1 ay oldu hala indexim yok

4 Mesajlar 639 Okunma
smmexpress

uonrl uonrl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** O**
  • Mesajlar 631
  • Beğeniler 193 / 124
  • Ticaret 5, (%100)
Herkese merhabalar,
Daha öncede buna benzer bir konu açmıştım fakat zamanla oturur, olur derken hiç birşey olmayınca artık bende çelişkiye düşmeye başladım.
Sitemi açıp içerik girmeye başlayalı 1 ay oldu 100 tane içerik var günlük 330’dan aşağıya hit almıyorum fakat google da arama yaptığımda sadece sitem çıkıyor. Ben bugüne kadar açtığım sitelerde hep site ismini yazınca en azından yazılara, ürünlere ulaşmıştım. İncelemek ve yardımcı olmak isteyen arkadaşlar için sitemi paylaşıyorum.
Url: webdones.com
Google’da aradığım: webdones

Google üzerinde webdones şeklinde aradığımda paylaştığım yazılar çıkar ümidiyle giriyorum bakıyorum fakat ana sayfa dışında hiç bir sonuç çıkmıyor.
Görseller dolmuş taşmış, fakat arama motorunda hiçbirşey yok.
Site haritam sorunsuz, robots.txt normal wp için default yani, seach console için kayıt edildi.
Ne eksik? Neden indexlenemedik?

wmaraci
reklam

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)
google webmaster tools a kaydet siteni ve düzgün bir sitemap.xml oluştur webmaster toolsa yolla

SeoPlatin SeoPlatin Yükselme Garantili SEO Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 67 / 76
  • Ticaret 18, (%100)
https://www.google.com.tr/search?q=site%3Awebdones.com&oq=site%3Awebdones.com&aqs=chrome..69i57j69i58.2281j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

site:webdones.com şeklinde arama yaparsan indexlerini görebilirsin. Yukarıdan bakarsan toplam 430 adet indeksin var.

Herhangi bir sorun göremedim.

uonrl uonrl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** O**
  • Mesajlar 631
  • Beğeniler 193 / 124
  • Ticaret 5, (%100)

SeoPlatin adlı üyeden alıntı

https://www.google.com.tr/search?q=site%3Awebdones.com&oq=site%3Awebdones.com&aqs=chrome..69i57j69i58.2281j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

site:webdones.com şeklinde arama yaparsan indexlerini görebilirsin. Yukarıdan bakarsan toplam 430 adet indeksin var.

Herhangi bir sorun göremedim.

Evet hocam ama sadece kütüphane sayfasından 430 tane index gelmiş heralde çünkü tüm sayfalara bakıyorum belki 10 tane yazı var gerisi kütüphane ve sayfalar

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al