Hosting Firması Seçimi için tavsiyeniz

29 Mesajlar 3.778 Okunma
lostyazilim
smmexpress

seomweb seomweb ceobilisim.com Kullanıcı
    • Üyelik 07.02.2014
    • Yaş/Cinsiyet 37 / E
    • Meslek Business Man
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad H** D**
    • Mesajlar 1142
    • Beğeniler 247 / 199
    • Ticaret 25, (%100)
    Mertcan
    Bu konuda herkes Turhost deyince tercihimi Turhost'tan yana kullandım.

iqhaber.com
    wmaraci
    reklam

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
    • Üyelik 05.02.2012
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Yatırım
    • Konum Antalya
    • Ad Soyad M** K**
    • Mesajlar 5426
    • Beğeniler 39 / 1529
    • Ticaret 38, (%100)
    seomweb pişman olacağını sanmıyorum. Bu durumu onlara iletebilirsen reseller falan olarak da değiştirebilirsin belki.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

seomweb seomweb ceobilisim.com Kullanıcı
    • Üyelik 07.02.2014
    • Yaş/Cinsiyet 37 / E
    • Meslek Business Man
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad H** D**
    • Mesajlar 1142
    • Beğeniler 247 / 199
    • Ticaret 25, (%100)
    Mertcan Deneyip göreceğiz.

iqhaber.com

tatarhan tatarhan WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 22.02.2018
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek Ticaret
    • Konum Sivas
    • Ad Soyad A** T**
    • Mesajlar 46
    • Beğeniler 8 / 12
    • Ticaret 0, (%0)
    alım yapılmış zaten ama deneyimlerimden herkesin de aklında fikir olması nedeniyle yazmak istedim. Türkiye hostlarından hemen hemen hepsini denemişimdir. Eleştiri yapacaklarımı diğerleri olarak değerlendireceğim çünkü yanlış bir ibarede bulunmak istemem. Turhost gerçekten kaliteli bir hizmet veriyor. Hız konusunda bir numara diyebilirim. Tabiki güzel.net ve veridyen de gayet hızlı firmalar ama veridyen yeni olmasından dolayı ve innode sınırlamasından dolayı pek tercih etmedim. Turhost' la hiçbir zaman bağlantı kesilme sorunları yaşamazsınız. ama diğerlerinde böyle durumlar söz konusu olabiliyor. ve maksimum yanıt verme süresi diğerlerinde hep farklılık gösteriyor Turhost stabil bu konuda. Ve bana göre en önemlisi sunucuları çok kaliteli ve paylaşımları çok güzel ayarlıyorlar. Para kazanma hırsında değiller. Bütün php limitleri en maksimum düzeyde veriyorlar kendileri zaten ve php.ini ihtiyacı bile duymuyorsunuz isterseniz açıyorlar da. Ama diğerleri diyeceğim yine, sürekli bir destekle iletişim zorunda kalıyorsunuz şunu yükselt bunu şöyle yap falan. Destekleri çok hızlı çözüme ulaştırıyorlar. Ne alırsanız alın anında kurulum yapıyorlar. Örneğin bir sslde diğerleri arasındaki bir firma 1 günü bulmuştu tam oturması sistemin ip değişiyormuş ta o yüzden bağlantı sorunları olabiliyormuş ta. Turhost 15 dk içerisinde bunu başarıyor ne bağlantı sorunu yaşıyorsunuz ne birşey. SSL alanlar bilir özel bir eposta açmanız gerekir. Başta bunu bilmediğinizden diğer firmalarla çalışıyorsanız sizin açıp onaylama yapmanızı beklerler siz de onlar birşey yapacak diye öyle beklersiniz 1 2 gün. Turhost kendi kendine bu işlemi gerçekleştiriyor. Yani birşeye al demeniz yeterli gerisi hallolmuş oluyor. Fiyatları uygun olmayabilir. Ama kaliteli hizmete değer.

wmaraci
    wmaraci

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
    • Üyelik 12.01.2012
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Web
    • Konum Kocaeli
    • Ad Soyad O** K**
    • Mesajlar 880
    • Beğeniler 836 / 288
    • Ticaret 18, (%100)
    tatarhan Turhost pazarlama ekibinden herhalde... Ayrıca deneyimlemiş biri olarak ben de Turhost tercih ederdim.

iyi.

Kings Kings Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 27.01.2018
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek e-ticaret
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** A**
    • Mesajlar 178
    • Beğeniler 136 / 53
    • Ticaret 7, (%86)
    turhost hiç kullanmadım ama yorumlara bakacak olursak yeni açacağım site için bende bir deneyeceğim. bende deneyimlerimi paylaşmak isterim.
    İlk firmam ihs pek memnun değildim.
    ikinci firmam netinternet açıkçası iyi bir firma destek taleplerine 5-15 dk içinde cevaplıyorlar
    şuan veridyen'de bir sitem mevcut ve açıkçası şuana kadar en iyisi diyebilirim.
    destek talebine 2 3dk içinde cevap veriyorlar. Ayrıca mesela çoğu firmanın yapmadığı konular hakkında yardımcı oluyorlar mesela sitemde bir yükleme yapıyorum sistemi alt üst ediyorum adamlar diğerleri gibi yeniden yükleyin v.s demiyor yükleyip eski haline getiriyor bu ve buna benzer birçok konuda ellerini taşın altına koyuyorlar bu açıdan firmaya güvenim sonsuz açıkçası ve tavsiye ederim

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
    • Üyelik 16.06.2017
    • Yaş/Cinsiyet 24 / E
    • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad S** Y**
    • Mesajlar 3826
    • Beğeniler 2399 / 1874
    • Ticaret 97, (%100)
    3 kere hosting firması değiştiren biri olarak Güzel.net 'i şiddetle öneririm

NumanABi NumanABi --> numanozdemir.com <-- Kullanıcı
    • Üyelik 02.09.2016
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek -
    • Konum Kırıkkale
    • Ad Soyad N** Ö**
    • Mesajlar 1419
    • Beğeniler 380 / 442
    • Ticaret 21, (%95)
    Anindahosting ve Guzelnet öneririm.
    LosTTeeN

kişi bu mesajı beğendi.

tatarhan tatarhan WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 22.02.2018
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek Ticaret
    • Konum Sivas
    • Ad Soyad A** T**
    • Mesajlar 46
    • Beğeniler 8 / 12
    • Ticaret 0, (%0)
    @Okeskin hemen bir önyargı, damgalama, fişleme çabası. bu forumun hizmet alanının konusuna yakışmayan bir cümle. Bu zihniyetle nasıl bilişimle ilgileniyorsunuz merak ediyorum doğrusu. Ben tamamen bilgilendirme amaçlı deneyimlerimden edindiğim tecrübelerimi paylaşmak istedim. Kusra bakma işini hakkıyla yapan kişi/kuruluş neyse sonuna kadar desteklerim. Turhost'la da ilişkim tamamen hizmetlerini kullanmam dolayısıyla. Pazarlama elemanı falan değilim. Ben özgürüm kardeş. Denemek elinizde olan birşey deneyin görün! boş konuşmayın.

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al