wmaraci reklam
lidertakipci

Blog Kurmak İstiyorum

14 Mesajlar 1.823 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

veilside55 veilside55 instagram/top10giyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad V** G**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 37 / 11
  • Ticaret 1, (%100)

kalitemedyatr adlı üyeden alıntı

Hocam simdi siteme göz attınız mı bilmiyorum özgün içerikler ekliyorum kendi araştırmalarım sonucu ve yeni başladım bu gece tonlarca makale eklerim :) Yorumunuz içinde teşekkür ederim sizden şunu öğrenmek istiyorum ben sayfama nasıl Ana Sayfa falan diye bi tuş ekleyebilirim onu anlamadım veilside55

Sitene baktım şimdi. Evet yazılar özgün ama yazdıklarından anladığım kadarıyla site tasarımı hakkında bayağı başlardasın. Sana bu konuda şunları söyleyebilirim ;

Senin içeriğine benzer olan veya başka beğendiğin siteler varsa bunlara yaklaşık olan bir tema bul. Çoğunda ana menü ve diğer kategoriler var. Ama bunları da birinin düzeltmesi gerekir. Bilgin yoksa ücretli veya ücretsiz yardım talebinde bulun. Tamamen kodlardan oluşan bir yapıpı çözmen çok zaman alır. Ama ondan önce mutlaka beklentilerini açığa kavuştur. Sonradan birşeyleri düzeltmek sıkıntı oluyor. Atıyorum ilerde rap radyosu ekleyeceksin sitene ama site teması uygun değil. Demek istediğimi anladın sen.Hangi kategoriler olucak, reklam alanları istiyormusun, menü rengi, yazı karakteri, başlık , logo vs... Şimdi ana sayfayı sorucaksın yarın birçok şey çıkacak. O yüzden mutlaka başka siteleri gez bak. Beğendiklerini kaydet. Yardım alacağın kişlere dersin bunun gibi olsun istiyorum diye. Derdini daha çabuk anlatırsın.

Bu arada Gazapizm'i değil de Cartel, Nefret, Cina-i şebeke, Erci E, Karakan gibi eski üstadları da yazarsan benim gibi 94 den bu yana türkçe rap dinleyen birisini sitene çekebilirsin :)

instagram/butarzharika
web/butarzharika.com
wmaraci
reklam

main main trdizin.net - Siteni Ekle Telefon Onaysız
  • Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 984
  • Beğeniler 231 / 233
  • Ticaret 15, (%100)

kalitemedyatr adlı üyeden alıntı

bir blog kurdum https://acapellatv.blogspot.com.tr/ adında türkçe rap ile ilgili yaşanan olaylar çıkan son şarkılar ve yapılan işler ile alakalı şeyler paylaşmayı hedefliyorum :) aykutocal

bu tarz bir blog okunacağını sannetmiyorum. Hakkında yazı yazabileceğiniz geniş bir konu olabilir. Bilginiz olmasa bile araştırarak yazabilirsiniz.

medyapluton medyapluton WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 61 / 64
  • Ticaret 3, (%100)
veilside55 açıklayıcı yorumun için çok teşekkür ederim peki uygun bir bütçeye siz bu işi yapar mısınız kurulumu ?

veilside55 veilside55 instagram/top10giyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad V** G**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 37 / 11
  • Ticaret 1, (%100)
Blogger kodları konusunda çok fazla bir bilgim yoktu bende destek alarak yapmıştım. İhtiyaçların hakkında tam bir fikir sahibi olup ona göre konu açarsan yardımcı olacaklardır. Ama başlangıçta olduğun için önce google a sor derim. Çok faydasını görürsün.

instagram/butarzharika
web/butarzharika.com
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al