wmaraci reklam

Ne zaman onay alırım??

13 Mesajlar 1.696 Okunma
smmexpress

aydnaydn59 aydnaydn59 Videographer Kimlik Onayı
  • Üyelik 17.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Fotoğrafçı - Videographer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 490
  • Beğeniler 63 / 130
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam yetersiz içerik yetersiz içerik takılmayın şunlara 6 içerikle başvurdum 2 içerik ekledim kabul edildi. 8 içerik yetti mi ki ? Yeter ki sitenize girdiğinizde kendi sitenizi objektif şekilde yaklaşın içriklerin uzunluklarına dikkat edin sayfa hızınız yüksek olsun yeterli olacağınızı düşünüyorum. Biraz değil artık çoğunlukla şans işi oldu şu adsense, bi aldığımız gün seviniyoruz bir de bıraktığımız gün varya.. Hiç kazandırmıyor boşver dostum :D

wmaraci
reklam

ismailcakmak ismailcakmak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad İ** Ç**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 21 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
3 hafta oldu nerdeyse hayla bekliyorum inceleyebilirimisiniz. (applelobi.com)

turkungucu turkungucu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Gazeteci/Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 9 / 21
  • Ticaret 14, (%100)
sitenizde röportaj ve genel kategorisi hariç diğer kategorilerde 2 veya 3 içerik bulunuyor. Muhtemelen bu yüzden alamadığınızı düşünüyorum. Genel ve Röportaj kategorisini hariç tutup, diğer kategorileri başvuru aşamasında silip içeriklerini de genel e atmanızı veya az içerik olan kategorileri 8-10 içeriği çıkarmanızı tavsiye ederim. Ayrıca röportaj bölümünde resimsiz içerikler var. Bunlar da yetersiz içerik alma nedenlerinizden biri olabilir. Hakkımızda ve İletişim sayfasını da ilk 2 sıraya değil son sıraya koymanızı tavsiye ederim. Çünkü çoğu site de genel konsept böyle olduğu için adsense in gözüne daha hoş gelebilir. Onun haricinde başvuru aşamasında ziyaretçi defterindeki radyo aplikasyonunu da kapatmanızı öneririm. Siteniz genel makale sitesi ve makale sayısı bakımından yeterli olduğunu düşünüyorum. Ama kategori çok olunca o kategoriler pek doyurulmamış görünebiliyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al