freelance iş ilanları

Erişim Engeli

8 Mesajlar 1.217 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

fyzyc fyzyc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Raporlama Uzmanı
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 39 / 90
  • Ticaret 20, (%100)
Uzun süredir güncel olmayan askıya aldığım bi sitem, fakat domaini kıymetliydi an itibariyle engellenmiş. Kadın sitesiydi.

Bu internet sitesi (***.com)
aşağıdaki karara istinaden 5651 sayılı Kanun uyarınca Erişim Sağlayıcıları Birliği tarafından erişime engellenmiştir.

* SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ KURUMU'nin 24-10-2017 tarih ve 61762938-000-E.212560 sayılı kararı
tkn32

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Saffet Saffet Web Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 966
  • Beğeniler 198 / 326
  • Ticaret 0, (%0)
İçerikte yalan, yanlış yönlendirme gibi bir şey olabilir ilaç ve tıbbi cihaz kurumu diyor. Büyük ihtimal ciddi yanlış bir bilgi içeriyordu.

Hhasan Hhasan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 3 / 39
  • Ticaret 1, (%100)
Saglik sektoru bu dua edin yanlis bilgiden birine bisey olmadan engellenmis

• Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 39 / 90
  • Ticaret 20, (%100)
Sağlıkla alakalı bişey yoktuki magazin haberleri vs ondan şaşırdım zaten

wmaraci
wmaraci

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1987
  • Ticaret 10, (%100)

fyzyc adlı üyeden alıntı

Sağlıkla alakalı bişey yoktuki magazin haberleri vs ondan şaşırdım zaten

Merhaba

domain adresiniz ney bu gibi yanlışlıklar düzeltilebiliyor merak ettim doğrusu eğer dediğiniz gibi yok ise açtırabilirsiniz.

Ama eminmisiniz ?

tkn32 tkn32 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest çalışan
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad T** P**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba dün itibari ile benim bir sitemde erişime engellendi açtırmak için uğraşmaya deymeyecek ama aklıma takılan ileride davalık bir durum alabilirmi diye düşüncem var içeriği olarak ise satış ortaklığı yaptığım bir siteydi kapandı davalık bir durum alabilirmi bilen arkadaşlar var ise yoruun altına yazabilirmi.

Ürün tedarikçisini aradım konuştum başka bir müşteriye bu gibi bir durum olmuş başka site ile devam ettiğini söylüyor. Bilgisi olan arakdaşlar var ise yorum yazabilir mi şimdiden teşekkürler.

• Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 39 / 90
  • Ticaret 20, (%100)
Ben sitemin yedeğini incelediğimde ilk açtığım zamanlar cilt bakımı ile ilgili evde yapılabilecekler tarzında bi yazı paylaşmışım, zannederim bundan kaynaklı kapatıldı, çünkü yemek tarifi ve magazin kadın haberleri vs vardı. açtırmak için uğraşmadım 4 ay oldu dava falan yok olacağını da sanmam. Sizinkini de dava açılacağını sanmıyorum üretimine izin verilen bi ürünü sattın diye dava açmazlar kanımca ama yasadışı üretim veya mal ise bilemem.

tkn32 tkn32 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest çalışan
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad T** P**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
ben satış ortaklığı yaptığım için dijital ürün yani pdf olarak satılıyor ayrıca site üzerinden online bağlantılı üye olarak kullanabiliyorsun ne hikmetse orjinal site halen açık bi sıkıntı yok onda. satış ortağı olduğum aracı firma ile görüştüğümde bi sıkıntı olmaz dedi ama aynı site ile değilde başka site ile devam edin satışa dedi bende beklemedyim işin tuhafı www.bilmemn .com olarak yasaklı görünüyor bilmemn .com olarak açık ne tuhafsa www. olarak açılmıyor site açtırmak zor diyorlar mahkeme kararı gerekiyor diyor ayrıca kapatıldıktan sonra 7 gün içinde işlemlerin başlatılması gerekiyor hukukcular sitelerinde bahsetmiş. bazı kelimeler var diye biliyorum insan değil onu robotlar yani yazılımlar tarıyor sisteme alıyor ve gerekli yerlere bildiriliyor. mahkeme kararı ile domain engelleniyor. Dün host içine virüs bulaşmış temizlemek 8 saatimi aldı ondanda olabilir diye düşünüyorum neyse takipteyi. not siteyi sildim artık hosttan kaldırdım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al