freelance iş ilanları

Newspaper 8.7 Google AMP Yeni Versiyon Yayınlandı.

19 Mesajlar 2.700 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

JohnWick JohnWick WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 48 / 29
  • Ticaret 1, (%100)
Herkesin beklediği bir özellik ve daha fazlası Newspaper 8.7 Google AMP Yeni Versiyon Yayınlandı.

wmaraci
reklam

sofu44 sofu44 Mumince.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 5 / 377
  • Ticaret 0, (%0)
Adamlar tema yapmışlar ve yeni yema yapıp satacaklarına elindekini geliştirmeye devam ediyorlar ve ücretsiz paylaşıyorlar. Şu firmadaki ciddiyetw sahip bir Türk tema yapımcısı bulabilen var mı?
Amp versiyonunu deneyen var mı ben mevcut demolarda amp denemeye çalıştım ama olmadı.
Bipixel kozlunet vuslatim

kişi bu mesajı beğendi.

Hayatı Mümince Yaşamak İsteyenlerin Mekanı
https://mumince.com

JohnWick JohnWick WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 48 / 29
  • Ticaret 1, (%100)

sofu44 adlı üyeden alıntı

Adamlar tema yapmışlar ve yeni yema yapıp satacaklarına elindekini geliştirmeye devam ediyorlar ve ücretsiz paylaşıyorlar. Şu firmadaki ciddiyetw sahip bir Türk tema yapımcısı bulabilen var mı?
Amp versiyonunu deneyen var mı ben mevcut demolarda amp denemeye çalıştım ama olmadı.

Kesinlikle katılıyorum. Evet aktif ettim ve çok beğendim. Tema ayar bölümünde adsense bölümümünde en ufak ayrıntıya kadar düşünmüşler. Diğer AMP eklentisindeki bozuk temadan kurtulmak çok iyi oldu.

vuslatim vuslatim www.segemdersnotlari.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)

Sence bizim millette bu iş ahlakı mevcut mu? Elbette vardır ama oda karşılığını alamaz. Adamlar tek proje yapıp bizim bu sektördeki tüm projelerden daha fazla para kazanıyorlar bizimkiler ne yapıyor kopyala yapıştır ve ukala ukala davran.. Devam etsinler sadece debelenip dururlar.. ( bu benim kişisel görüşüm )
+
Adamlara gerçekten helal olsun bende takip ediyorum süper iş çıkarıyorlar..

wmaraci
wmaraci

sofu44 sofu44 Mumince.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 5 / 377
  • Ticaret 0, (%0)

JohnWick adlı üyeden alıntı

Kesinlikle katılıyorum. Evet aktif ettim ve çok beğendim. Tema ayar bölümünde adsense bölümümünde en ufak ayrıntıya kadar düşünmüşler. Diğer AMP eklentisindeki bozuk temadan kurtulmak çok iyi oldu.

Site adresinizi özel mesaj olarak alabilirmiyim amp eklentisini denemek istiyorum.

Hayatı Mümince Yaşamak İsteyenlerin Mekanı
https://mumince.com

voIkan voIkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek İnternet Girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 44 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

geçenlerde satışı yapılan bir temayı almaya niyetlendim fiyatı 200 lira iletişime geçip temadaki emoji sisteminin kaldırılıp üstteki slider haberlerin 4 değilde 3 tane görünmesini istiyorum dedim adamlar bu kadar basit bir işlem için 300tl talep ettiler. oysa ki emoji sistemi panelden kapatılabiliyormuş hiç söylemiyorlar. bizdeki yapımcıların zihniyeti malesef hep böyle çalışıyor. sonuç olarak almaktan vazgeçtim. 1000liraya kendi temamı yaptırıyorum şuan bir arkadaşa kendi isteklerim doğrultusunda wordpressten anlamayanların bunların eline düştüğünü görünce inanın çok üzülüyorum kuruluma ayrı, demo içeriğe ayrı ufak tefek düzenlemelere ayrı para talep ediyorlar.
aHoruz

kişi bu mesajı beğendi.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Arkadaşlar maruz görün. Bu amp olayı nedir? Newspaper haber teması diye biliyorum ama amp olayı nedir?

CennetKapisi CennetKapisi Sitenizi App'lestiriyorum Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yaz
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 877
  • Beğeniler 291 / 162
  • Ticaret 3, (%100)
Temayi 59$ satiyorlar ve 56,895 kere satmislar...

yani toplam sadece bu Temadan 3.356.805 Dolar kazanmislar daha dogrusu 28% vergileri kaldirirsak 2.416.899,60 Dolar net gelir etmisler...

Simdi sadece bir wordpress Temadan 2.4 Milyon Dolar (Yaklasik 9 Milyon TL) kazanmak büyük bir basari...

Umarim bizim Türk firmalarda bu konulara ciddi adim atarlar...

Codesign Codesign Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek #Security Researcher
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1045
  • Beğeniler 423 / 263
  • Ticaret 12, (%100)
Güncelleme yapmak gerekmiyor herhalde pek bir değişiklik olduğunu sanmıyorum.

tarantula901 tarantula901 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Rize
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 70 / 69
  • Ticaret 1, (%100)

UNKEF adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar maruz görün. Bu amp olayı nedir? Newspaper haber teması diye biliyorum ama amp olayı nedir?

Amp iyi anlayacağın şekilde anlatayım bir sitede bir nevi yeni tema ve o temada hiç birşeyin olmaması diyebiliriz o şekilde o sayfanın çok hızlı açılması bu sayfanında google tarafından taratılıp kendi sunucularında yayınlatması diyebiliriz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al