wmaraci reklam

Uzman & Kurumsal Web Yazılım Şirketi Tavsiyesi

9 Mesajlar 990 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

LiDYASIZ LiDYASIZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek learner
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 134 / 186
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Aylardır aklımda olan bir projeyi hayata geçireceğim. Maddi olarak birikim yaptım.

Proje kampüs forum projesi. Tasarımı özen isteyen modern ve şık bir arayüze sahip olacak.

Normal forum sitelerinden farklı ek yazılımlar olacak.

İlerleyen zamanlarda sitenin mobil uygulaması yaptırılacak.

Öncelikle alanında uzman, yazılım dilini gerçekten bilen, ve sürekli destek sağlayabilecek bir ekiple çalışmak istiyorum. Yani wordprese hazır tema yükleyip 100 liraya site yaparım diye ortada gezenler uzak dursun.

Önemli bir husus güven konusu. Tema/script özel kodlanacağı için sadece benim sitemde olacak ve bana ait olacak. Daha sonra başkalarına satılmayacak.

Aramızda noter onaylı sözleşme kurulacak. Ne kadar kurumsal bir ekip olursa o kadar iyi.

Bu şartlara uyan tavsiye edebileceğiniz kişi/kurumları buraya yazın lütfen ya da özel mesaj atabilirsiniz.

wmaraci
reklam

DumanAjans DumanAjans Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 65 / 117
  • Ticaret 13, (%92)
Deraylı bilgi alabilir miyim

Snews Snews Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)
Forum olayi cok kapsamli olyr minumum ozel gelismis bir forum yazilim fiyati 30bine yakin maliyet cikarir uygulamalari ile ve bunu yani sira ek istekleriniz ne var bilmem ama maliyetiniz yuksek derecede artar

• Üyelik 20.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek learner
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 134 / 186
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam söylediğiniz tutar kadar olmasa da masraflı olacağını biliyorum. Bunu zaten göze aldım. Maddi olarak kendimi zorlayacağım.

Ben de çok düşündüm elimdeki parayı bir çok şekilde değerlendirebilirim. Fakat ben bu yolu seçtim.

Aklınızda bir fikir var. Tutarsa maddi manevi çok şey kazanacaksınız, tutmazsa başarısız olacaksınız. Ama bunun için denemek ve bir noktadan başlamak lazım. Pahalı olacak diye baştan vazgeçersem ileri de ne kadar param olursa olsun çoğunluğun yaptığı gibi her zaman korkak davranırım ve başarmış kişilere imrenir dururum. Hiç yapmamanın pişmanlığı yapıp başarısız olma pişmanlığından daha çok koyacaktır bana.

Keşke iyi derecede kod bilgim olsa ve projemin yazılımcısı ben olsam. Ama bu mümkün değil. O yetkinliğe ulaşabilmem yıllarımı alacaktır. O yüzden şimdilik en pragmatist olan işi ehline bırakmak.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SEOstorm SEOstorm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Seo, Reklamcılık
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 1 / 54
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam yazılımla vs. paranızı hiç edersiniz hazır yazılım kurun ve daha az maliyetle tema yaptırın kalan paranızı da reklam için kullanın bukadar yazılıma para harcayıp insanları nasıl siteye çekeceksiniz.

• Üyelik 20.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek learner
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 134 / 186
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam el ilanlarıyla kağıt bardaklarla ders notlarıyla vs. bizzat üyelere ulaşarak binlerce üye bulabilirim.

Yazılım konusunda en azından başlarda hazır yazılıma yönelip site tutarsa özel yazılım olabilir. Üstad arkadaşlarla fikir alışverişi yapıp bir sonuca ulaşmaya çalışacağım.

Snews Snews Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)
Ozel yazilimla degil suanlik hazir bir sistemle is edin derim detayli bilgi alisverisi icin pmden numaranizi birakin detayli goruselim

aHoruz aHoruz Bilir Kişi Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)
Şimdi sana 50 tane pm gelecek. Sakın sözleşmesiz senetsiz paranı bir adama bağlama. Ofisi olmayan yerini yurdunu bilmediğin kimseye de 1 kuruş gönderme. Tam sen işi verdikten bir kaç gün sonra çocuğu hastalanır, yakınları tek tek ölmeye başlar, seyahate çıkar, kaza yapar, interneti arızalanır ve daha bir sürü bahane.
Kendini tamamen güvenceye almadan forumdaki en kral görünen yazılımcıya bile güvenme, yoksa bu tavsiyemi okuyup artık parana mı yanarsın kaybettiğin vaktine mi yoksa yitirdiğin hayallerine mi bilemem. :)
LiDYASIZ

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek learner
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 134 / 186
  • Ticaret 4, (%100)
aHoruz hocam şuan ben de adanadayım isterseniz yüzyüze görüşelim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al