarken, vatandaşlarımızın bu denli problemler meydana getirmesi can sıkıyor işte. :)

Siz dürüst ve işinizin ehli olduğunuz müddetçe sizin ekmeğinize halel gelmez kardeşim... Hakkınız da böyle konular açılmasın, zaten memnün olan reklamınızı yapar, referanslarınız yeterde artar inşallah. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al