freelance iş ilanları

Yıllarca Uğraş Sonucu Açtığım Oyun Portal Sayfası

13 Mesajlar 1.889 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Loving Loving instagram hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 220 / 107
  • Ticaret 10, (%100)

Nocte26 adlı üyeden alıntı

Yorumun için teşekkür ederim. Sanırım linkte bir problem var konuyu inceleyemedim

https://wmaraci.com/forum/site-tanitim/gercekten-cok-emek-verildi-herkesi-olumlu-olumsuz-elestiriye-bekliyorum-490096.html

Buradan bakabilirsiniz. :)

wmaraci
reklam

HeadCMoon HeadCMoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 155 / 154
  • Ticaret 12, (%100)
Yanlış anlamayın ama standart ve her yerde olan temalardansa, sitenin şu andaki tasarımını tercih ederim. Tema siyah olabilir, beyaz olabilir ama tasarımınız farklı ve güzel. Bence var olan temayı düzenlemelisiniz.

Gözüme takılan eksikliklere gelince;

1. Logo yok. Kocaman göze batan ama site ve tasarım ile bütünleşik bir logo harika olabilir.
2. Topic'lerdeki yazılar sağa sola yukarı aşağı çok fazla bitişik. Bu da sitenin göz yormasına sebep oluyor. Boşlukları arttırın.
3. Punto'yu belki 2px küçültüp daha ince bir font kullanırsanız daha güzel duracaktır.
4. Sitenin ikinci rengi olan turkuazımsı rengi beğenmedim. Biraz daha koyu olabilir mi acaba?
5. Dışarıya link verirken, tıkladığımızda link yeni bir sayfada açılmalı. Sitenizin olduğu sekmeden açılması bence doğru değil.

Artılar;

1. Konu ve içerikler çok güzel bir dille anlatılmış.
2. Sol taraftaki sosyal icon'lar göze hoş görünüyor.
3. Tasarım gayet gösterişli.

Başarılarınızın devamını dilerim.
Nocte26

kişi bu mesajı beğendi.

Nocte26 Nocte26 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PDR ve Web Tasarım Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 24 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
[QUOTE=“HeadCMoon”]
Yanlış anlamayın ama standart ve her yerde olan temalardansa, sitenin şu andaki tasarımını tercih ederim. Tema siyah olabilir, beyaz olabilir ama tasarımınız farklı ve güzel. Bence var olan temayı düzenlemelisiniz.

Gözüme takılan eksikliklere gelince;

1. Logo yok. Kocaman göze batan ama site ve tasarım ile bütünleşik bir logo harika olabilir.
2. Topic'lerdeki yazılar sağa sola yukarı aşağı çok fazla bitişik. Bu da sitenin göz yormasına sebep oluyor. Boşlukları arttırın.
3. Punto'yu belki 2px küçültüp daha ince bir font kullanırsanız daha güzel duracaktır.
4. Sitenin ikinci rengi olan turkuazımsı rengi beğenmedim. Biraz daha koyu olabilir mi acaba?
5. Dışarıya link verirken, tıkladığımızda link yeni bir sayfada açılmalı. Sitenizin olduğu sekmeden açılması bence doğru değil.

Artılar;

1. Konu ve içerikler çok güzel bir dille anlatılmış.
2. Sol taraftaki sosyal icon'lar göze hoş görünüyor.
3. Tasarım gayet gösterişli.

Başarılarınızın devamını dilerim.
[/QUOTE]

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim benim gibi karanlık tema sevenlerin olduğunu görmek güzel. Eksiklikler konusunda hakkınızı yememek lazım birden çok tasarımcı ile çalıştım fakat ortaya güzel bir logo çıkmadı, belki de bir şeyleri zor beğendiğimden olsa gerek bilemiyorum :) Logo konusunda çalışmalar devam ediyor. Font seçimi konusunda göze hitap edebilicek bir yazı tipi bulamadım(çok fazla seçenek olmasından dolayı sanırım). En kısa süre içinde üzerinde çalışılacak.

Diğer bir konu olarak başlarda #e14d43 renk kodunu kullanıyordum dediğiniz gibi daha mat ve koyu bir renk sağlıyordu siteye ama uzun vadede bu rengin sayfayı boğduğunu farkettim. Son zamanlarda trend olan ilgi çekici renk olarak gösterilen yeşil tonlarını kullanmayı düşünüyorum. Dışarıya verilen linkler üzerinde çalışılacak.

Tekrardan yorumunuz için teşekkür ederim iyi forumlar dilerim :)
HeadCMoon

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al