wmaraci reklam
lidertakipci

Sizce yanlış mı yapıyorum?

4 Mesajlar 575 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

noktapanel noktapanel ben buraya neden çıktım Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 535 / 265
  • Ticaret 19, (%100)
Merhaba hocalarım, ben sosyal bilimler lisesi 2.sınıfta öğrenci bir kardeşinizim. Yaklaşık 3-4 yıl önce web sitesi kurma hayaliyle kodlama dili öğrenmek istedim ve html den giriş yaptım, yaklaşık 2-3 ayda sıkıldım.Daha sonra ise ticarete atılmak istedim, bunun için ne yapabilirim diye araştırma yaparken önce facebook sayfam üzerinden reklamını yaptığım sayfaları satmaya başladım, tabi o sıralar liseye geçiş sınavları yüzünden ailem haklı olarak bana her şeyi yasaklamışlardı. Daha sonra ise instagram yeni yeni popüler olmaya başladığı zaman ayakkabı sayfalarına denk gelmeye başladım, hemen kafamda bir kaç tane ampul yanmaya başladı. Büyük sayfalara yazmaya başladım 1-2 sayfa cevap verdi anlaşma yaptık yüzde20 kar ile. Bu alışverişlerden kazandığım paralar ile babamın kredi borçlarından küçük bir kısmını ödeyerek bıraktım. Şimdi ise instagram hizmetleri sektöründe uğraşıyorum, belirli bir kitlem sayesinde belirgin bir miktarda satış sağlayabiliyorum. Size sorum şu, sizce okul ve ticaretleri bir yüzdeliğe koyarsak okula ne kadar ticarete ne kadar düşer?
Eğer buraya kadar okuduysanız çok teşekkür ederim. İyi forumlar

wmaraci
reklam

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
Lise 2 sin daha. Ticaret hiçbir zaman dana garanti sunmaz. Okulunu oku okuluna ağırlık ver

ramazayn ramazayn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** U**
  • Mesajlar 614
  • Beğeniler 19 / 251
  • Ticaret 9, (%100)
Derste dersini dinle evde ticaretinle uğraş birinden birine ağırlık vermenin hiç anlamı yok herşeyi zamanında yaparsan yeterde artar bile sadece okul okumakla para kazanılmıyor :D
noktapanel

kişi bu mesajı beğendi.

ismail89 ismail89 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek berber
  • Konum Bayburt
  • Ad Soyad I** H**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Ne kadar bilgili olursan, o kadar başarılı olursun. Ne kadar okursan, o kadar bilgili olursun. Bilgili iş adamları şirket yönetir, kendi şirketini kurar. Bilgisiz iş adamları kendi çevresiyle sınırlı pazarlama yapar.
noktapanel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al