wmaraci reklam
lidertakipci

Günlük 450-550 tekil hitli indirme sitesi. Günlük kazanç rekoru 2.5 tl, en az 1 tl.

7 Mesajlar 744 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

oski48 oski48 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 31 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Üst edit: Bu konuyu daha önce oluşturmuştum, satış gerçekleştiremedim ve şimdi tekrar güncelledim.

Arkadaşlar sitede toplam 300e yakın kitap var ve bu haliyle aylık 20-25 lira arası getiri sağlıyor ki son 5 aydır siteye tek bir kitap bile eklemedim fakat günlük hit sayısı 300den aşağı pek düşmedi buna rağmen. Benim hedefim kitap sayısını 10 kat arttırmaktı. 300 kitabı 3000 kitap sayısına kadar çıkartıldığı taktirde düz mantık ile aylık kazanç 20-25 liradan 200-250 lira olacak. Günde 30 kitap eklendiği taktirde 3 ayda bu rakama ulaşır. Ben şu an kendi işim gereği zaman ayıramıyorum. 1 kitabı seo kurallarına uygun şekilde eklemek 2-3 dakika alıyor hesabı siz yapın. Siteyi tamamen ilgilenemediğim için satmak istiyorum. Teşekkürler.

-------------------------------------------------------------------------------

Merhabalar pdf kitap paylaşım(indirme) sitemi askere gideceğim için satmaya karar verdim. Site WORDPRESS tabanlıdır.

Site Açılış Tarihi: 27 Mart 2017
Site Adresi: Pm ile verilecek
İstenilen Fiyat: 450 TL --> 300 TL
Sitenin Aylık Getirisi: Minimum 30 TL
Sitenin Kategorisi: Pdf Kitap Paylaşımı
Günlük Tekil Hit Sayısı: 400-500 arası. 2 - 3 haftadır ilgilenmediğim için 350 lere düştü ama bu sayı kolay bir şekilde eskisinin de üzerine çıkar.
Site Analiz Bilgileri: https://i.resimyukle.xyz/7fJzy.png
Google Analytics Bilgileri:https://i.resimyukle.xyz/bUN3C.png
Rastgele bir an: https://i.resimyukle.xyz/2ayBx.jpg
Link.Tl kazancı (Şu anda hesapta ödeme bekleyen 20TL daha vardır):https://i.resimyukle.xyz/e2WVW.png
Satışa Hosting Dahil mi ?: Hayır
Banlı Olduğu Sponsor: Yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: Yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahil mi?: Tema lisanssızdır.
Özel Notlar: Link.tl ile günlük minimum 1 lira geliri vardır. Günlük rekoru 2,5 tldir. Son haftalarda hit sayısında kısmen azalma olduğu için günlük gelir 70 kuruş - 1 lira aralığındadır. Günde minimum 10 kitap eklendiği taktirde site sürekli güncel kalmaktadır ve kesinlikle 1 liradan aşağı düşmemektedir. Bu rakam çok çok daha arttırılabilir.

Kullanıcılar aktif olarak yorumlar yapmaktadır ve 70in üzerinde organik yorum mevcuttur.

Sitedeki tüm Pdfler yandex diske kaydedilmektedir. Link tl ve yandex hesabı ile birlikte vereceğim.

Sitedeki tüm yandex indirme linkleri link.tl js kodu ile otomatik olarak kısaltılmaktadır. İsterseniz diğer link kısaltma servislerine de tek kod ile sitedeki tüm linkleri ekleyebilirsiniz.
400e yakın kitap mevcuttur. Kitaplar yazı postu olarak yayınlanmaktadır ve içerik olarak kitapların arka yüzündeki özet bölümleri yazılmaktadır. Spam olarak algılanmaması için tüm kitaplar tek tek içerik özgünleştirici ile özgünleştirilip anlam kaybı olmaması için kontrol edilerek yayınlanmıştır. Tüm kitap postları Yoast Seo eklentisine uygun olacak şekilde tek tek optimize edilmiştir. Arama motoru analizlerime göre en iyisi olduğunu düşündüğüm " 'Kitap adı' pdf indir" şeklinde anahtar kelime çalışmaları yapılmıştır. Bazı kitaplara 1000'den fazla tık gelmiştir.

Son 2, 3 haftadır düzenli olarak ilgilenememeye başladım, aksi halde şimdiye günlük tekil hit 1000 civarina yükselirdi diye tahmin ediyorum.

Sitemde hic reklam olmadi sadece link kısaltma. Reklam işlerine hakim birisi ilgilenirse güzel para kazanacağına eminim.

Son olarak, işin ahlaki boyutuna takılacak kişiler olursa diye yazıyorum. Web'de buna benzer en az 20 tane site var ve ben onlardan alıp kendi yandex disk hesabıma yükleyerek paylaşıyorum. Dileyen diğer sitelerdeki yandex linkleri ile de paylaşabilir.

Siteyi alacak olan kişiye kitapları çektiğim hedef siteleri ve sistemimi anlatacağım. Teşekkürler.

GÜNCELDİR. ŞİMDİYE KADAR LİNK KISALTMADAN OLAN KAZANCIM

wmaraci
reklam

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 60, (%100)
site adresi pm alabilirmiyim

Recbook Creative 

egebesiroglu egebesiroglu Ege Beşiroğlu Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 33 / 243
  • Ticaret 31, (%100)
Merhaba,
Site adresini mesaj atar mısınız? Tek geliri link.tl ile mi? Link.tl ödeme alma alt limiti nedir ve link.tl hesabını verecek misiniz? Aylık getiri min. 30 yazmakta fakat ortalama aylık gelir link.tlden 20TL civarlarında. Ek olarak kitapların telif vb. sıkıntısı olur mu? Son oluru ile mesajınızı bekliyorum.

Ticarette hızlı olan değil, fırsatı erken gören yol alır.

ferhatcevik ferhatcevik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 79 / 100
  • Ticaret 13, (%100)
oski48 Merhaba hocam skype eklersen görüşelim. cevik.ferhat@hotmail.com

wmaraci
wmaraci

SeoSitesi SeoSitesi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO Danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Site adresi pm alim hocam. Ciddi alıcıyım.

SeoSitesi SeoSitesi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO Danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaş ile büyük ihtimalle anlaşıldı.

PealonTeor PealonTeor Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 43 / 85
  • Ticaret 2, (%100)
Site adresini alabilirmiyim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al