wmaraci reklam
lidertakipci

Link Kısaltarak Sabit Gelir Bilgi Paylaşımı

13 Mesajlar 1.944 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

TalhaAzam TalhaAzam www.talhaazam.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 14 / 172
  • Ticaret 1, (%100)
Aykut taktik iyiymiş (: denenir.

wmaraci
reklam

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)

eskisi kadar tad vermiyor usta bu link kisaltma işi yeni uğraş kriptopara muslukları tavsiye isteyen olursa ulaşsın doge ve btc muslukları hakkında ama lutfen link kisaltma icin yazmayın blogger dosya indirme sitesi acmistim baya eskidendi minecraft mod harita vs paylasmistim hala tiklaniyor onun haricinde ozel olarka ilgilenmiyorum.

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

LukaszPL LukaszPL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Entrepreneur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** P**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 25 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

Aykut adlı üyeden alıntı

Öncelikle 5 adet Fake hesap açın. En az 20K gruplara girerek "Ekle, Ekleyin, Yeniyim" vb. şeyler yazın ve arkadaş isteklerinin gelmesini sağlayın. 1-2 Gün Sonra 2 K kadar istek gelecektir. Her gün 20-40 arası arkadaş kabul edin (burası önemli). 1 hafta sonra 300'e yakın arkadaşınız olacak.

Daha sonra grup açın ve herkesi gruba ekleyin. 300x5 = 1500 kişilik grubunuz olacak. Artık 5 hesabı ve gerçek facebook hesabınızı yönetici yapabilirsiniz. Paylaşımlara başlayıp kısalttığınız linkleri ekleyin. Fake hesaplarla bu işleme devam edin ve grup sayınızı arttırın. Hesaplar zamanı gelince teker teker kapanacak ama paniğe gerek yok :) Zira gerçek hesabınız da yönetici konumunda. Paylaşımlara gerçek hesabınızdan devam edeceksiniz. Aynı işlemleri devam ettirerek 10-20k'lık bir gruba ulaşabilirsiniz. Patlatın linkleri, gelsin paralar...

hiç düşünmemiştim :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al