wmaraci reklam
lidertakipci

MakaleBank.Com 4.99TL

17 Mesajlar 1.683 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Kings Kings Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 136 / 53
  • Ticaret 7, (%86)
@aydnaydn59 Onunda kolayı var godady.com'dan 4.99 kayıt eder sonra domaini en ucuz transfer yapan güvenilir bir firmaya transfer eder. Godady dünyaca ünlü bir markadır. Ayrıca godady.com'dan türkçe hizmet alabilir müşteri temsilcileride türk :)

wmaraci
reklam

aydnaydn59 aydnaydn59 Videographer Kimlik Onayı
  • Üyelik 17.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Fotoğrafçı - Videographer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 490
  • Beğeniler 63 / 130
  • Ticaret 5, (%100)

Kings adlı üyeden alıntı

@aydnaydn59 Onunda kolayı var godady.com'dan 4.99 kayıt eder sonra domaini en ucuz transfer yapan güvenilir bir firmaya transfer eder. Godady dünyaca ünlü bir markadır. Ayrıca godady.com'dan türkçe hizmet alabilir müşteri temsilcileride türk :)

Evet orası öyle ancak farz et ki cumartesi bir sorun yaşadın pazartesiyi mi bekleyeceksin türkçe destek almak için ? :)

• Üyelik 27.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 136 / 53
  • Ticaret 7, (%86)
Hayırlı olsun umarım makalebank.com ileride bir projeye dönüşür bizde hizmet satın alırız. İnsanlara faydalı olmak adına bulduğum güzel boştaki com domainleri wmaraci.com'dan sizlere yazacağım arkadaşlar böylelikle bir birimize yardım ederek daha iyi yerlere gelebiliriz.
alanadiavcisi

kişi bu mesajı beğendi.

PealonTeor PealonTeor Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 43 / 85
  • Ticaret 2, (%100)
Alan kişi büyük ihtimal elinde bekletip sonra yüksek fiyata satacak. Tebrikler, proje haline getirebilecek birisi yerine bir domaincinin almasını sağladınız :)
Kings kendrick

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 136 / 53
  • Ticaret 7, (%86)
PealonTeor Nasip kısmet :) bir proje olsaydı daha çok sevinirdim. Umarım bulacağım yeni isimleri proje yapacak arkadaşlar değerlendirir

aldemardis1 aldemardis1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 130 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam alınmış konuyu kapatın :) almaya kalktım alınmıs :)
Kings

kişi bu mesajı beğendi.

Paratic Paratic WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 52 / 163
  • Ticaret 0, (%0)
işte böyle motive edici mesajlarla, forum üyelerinin biraz daha özverili paylaşım yapmasıyla, bence bu sorunlar aşılır. wm aracı yönetimi hakkında bende aynısını düşünüyorum, sürekli geliştiriyorlar, moderasyon doğru yapılıyor. bana göre iş üyelere yani bizlere düşüyor.

insanlar bilginin paylaşıldıkça kaybedilen birşey olduğunu sanıyorlar, aslında paylaşıldıkça ülke interneti gelişir, ülke interneti geliştikçe reklam verenler artar, gelirler artar, sektörde yetişmiş insan sayısı artar, istihdam artar. herşey birbirine bağlı bu sistemde. ama sizinde dediğiniz gibi büyük resim görülmüyor localde boğuluyoruz.

bence de domain harikaymış, bu alana henüz app olan bir sistem yapılmadı. tamamen bulut üzerine nefis bir proje çıkabilir. markalar dijitale yayıldıkça içerik ihtiyacı artacak. ama işin profesyonel yapılması gerek. geçen isim vermeyeceğim 4 arkadaşa makale yazdırdım, 4 taneside çalıntı içerik geldi. yazarların bu saçma kafadan çıkması gerek artık.
Kings

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al