wmaraci reklam
lidertakipci

Düşüncelerinizi bekliyorum.

5 Mesajlar 566 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Referee19 Referee19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Futbol Hakemi / Referee
  • Mesajlar 399
  • Beğeniler 21 / 103
  • Ticaret 8, (%88)
Arkadaşlar turizm işi yapıyorum. Ülkenin neredeyse her yerine gidiyorum, insanları gezdiriyorum. Ülke dışında ise Gürcistan, Azerbaycan ve Ermenistan'a tur yapıyorum.
Özellikle pişmanlığım yılbaşında 5 gün Gürcistan'da idim. Çok maceram oldu her konuda. Bunu keşke videoya alabilseydim diye düşünüyorum.

Gelelim düşüncelerinizi isteyeceğim konuya.

Öncelikle gittiğim yerleri fotoğraflamak, videoya almak gibi bir düşünceye kapıldım.

Gezip, göreceğim yerleri hem fotoğraf hemde videoya alıp bunları yeni bir site açıp böyle içerik üretmeyi düşünüyorum.
Diğer bir yandan da çekeceğim bu videoları youtubeda bir kanal açıp oraya koymayı düşünüyorum. Videoda araç içi eğlenceler, yöresel yemekler, tarihi bilgiler vb. şeyler olabilir.

Düşünceleriniz, tavsiyeleriniz nelerdir? Bu konuda sizden destek bekliyorum.

wmaraci
reklam

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
kamera karşısında kendine güveniyorsan anlatım dilin iyiyse tabiki sende yapabilirsin.

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Çok güzel olur ama o işler meşakatli. Videoları düzenle, sesi ayarla, gezmeye gitmişsin yada işe; arada durup video ve fotoğraf için özellikle uğraş, montaj, site işi, sosyal medyası vs.... O gezdiğin yerlerden alacağın zevki silip götürür.

adem15 adem15 WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ögg
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 12 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Bir kanala veya bir siteye değer vermemeni tavsiye ederim senin yaptığın meslek fenomenliğe daha yakın sosyal medyadan başla özellikle insta fotoğraf video olarak youtube a geçtiğinde sosyal medyadan kemik kitlen olsun rahat yaparsın ama mutlaka emek vermen lazım montaj vs için.

wmaraci
wmaraci

moris moris ◡̈ Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 831
  • Beğeniler 266 / 265
  • Ticaret 26, (%100)
Bende adem15 hocam gibi düşünüyorum. Öncelikle sosyal medya üzerinden güzel bir kemik kitle oluşturursanız, youtube kanalı işine girdiğinizde daha rahat edersiniz. Bence blog işini kafanızdan atın bu zamanlarda hele ki arkadan gelen nesil okumak yerine izlemeyi daha çok seviyorlar o yüzden tamamen video işine odaklanın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al