wmaraci reklam

RengaWP2 Teması Yayında!

27 Mesajlar 5.585 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cagri cagri Bu kez olacak! Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyuncu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 300 / 291
  • Ticaret 39, (%100)
Eline emeğine, yüreğine sağlık dostum. Bir sitemde kullanmaya başladım ve cuk oturdu. Bundan sonra bir tema yapacak olursan, hiç bir karşılık beklemeksizin elimden gelen yardımı yaparım. Edebiyat ve grafik konusunda yardımım olabilir.
Kaplan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)

depresionist adlı üyeden alıntı

Eline emeğine, yüreğine sağlık dostum. Bir sitemde kullanmaya başladım ve cuk oturdu. Bundan sonra bir tema yapacak olursan, hiç bir karşılık beklemeksizin elimden gelen yardımı yaparım. Edebiyat ve grafik konusunda yardımım olabilir.

Güzel yorumun için teşekkür ederim dostum. Tema işine yaradıysa eğer ne mutlu bana o zaman.

RuZzGaR RuZzGaR Aaltintas(){ //WmAracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Front-end
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1243
  • Beğeniler 384 / 148
  • Ticaret 3, (%100)
Hoş olmuş

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)
Tema güzel olmuş.Fakat bi kaç tavsiyem ve sorum var, ilgilenirsen.

Arkadaşın biri belirtmiş.logo yanında neden tarih var diye.Bunu bende direk merak ettim. İkinci olarak
Anasayfa - hakkımda ve footerdaki düz alanlara biraz dolgunluk efekti verirsen daha hoş durur bence.Daha göze hitap eder ve o ufacık efekt bile profesyonel görüntüsünü arttırır.

Ama şu haliyle bile hoş, gelişmesi için tavsiyeler bunlar :) İyi Forumlar.

wmaraci
wmaraci

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)

Oğulcan Turhanlar adlı üyeden alıntı

Tema güzel olmuş.Fakat bi kaç tavsiyem ve sorum var, ilgilenirsen.

Arkadaşın biri belirtmiş.logo yanında neden tarih var diye.Bunu bende direk merak ettim. İkinci olarak
Anasayfa - hakkımda ve footerdaki düz alanlara biraz dolgunluk efekti verirsen daha hoş durur bence.Daha göze hitap eder ve o ufacık efekt bile profesyonel görüntüsünü arttırır.

Ama şu haliyle bile hoş, gelişmesi için tavsiyeler bunlar :) İyi Forumlar.

Yorumunuz için teşekkürler;
Logo yanında ki tarih olayı güncel tarihi göstermekte. Sadece görsellik olarak sunduk. Yani bir anlamı yok aslında :) Menü ve footer kısmında ki görsellik için dediklerini dikkate alıp ona göre düzenleme yapacağımıza emin olabilirsiniz :) zaten temanın yeni bir güncellemesi yayınlanadı. Tema'nın admin panelinden adresini görebilirsiniz. Bundan sonra ki güncelleme de dediklerinize ön plana gelecektir.

Teşekkürler.

SemihSert SemihSert OyunSatış Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Yazılım, Hosting, VDS
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 2, (%100)
Yeni dosyaların adresini admin panelinden göremeyen arkadaşlar, http://www.ojit.net/guncellemeler/renga-2.1.zip adresinden dosyayı indirip kendi tema klasörünüzdeki dosyalarla değiştirmeniz yeterli.

Türkiye'nin en uygun epin, item, hesap, oyun satış sitesi oyunsatis.com.tr

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home2/batuhanb/public_html/wp-content/themes/RengaWP2/admin/theme-settings.php on line 58

Warning: file_get_contents(http://www.ojit.net/duyurular/rengawp.txt) [function.file-get-contents]: failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home2/batuhanb/public_html/wp-content/themes/RengaWP2/admin/theme-settings.php on line 58

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/batuhanb/public_html/wp-content/themes/RengaWP2/admin/theme-settings.php:58) in /home2/batuhanb/public_html/wp-includes/functions.php on line 861

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/batuhanb/public_html/wp-content/themes/RengaWP2/admin/theme-settings.php:58) in /home2/batuhanb/public_html/wp-includes/functions.php on line 862

Temayı etkinleştirdiğimde admin panelinde bu hataları alıyorum, cache klasörüne de gerekli yazma iznini (777) verdim ancak durum aynı...

Ryuzaki Ryuzaki Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 25 / 76
  • Ticaret 6, (%100)
Emeğinize sağlık, gerçekten kaliteli bir tema olmuş.

SemihSert SemihSert OyunSatış Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Yazılım, Hosting, VDS
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 2, (%100)

Batuhan adlı üyeden alıntı

[CODE]Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home2/batuhanb/public_html/wp-content/themes/RengaWP2/admin/theme-settings.php on line 58

Warning: file_get_contents(http://www.ojit.net/duyurular/rengawp.txt) [function.file-get-contents]: failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home2/batuhanb/public_html/wp-content/themes/RengaWP2/admin/theme-settings.php on line 58

Merhabarlar, bu hatayı hostinginizde bu bağlantıya izin verilmediği için veriyor. Güncelleme ve duyuruları file_get_contents ile çektiğimiz için o iznin açık olması gerekmekte. Konu ile ilgili hosting sağlayıcınıza "http:// wrapper is disabled in the server configuration" bu kısmı göstermeniz yeterli , eğer açma imkanları varsa onlar açık hale getirdikten sonra hata kalkar.

Türkiye'nin en uygun epin, item, hesap, oyun satış sitesi oyunsatis.com.tr

karanlik karanlik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilgisayar Prog.
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 17 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Güzel bir tema emeğinize sağlık, ufak bir hatırlatma yapmak isterim tema all one seo desteklemiyor bunun yanı sıra ionube dolayı theme setting de link çıkışı mevcuttur.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al