wmaraci reklam
lidertakipci

Şikayetvar V.b Siteler Hakkında

9 Mesajlar 657 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

werfection werfection WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 69 / 83
  • Ticaret 18, (%100)
Merhaba, arkadaşlar https://www.sikayetvar.com 'da bir müşterimiz bizim hakkımızda bir şikayette bulunuyor. Fakat biz bu şikayete yanıt verebilmek için. Sisteme üye olup belirli bir ücret (Min 1.700 TL) ödememiz gerekiyor.
Şöyle bir düşünce canlanıyor kafam da.
Benim kötü reklamımı yapan bir site mevcut. Ben kendimi savunmak istediğim de ise ücret talep ediliyor. Bu bir nevi dolandırılıcık ya da mecburiyet altında kalmak olmuyor mu ? Böyle bir sistem sunuluyorsa ücretsiz bir şekilde cevap verme hakkımızın olması gerekiyor. Aksi halde bizim iznimiz dışında firmamızın kötülenmesi ne kadar doğru ?

Yanlış mı düşünüyorum ? Şikayetvar.com sadece bir örnek. Bu ve bu tarz firmaların yasalar da böyle birşey yapma hakkı olacağını düşünmüyorum. Siteye karşı dava açılabileceğini düşünüyorum ? Sizin de fikirlerinizi merak ediyorum.

wmaraci
reklam

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
Aynı sorunla bizde uğraşıyoruz , ancak bireysel danışmanınız mevcut. Size şikayetlere cevap verebilmeniz için .

Hangi adresten mail geliyorsa oraya dönüş yapınız , kendileri müşterileriyle görüşüyor
werfection

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 69 / 83
  • Ticaret 18, (%100)
Hayır ben direk bu işi yasal yollar ile çözmeyi planlıyorum. Yanlış düşündüğüm bir nokta yok diye düşünüyorum ?

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
Kesinlikle haklısınız , bu konuda zaten problem bizde görüyoruz. Yüksek ücretler karşılığında cevap veriyorsunuz bu kabul edilemez

Not : Ek olarak dava ederseniz lütfen dava takip kodunuzu bize de iletiniz. Emsal dava olarak bizde şikayetçi olacağız.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 69 / 83
  • Ticaret 18, (%100)
Hayır mantıklı düşününce hem benim adımı kötülüyor, hemde cevap vermem için para istiyor. Net bir şekilde **************lık. Bu konu ile ilgili ben bir mail atayım ilgili firmalara en iyisi. Benim sitemde zaten mevcut. Şikayet ve öneri bölümü, kendilerini savunamazlar insanlara çözüm oluyoruz diye.

aristotless aristotless Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım / Grafiker
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 53 / 25
  • Ticaret 1, (%0)
Peki şikayetin bot tarafından yapılmadığını nerden biliyorsunuz hocam. Armut.com tarzında işlem size iş teklifi geliyor teklifi açmak için para veriyorsunuz :D çoğu iş teklifleride sistem tarafından atılan bot teklifler
Vedatpolat

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 69 / 83
  • Ticaret 18, (%100)
Hayır bot değil :) Fakat Armut.com farklı bir olay ticaret dönüyor. Burada senin firmanın prestijini kötülüyor. Ve savunma yapabilmemiz şikayetin çözülmesi için ücret talep ediyor. Kim bu şirkete böyle bir hak sunuyor. Beni kötüleyebilecek içerikler paylaşabilir ki :)

Bayro Bayro Opencart e-ticaret PRO Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 305 / 304
  • Ticaret 27, (%100)
Arkadaşlar ben ücret ödemeden sisteme üye oldum hesap açtılar yani ücret almıyorlar. yanlışınız olmasın.

• Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 69 / 83
  • Ticaret 18, (%100)
Görüştüm şuan firma ile mail yolu ile bize bildirirseniz cevabınızı ücretsiz şekilde yayınlayabiliriz şeklinde bir açıklamada bulundular. Bende bizim firmamızın bu sitede yer almasını istemiyoruz. Prestij kaybı yaşıyoruz biz zaten ilgileniyoruz. İsterseniz hukuki olarak başvurabilirsiniz ve kazandığınız takdir de kaldırabiliriz şeklinde konuştular.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al