wmaraci reklam
lidertakipci

Başlangıç için WooCommerce / OpenCart ?

4 Mesajlar 627 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

OgulcanGulcemal OgulcanGulcemal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 110 / 136
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba girişimim için eticaret yazılımı alacaktım yıllık olarak fakat hangi şirket iyidir onu öğrenmek için konu açmıştım gelen yorumlar neticesinde o yoldan saptım.

Şimdi son sorum WooCommerce mi yoksa OpenCart mı ?

-Ürünler kendi ürünlerim olacak ve başlangıç olarak 4 ayrı renkten oluşmak üzere aynı model üründen satacağım dolayısıyla XML Entegresi olmayak herhangi bir yerden.
-Tasarımın kafamda canlandırdığım gibi olmasını istiyorum örnek olarak " www.vqfit.com " bunu hangisinde yapabileceğimde önemli.
-Pos ekleme indirim kuponu oluşturma gibi olanakların kolay bir şekilde yapılmasını istiyorum.

Yolun başından sitenin son noktasına kadar ücretli olarak destekte bulunabilecek e-ticaret işinde iyi olan arkadaşlarda pm olarak bana ulaşabilir referansları ile birlikte.

+ Olarak şu an bu konuyu inceleyen bir grafiker çıkar mı bilmiyorum ama belki aradığım profesyonel grafikeri wmaracından bulurum ve kendisine yaptırabilirim aklımdakileri. Grafiker arkadaşlarda reflerle birlikte pm atabilir.

Teşekkürler yardımlarınız için.

OGULCANGULCEMAL.COM - KİŞİSEL BLOG
wmaraci
reklam

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3157 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Eğer az sayıda ürün olacak ise woocommerce düşünebilirsiniz.

Woocommerce, blog yazılımı olan wordpress için eklenmiştir, dolayısı ile fazla sayıda ürün olan siteler için kullanılmasını tavsiye etmiyorum kesinlikle.

Eğer ürünlerim onlarca, yüzlerce ürüne ulaşacak diyorsanız o zaman Opencart kullanmalısınız.

Kiracı olmak yerine kendi siteniz olması yönünde karar vermeniz gayet yerinde bir karar olmuş sizin için.

Hayırlısı olsun şimdiden.

OgulcanGulcemal OgulcanGulcemal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 110 / 136
  • Ticaret 5, (%100)
yilmaz70 teşekkür ederim. Ürünlerim 50yi geçmeyecektir epey bir süre belkide 20yi o yüzden woocommerce olarak düşünüyordum ben de ama fikirlerinizi almak istiyorum
yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

OGULCANGULCEMAL.COM - KİŞİSEL BLOG

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3157 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
OgulcanGulcemal Açıkçası woocommerce hiç kullanmadım.

Ama woocommerce kullanılan sitelerde bir süre süre cpu aşım problemleri, eklenti uyumsuzlukları (güncelleme nedeni ile çoğunlukta) gibi nedenlerden dolayı e-ticaret yazılımlarına geçiş yapanlara çok denk gelmişimdir.

Madem tamamı ile e-ticaret yapmayı düşünüyorsunuz, o zaman Opencart gibi bir sistem ile başlayın ve o şekilde devam edin derim.

Hem Opencart hızlı index alan bir sistemdir.

Ben size pm den bir site yollayacağım mesela, o zaman daha iyi anlayacaksınızdır ne demek istediğimi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al