freelance iş ilanları

PTT Messenger İndir ve PTT Messenger hakkında her şey

3 Mesajlar 786 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

beyuzman beyuzman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek webmaster - Mühendis
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad I** I**
  • Mesajlar 1391
  • Beğeniler 515 / 228
  • Ticaret 67, (%99)
KAYNAK: https://www.haber-sanliurfa.com/ptt-messenger-indir-ptt-messenger-hakkinda-her-sey/38631/

İlk olarak Başbakan Binali Yıldırım, milli mühendislik ürünü olan PTT Messenger uygulaması ile Zeytin Dalı Harekat Merkezine canlı olarak bağlandı.

Bu uygulama yoluyla 2. Ordu Komutanı Korgeneral İsmail Metin Temel ile görüşen Başbakan Binali Yıldırım, netice olarak PTT Messenger'ın ilk tanıtımını da yapmış oldu.

Yıldırım'ın bu bağlantıyı gerçekleştirmesinin hemen ardından PTT Messenger, Türkiye'de birçok kişinin araştırdığı konuların başında geldi.

'Yerli WhatsApp' olarak da anılan PTT Messenger'ın kullanıcılarına sunmuş olduğu özellikler neler? PTT Messenger uygulaması ile ilgili merak edilenler...

PTT MESSENGER NASIL İNDİRİLİR?
Bu adresten de ulaşabileceğiniz Ptt Messenger, ilerleyen günlerde iOS ve de Android dışında masaüstü sürümleriyle de kullanılabilecek.

PTT MESSENGER UYGULAMASI NEDİR?
İşte, PTT'nin internet sitesi üzerinden PTT Messenger ile ilgili yapılan tanıtım şu şekilde:

Ptt Messenger, güvenliği dünyaca ispatlanmış metodoloji ve de teknolojiler dikkate alınarak geliştirilmiştir.

Farklı fonksiyonlar için farklı uygulamalar kullanmak yerine Ptt Messenger, kaynak kullanımı optimize edilmiş ve de çok fonksiyonlu kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ptt Messenger, platform bağımsız çalışabilir yapısı ile etkin bir erişilebilirlik sağlamaktadır.

Ptt Messenger, tamamen millî mühendislik kabiliyetleriyle geliştirilmesi nedeni ile de güncellenmeye elverişli şık bir tasarıma sahiptir.

PTT MESSENGER NE ZAMAN KULLANIMA GİRECEK?
Uygulama, şu an için yalnızca Android’de APK olarak kullanılabilir durumda.

PTT Messenger’ın çok yakın zamanda tüm platformlarda aktif hale gelmesi bekleniyor. Ancak kullanıma gireceği tarih ile ilgili ise henüz resmi bir açıklama yetkililer tarafından yapılmadı.

wmaraci
reklam

nuti nuti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 595
  • Beğeniler 216 / 84
  • Ticaret 12, (%100)
indirebilen varmı ben dünden beri uğraşıyorum sayfaya ulaşamıyorum
beyuzman

kişi bu mesajı beğendi.

beyuzman beyuzman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek webmaster - Mühendis
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad I** I**
  • Mesajlar 1391
  • Beğeniler 515 / 228
  • Ticaret 67, (%99)
hocam uygulama yapmışlar ama siteleri çökmüş nuti
nuti mimarcan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al