freelance iş ilanları

adsense reklam yerleştirme worldpress

10 Mesajlar 991 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

teknoxxk teknoxxk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Leptop mağazası
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 27 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba yakın zamanda adsenseye başvurdum ve kabul edildim.Reklamlarımıda aldım üstelik fakat kod ile yerleştirme yerine otomatik olarak sitemde gözüktü reklamlar anlam veremedim.Ben reklam yerleşimini düzenli olarak nasıl değiştirebilirim örneğin en alttaki reklamı kaldırıp sağ tarafa eklemek veyautta en üstü boş alanıda kaplıycak şekilde bi reklamla kaplamak.nasıl yapacağım bunu 2gündür wm sitesini didik didik ettim fakat bir neticeye varamadım.reklamlar çok anlamsız ve isteksiz duruyor sitemde lütfen yardımcı olun.WP QUADS programı yüklü fakat bunu nasıl kullanıcağım
https://i.hizliresim.com/EPz9Ag.png

https://i.hizliresim.com/jyvbNW.png

https://i.hizliresim.com/2JYzoE.png
bu şekilde duruyor en alttakini üstlere eklemek istiyorum veyatta en alttakini kaldırıp en üste gözle görülecek bi reklam koymak istiyorum.Adsenseden reklam al dediğimde anında ben kod yapıştırmadan siteme entegre edilmişti reklamlar ben bişey yapmadım yani oto yerleştirmiş saniyede.
https://i.hizliresim.com/1J2Oa5.png WP QUADS ı kullanan bilen arkadaşlar bana yardımcı olursa çok sevinirim.

wmaraci
reklam

beyuzman beyuzman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek webmaster - Mühendis
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad I** I**
  • Mesajlar 1391
  • Beğeniler 515 / 228
  • Ticaret 67, (%99)
siz wordpress adsense eklentisi kullanmışsınız onu kaldırıp kendiniz manuel olarak yerleştirme yapabilirisniz istediğiniz yere

• Üyelik 20.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 27 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Yani wp quads ı mı kaldırmam gerekli bunu kaldırdığımda düzenli olarak yerleşim yapabilirmiyim ? veyautta başka bir eklenti varmı daha güzel kendimizin yönetebileceği bilginiz varmıdır.

• Üyelik 20.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 27 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Koskoca forumda şimdi bi yardım edebilecek biri yokmu ? herkezin işi para olmuş arkadaş bi fotoğraf yerleştirmeyle ilgili soru sorarız web masterlarla konuşun... temayla ilgili bişey sorarız tema satanlarla bi konuşun bakalım.yav arkadaş sitenin önünden sinek geçti desek ilaççıya git diyolar.Yokmu şu reklam işinde bi yardım edebilecek birisi ? Yani tutupta bana 2kere 1.şuraya tıkla 2.şurdan şu şekilde yap diyince laps 50tl bayılmıcaz ki yani site kurdurmuyoz.yokmu bi delikanlı şu wp QUADS reklam yerlerini nası ayarlıcam öğretecek.

wmaraci
wmaraci

goldenwings goldenwings WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 71 / 104
  • Ticaret 73, (%100)
admin panelde wp quads ayarlarinda adsense code sekmesinde istedigin reklam kodunu plain olarak yapistir. kac numaraya yapistirdiysan positiondan yazinin neresinde cikmasi gerektigini ayarlayabilirsin o numarayi atayarak.
teknoxxk

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 71 / 104
  • Ticaret 73, (%100)

teknoxxk

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 71 / 104
  • Ticaret 73, (%100)

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 71 / 104
  • Ticaret 73, (%100)
birde sana zahmet su basliktakini wordpress olarak duzeltiver. umarim yardimi olmustur.

• Üyelik 20.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 27 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam cevabın için teşekkür ederim öncelikle.Ben şimdi böyle yaptım senin gösterdiğin gibi html de yapıştırdım kodu kaydettim.Şimdi onun yazılarda çıkmasını felan ayarlamasını nasıl yapacam ? yani o numarayı nereye girmem gerekcek
https://hizliresim.com/Lb2YD0
bu aşamadan sora nasıl quads a kaydettiğim reklamı yazıya geçireceğim.onuda anlatırsan güzel olucak

• Üyelik 20.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 27 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
usta buldum.wp quest te reklamları dediğiniz şekilde seçerek orda post (yazılarda mı) yoksa homapage ( anasayfadamı) çıkacağını seçebiliyomuşssun şimdi tüm yazılarımda 1er tane gösteriyor reklamları.ana sayfadada var teşekkür ederim.Peki her sayfaya ayrı reklam koyabiliyomuyuz ? yoksa 1reklam her sayfadamı gözüküyor.yani 3tane reklamım var fakat tüm sayfalarda değişik değişik reklamlar var :D anlamadım bu işi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al