wmaraci reklam
lidertakipci

Admatic reklamları hakkında

3 Mesajlar 516 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Jungmaus Jungmaus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Yazılım Stajyeri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, aklımda bir proje mevcut. Bu projede reklam gösterimi tüm projenin gidiş yönünü etkileyecek nitelikte.

Bir oyunda her yenildikçe veya her her on dakikada bir reklam gösterimi yapmam gerekmekte.

Böyle bir durumda,

- Aynı kullanıcıya tek sayfa içerisinde aralıklı süreler ile reklam gösterimi sağlayabilir miyim?

- Reklamların bu şekilde kullanılması benim için herhangi bir sorun yaratır mı ?

- Reklam olmadığı zaman bu durumu kontrol altında tutabilir miyim ? Yani reklam olmadığı zaman ekranı kilitlemek ve şu anda reklam yoktur diyip panel sayfasına atmak istiyorum.

- Aynı durumda; bir kullanıcı belki bir oturumda onlarca reklam görebilir. Reklamlar proxy,ip adress vb. ile kontrol ediliyor mu, yani bu durumda ödeme gerçekleşmeme gibi bir durum söz konusu mudur ?

- Bu şekilde bir kullanım Admatic hesabımın kapatılmasına sebebiyet verir mi ?

www.linkedin.com/in/sametsenturkk/
wmaraci
reklam

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Admatic cpm modeliyle çalışıyorsa ve tıklamaya teşvik etmez iseniz hesabınıza bişey olacağını sanmıyorum ancak cpm modeli yoksa para da kazanamazsınız zaten. Bu tarzdaki oyunlar genelde direk reklamverenlerden alıyolar reklamı. Bu reklam video vs tarzında da olabiliyor.

.

Jungmaus Jungmaus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Yazılım Stajyeri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
eCPM ile çalışıyorlarmış. Tıklamaya ücret bile ödenmiyor, sadece gösterim. Bu durumda aynı oturumda tek bir kullanıcıya aralıklı olarak reklam göstersem proxy,ip adress vs. engeline takılır mı ?

www.linkedin.com/in/sametsenturkk/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al