wmaraci reklam
lidertakipci

1 gb hosting disk alanı ne anlama gelir?

13 Mesajlar 2.170 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mustafa98 mustafa98 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 2 / 33
  • Ticaret 2, (%100)

grknnglsvr adlı üyeden alıntı

benimkide 120mb alanı dolmus durumda

Kaç makalenizin olduğunu merak ettim 120 mb içinde ve wordpress teması orjinal haliyle kaç mb yer kaplıyordur. ücretsiz bir wordpress teması kullanıyorum.

wmaraci
reklam

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
Alan dolabilir, yazı silmeniz bunu pek etkilemez cliaweb'in dediği gibi yazı çok küçük alanlar kaplar. Yazılarınızda yer alan görseller asıl yeri kaplar. Optimize edilmiş görseller kullanabilirsiniz, kalitede ufak düşme yaşansada boyut olarak tasarruf etmenizi sağlayacaktır.
Benim yeni bir sitemde, 10 yazı var aşağı yukarı 250 MB alan kullanıyor, neden derseniz Full HD görseller + optimize edilmiş görseller otomatik ayarlıyor sistem kullanıcıya optimize sunuyor, isteyen tıklıyor HD sürüme geçiyor kotasını yemesin herkesin diye optimize önde duruyor. Ama konulardan birkaçı galeri konusu. Hatırladığım 2 konuda zaten başlı başına 40 resim var. O iki konu 100+ yiyordur muhtemelen :)

j700 j700 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Otel
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 1263
  • Beğeniler 214 / 215
  • Ticaret 1, (%100)
yazılar ile 1 gb alanın dolması mümkün değil resimleri kendi sunucunuzda barındırırsanız belki dolar ama hizliresim de barındırsanız dolmaz ama resimler bir gün ansısız siline bilir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al