wmaraci reklam
lidertakipci

Uluslararası Wordpress Tema Satışı H.K

10 Mesajlar 989 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ONETMEDYA ONETMEDYA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 83 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar wordpress temamızı yurt dışındaki insanlara nasıl pazarlayabiliriz
themeforest dışında forum olabilir veya farklı fikirleriniz var ise paylaşabilir misiniz ?

wmaraci
reklam

Nisan Nisan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Turizmci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 37 / 39
  • Ticaret 5, (%100)
Digitalpoint gibi forumlarda tanıtabilirsiniz ama artık forumlar pek işe yaramıyorlar. Kendi tema satış sitenizi kurmalısınız. Satış ortaklığı sisteminiz ve iyi temalarınız varsa müşteri bulursunuz.

Tabii Paypal sorununu çözmeniz gerekli.
ONETMEDYA

kişi bu mesajı beğendi.

Marker Marker Lead Developer Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Lead Developer
  • Konum ABD
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 74 / 82
  • Ticaret 0, (%0)
CreativeMarket kullanabilirsin. Yurtdışında ikamet eden akraba veya arkadaşın varsa Pinterest en iyi çözüm. Belirli ülkelerin kartlarını kabul ediyor Pinterest. Günlük $500 bütçe ile tek şablondan 200+ şablon satışı gerçekleştirdim geçen ay. Tavsiye ederim. Diğer bir konu tasarımların kalitesi en önemli husus. Yurtdışı Marketplace çok farklı.
Crewx ONETMEDYA

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 83 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
satış sitemiz mevcut google adwords te yayınlamaktayız ancak wordpress temalarının satışının bol olduğu yurt dışında bir yer arıyorum ama girebilmeliyiz themeforest gibi zor olmamalı

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Lead Developer
  • Konum ABD
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 74 / 82
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam ThemeForest pazarını gözünüzde fazla büyütmeyin. Çoğu amele kaynıyor. Stok görselleri ve javascript ile kullanıcıları aşık ediyorlar. Benim için önemli olan google siteyi sevsin yeter. Şunu belirtmek istedim, yurtdışı pazarında sattığınız ürünleri pazara yakın kullanıcıların satın almasıdır. Yani ileri düzey bir geliştirici şablonunuzu satın alıyor. Teknik destek ekibi olarak çok fazlasını sunmanız gerekiyor. Marketplace pazarlarında 14 gün veya 7 gün geri ödeme politikası mevcut. Müşteri sizden memnun kalmadığında şablonunuzu geri iade etmek için harekete geçecektir. 3 yıl önce TemplateMonster şirketinde çalıştım ve bana çok şey kattı. Pazarda TemplateMonster ekibinin tasarımları ve desteğini tartışmaya gerek olmadığını düşünüyorum. Şuanda dışarıdan projeler almaya başladılar ancak ileri düzey projeler mevcut. Satış yapabilir misiniz emin değilim. Pinterest'i tavsiye ederim, kesinlikle satış rakamlarınızı burada arttırabilirsiniz.
Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 83 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
benim istediğim böyle *** wmaraci gibi sürekli aktif olan uluslararası bir yer digitalpoint ilginç bir şekilde üye kabul etmiyor kaç defa denedim

• Üyelik 25.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Lead Developer
  • Konum ABD
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 74 / 82
  • Ticaret 0, (%0)
ONETMEDYA DigitalPoint üyelikte nasıl bir problem yaşıyorsun ? Normalde alım yapıyorlar. Sadece Paypal kullanman gerekiyor. Ayrıca her içeriği kontrol ederek yayınlıyorlar. Hesapları banlanan çok. Ayrıca DigitalPoint platformu genelde Hindistan taraflarına hitap ediyor. Öncelikle dil gerekiyor. Sen DigitalPoint'ten uzak dur. CreativeMarket veya Pinterest öneriyorum. ;) Tasarımınıda merak ettim. İncelemek mümkün mü ? Proje üzerinden daha iyi yorum yapabilirim.
ONETMEDYA

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 83 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
@Marker https://www.***.net/wordpress-tema-amp-eklenti-satisi/1824803-onet-film-dizi-temasi-muhtesem-tasarim-ve-ozellikleri-ile-100-responsive-seo-uyumlu.html

bu temamızı yurt dışı satışını gerçekleştirmek istiyorum

• Üyelik 25.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Lead Developer
  • Konum ABD
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 74 / 82
  • Ticaret 0, (%0)
ONETMEDYA üzgünüm ama pazara hitap edecek bir proje değil. One page bi çalışma gibi duruyor. Menü olmaması büyük problem. Footer alanı çok basit. İçeriğine göre bir yapı olması gerekiyor. Yeni trendlere uygun bir yapıya getirmen gerekiyor. Nasıl bir yol izleyebilirsin; bg> white, color: green; bu yapı üzerinden gitmeni tavsiye ederim. Butonlara gelince border-radius: 4px bir değer ekle. Animasyonu fazla abartmamanı tavsiye ederim. Artık insanlar daha "clean" tasarımlara yöneliyorlar. Yani baktığımda siteyi inşaa etmek 3-4 günlük bir süre, site üzerinde çok düzenlemeler yapmışsın. Hatta kendi bloğumdan örnek vereyim. Kulanıcılarda bir tasarım aşkı başladı. Mashable'nin geliştirdiği bir proje. Kendi bloğumda kullandığım şablon daha "clean" ve kullanıcıların istediklerini en iyi şekilde onlara servis etmek için özel olarak geliştirdim ve harika bir hit yapısına sahip. Buradan inceleyebilirsin. https://woorkup.com/

• Üyelik 13.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 83 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Daha çok Türkiye kullanıcılarını hitap eden bir proje tasarladık güncellemeler elbette gelecektir şimdilik müşteri kitlemiz memnun sadece bilmek istediğim yurt dışı pazarında hangi yerler kullanılıyor açıklamalarınız için teşekkürler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al