wmaraci reklam

Bir Amazon'dan Diğerine ?

13 Mesajlar 3.460 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

turker71 turker71 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO/Wordpress
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 355
  • Beğeniler 31 / 48
  • Ticaret 15, (%93)
Bu aralar benimde kafamı epey kurcalayan konu :) Ama Ferrariden sonra neden milletin 500 dolarına gözümü dikesin ki diye sorarlar adama :D :D

wmaraci
reklam

nopios nopios WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek IT lojistik destek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** S**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
mantıken ferrari aldım der gösterir daha fazla müşteri çekersin, ama tutup madem dropshopping yapıyorsun insan bir delil gösterir, bir zaman izledim, açıcam size de göstericem dedi, peşine işte yeni projem diyerek unutturmayı denedi, gruplarında aleyhte ufacık konuşun hemen banlamalar başlıyor, umut taciridir, başka hesaplardan da, türklere eğitim sattım bakın nasıl para kazandım diyerek eğitim oluşturma metodları satıyordu, haftada bir bakın şu kadar para kazandım diye yayınladığı resimlere "ee millet senin sanal posunu kullanıyor, onların kazancı bu ayrıca da eğitim paraları da aynı hesaba yatıyor" dedim, hemen banlandım ve bir süre sonra şu kadar para kazandıklar bitip garanti dekontları görünmeye başladı, haa illede drop shipping yapıcam diyorsanız ben size yöntemleri öğreteyim, göreceksiniz ki hiç akıl karı bir iş değil.
DeepGloss

kişi bu mesajı beğendi.

linksiz linksiz ögrenci Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** P**
  • Mesajlar 680
  • Beğeniler 80 / 81
  • Ticaret 7, (%100)
https://alidropship.com/

bahsettiginiz dropshoping temalı site örnek olarak verebilirim.Site üzerinden siparişleri ücret koyarak adama gönderiyorsunuz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al