wmaraci reklam
wmaraci reklam

etkiliadam etkiliadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 28 / 51
  • Ticaret 11, (%100)

batukay adlı üyeden alıntı

İşini iyi yapan ilgili bir firma

? Öyle mi
Sırf uygun fiyatlı takipçileri var diye bakiye yükleyip sipariş geçtim. Siparişimin iptal edildiğini gördüm. Mesaj atıp sordum, tekrar sipariş geçin dediler. Tekrar sipariş geçtim, o da gelmeden iptal edildi. Bugün izlenme alayım dedim. 0-30dk içinde başlar yazıyordu 1 saat oldu başlamadı. 0-2 saat arası tamamlanır yazıyordu 3 saat olmuştu hala 400 izlenme gelmişti. Mesaj atıp bu takipçi neden yine gelmedi dediğimde de bana neredeyse 2 katı pahalı olan paketi gösterip 'bundan alın, bu sorunsuz' diyorlar utanmadan

Bu adamlar mı işlerini iyi yapıyor?
Bakiyemi iade istedim, bakalım iade edecekler mi? Yoksa rezil hizmet standartlarına katlanmamı mı isteyecekler

Şaşırmadım, iade filan etmiyorlar. Orda açık olarak yayınladıkları hizmetleri de çalışmıyor. Paranızı kaptırmayın bunlara. Ucuz diye inanmayın, para yükleyince sizi zorla pahalı paketlere yönlendirecekler. Ucuzlarda sorun var diyecekler
SosyalAtom

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

etkiliadam adlı üyeden alıntı

? Öyle mi
Sırf uygun fiyatlı takipçileri var diye bakiye yükleyip sipariş geçtim. Siparişimin iptal edildiğini gördüm. Mesaj atıp sordum, tekrar sipariş geçin dediler. Tekrar sipariş geçtim, o da gelmeden iptal edildi. Bugün izlenme alayım dedim. 0-30dk içinde başlar yazıyordu 1 saat oldu başlamadı. 0-2 saat arası tamamlanır yazıyordu 3 saat olmuştu hala 400 izlenme gelmişti. Mesaj atıp bu takipçi neden yine gelmedi dediğimde de bana neredeyse 2 katı pahalı olan paketi gösterip 'bundan alın, bu sorunsuz' diyorlar utanmadan

Bu adamlar mı işlerini iyi yapıyor?
Bakiyemi iade istedim, bakalım iade edecekler mi? Yoksa rezil hizmet standartlarına katlanmamı mı isteyecekler

Şaşırmadım, iade filan etmiyorlar. Orda açık olarak yayınladıkları hizmetleri de çalışmıyor. Paranızı kaptırmayın bunlara. Ucuz diye inanmayın, para yükleyince sizi zorla pahalı paketlere yönlendirecekler. Ucuzlarda sorun var diyecekler

Tek sorunlu olan gönderimleri website trafik gönderimi başka konuda sıkıntı yaşamadım 2 aydır kullanıyorum
SosyalAtom

kişi bu mesajı beğendi.

etkiliadam etkiliadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 28 / 51
  • Ticaret 11, (%100)

Tek sorunlu olan gönderimleri website trafik gönderimi başka konuda sıkıntı yaşamadım 2 aydır kullanıyorum

Panelde hala bakiyem var, tek istediğim takipçi. Ama arkadaşlar defalarca sipariş girmeme rağmen göndermeyi beceremedi

SosyalAtom SosyalAtom SosyalAtom.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 15 / 24
  • Ticaret 34, (%53)

Web site trafiğini goo.gl üzerinden görebilirsiniz efendim. İlk defa problem olduğunu sizden duyduk.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 15 / 24
  • Ticaret 34, (%53)

etkiliadam adlı üyeden alıntı

Panelde hala bakiyem var, tek istediğim takipçi. Ama arkadaşlar defalarca sipariş girmeme rağmen göndermeyi beceremedi

Bizde isteriz problemsiz gönderim yapmayı fakat ardı ardına gelen güncellemelerden dolayı takipçi gönderimi oldukça zorlaştı. Birkaç gün içerisinde düzeleceğini düşünüyoruz.

glockmae glockmae Hoop biraderim! Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Avare
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 401
  • Beğeniler 0 / 207
  • Ticaret 8, (%100)
10 TL bakiye eklendi, takipçi siparişi geçildi. Bakalım ne olacak :)

Edit: Türk takipçi diye sattıkları arap ve malezyalı aktif olmayan hesaplar. Yani anlıycağınız leş gibi.

mattmert mattmert WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Gayet kaliteli ve gayet başarılı bir firma çok güzel hizmet veriyorsunuz teşekkürler

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

SosyalAtom adlı üyeden alıntı

Web site trafiğini goo.gl üzerinden görebilirsiniz efendim. İlk defa problem olduğunu sizden duyduk.

Ne zaman websitesi hit sipariş versem iptal oluyordu

ArinArslan ArinArslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / K
  • Meslek satış
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 400 / 147
  • Ticaret 53, (%100)
+100k üzeri takipçi almayı düşünüyordum. Hiç üşenmeden tek tek 14 sayfa yorum okudum. Gerek şikayetler, gerekse olumlu dönüşler. Bu işler şu sıralar şans işi yoğunluk, güncelleme bilmem ne bir sürü sıkıntı olabiliyor düzgün gelirse şanslısın bu kadar basit benim gözümde. Gecikmeyi de, az yollanmasını da (sonra telafi edilecek şekilde) problem etmem. Lakin panel sahibinin olumlu yorumlara 'teşekkür ederiz efendim.', 'sosyal atomlu olmanın farkı efendim' gibi cevaplar verip olumsuz yorumlara 'beğenmiyorsan sağdan sağdan', 'bir daha alışveriş yapma o zaman' gibi tavırlar takınması kesinlikle kabul edilemez bir şey. Böyle bir üslup ile çalışan birisi kesinlikle güven vermiyor. Bende işim gereği insanlarla uğraşıyorum ama ne kadar sinirlenirsem sinirleneyim hiç bir zaman sizin gibi bir üslup ile cevap vermiyorum. Bu davranışınızı bir gözden geçirmenizi öneririm. Emin olun ki bu sizi daha yukarılara taşıyacaktır. Üslupunuz güzel olursa şayet geç gönderim yapsanız dahi insanlar üzerinize gelmek yerine iyi yaklaşır sorun daha çabuk çözülür.
MRCBOX instakipci

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 15 / 24
  • Ticaret 34, (%53)
ilahiarin
Merhaba hanımefendi,
olumlu geridönüşünüz için teşekkür ederiz. Fakat size şöyle şeyler söyleyebiliriz;
insanlar panelimize girip 10 dakika içinde işleminin başlamaması üzerine hakaret, küfür hatta tehdit ediyorlar. Biz bu insanları araştırdığımızda yaş ortalamasının ortalama 7 - 14 olduğunu gözlemliyoruz.
Bu sizin için güven teşvik etmesede izlediğimiz yolun yanlışlığının farkındayız lakin biz de insanız ve sabrımız taşabiliyor.
Bize küfür etmeyen tehditsel davranış sergilemeyen müşterilerimize zaten gerekli yardımı ve desteği 7/24 sağlıyoruz (iade, takviye vb.). Sabahın 5 sularında bile kalkıp telefonlara baktığımız oluyor.
Eğer bize gelen müşterilerimiz ticaretin gerektirdiği saygı çerçevesi içinde gelirlerse böyle tatsız durumlara mağruz kalmayacaklarından emin olabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al