wmaraci reklam
lidertakipci

Ahrefs, Moz, Alexa gibi Hizmetleri Bir Arada Sunan Servisler

15 Mesajlar 1.885 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Erhanyavuz91 Erhanyavuz91 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 719
  • Beğeniler 127 / 221
  • Ticaret 22, (%100)

Merhabalar.
Başta ahrefs olmak üzere moz, alexa,majestic gibi aylık ücreti yüksek hizmetleri bir arada sunan ve ortalama ücret isteyen bazı siteler var. Bunlar ne derece yasal bilmiyorum ama bu sitelerden bildikleriniz varsa yazarsanız en azından benim gibi bilmeyenler için yol gösterici ve yardımcı bir kaynak olacak.

Güncelleme : [COLOR="Red"]Gelen cevaplar MOZ ve ahrefs gibi hizmetlerle doğrudan ilgiliydi. Sormak istediğim moz, ahrefs, majestic gibi hizmetleri tek paket olarak satan sitelerin hangileri olduğuydu. Bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var.[/COLOR]

Öneriler : [Güncellendi]

http://gbseotools.com
https://seogroupbuy.org/
http://topseotools.tech/
https://groupbuyseotools.com/
http://www.seogroupbuy.net/

wmaraci
reklam

SEOstorm SEOstorm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Seo, Reklamcılık
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 1 / 54
  • Ticaret 3, (%100)
Benim için sadece ahrefs ve semrush yeter diğerleri çöp bana göre paranızı harcamayın boşuna.

ihsanKESKiN ihsanKESKiN #Wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 141 / 196
  • Ticaret 15, (%100)
Ne yapacaksın ? Ne için kullanacaksın ona göre sorunu cevaplayabilirim.

• Üyelik 17.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 719
  • Beğeniler 127 / 221
  • Ticaret 22, (%100)

SEOstorm adlı üyeden alıntı

Benim için sadece ahrefs ve semrush yeter diğerleri çöp bana göre paranızı harcamayın boşuna.

Bende ahrefs kullanıyorum fakat SEO işinin içinde olmayan benim gibi insanlar için oldukça pahalı bir hizmet. Ahrefs 'ten farklı olarak Semrush kullanımına neden gereksinim duyuyorsunuz?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 719
  • Beğeniler 127 / 221
  • Ticaret 22, (%100)

uasports adlı üyeden alıntı

Ne yapacaksın ? Ne için kullanacaksın ona göre sorunu cevaplayabilirim.

Zaman zaman anahtar kelime analizleri yapmak, backlink takibi, hazırlanabilir yeni içerikler bulmak, sıralama takibi yapmak gibi hizmetlere ihtiyaç duyuyorum.

• Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 1 / 54
  • Ticaret 3, (%100)
Erhanyavuz91 moz alexa majestic bir şe yaramaz öncelikle yalnızca ahrefs yeterli. Semrush daha çok site içi seo için yani sıralamalar, site hataları vs. SEMrush dan inceleyebilirsiniz ancak çok fazla geliriniz yoksa websitelerinden bu gibi araçlara para ödemeyin ahrefs raporu satan arkadaşlar var forumda onlardan ayda/ 2 ayda bir rapor alabilirsiniz uygun fiyata

ihsanKESKiN ihsanKESKiN #Wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 141 / 196
  • Ticaret 15, (%100)
- Özet olarak ajans değil isen bunları kullanmanı gerektirecek bir şey yok.
- Belirli bir ücret karşılığında site(leri)n için rapor alabilirsin ticaret bölümünden
- Ahrefs Backlink raporu sağlar otorite veya spam değerlerini detaylı olarak görebilirsin
- Semrush eğer TR konumu dışında site(leri)n var ise tavsiye ederim. GEO analiz dahil bir çok özelliği doğru orantıda ölçüm yapmıyor ( sektör olarak fark edebilir ben kullanıyorum memnun değilim, bir çok şeyi manuel olarak bulabilirsin zaten )
- Moz çok kapsamlı fakat algoritması majestic kadar basit o yüzden bulaşmanı tavsiye etmem
- On Page analizler yapıcaksan "Screamingfrog" tavsiye ederim
Erhanyavuz91

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 719
  • Beğeniler 127 / 221
  • Ticaret 22, (%100)

SEOstorm adlı üyeden alıntı

Erhanyavuz91 moz alexa majestic bir şe yaramaz öncelikle yalnızca ahrefs yeterli. Semrush daha çok site içi seo için yani sıralamalar, site hataları vs. SEMrush dan inceleyebilirsiniz ancak çok fazla geliriniz yoksa websitelerinden bu gibi araçlara para ödemeyin ahrefs raporu satan arkadaşlar var forumda onlardan ayda/ 2 ayda bir rapor alabilirsiniz uygun fiyata

Haklısınız fakat ahrefs kullanımına alıştım. İçerik hazırlarken elim ayağım oluyor diyebilirim :) Teşekkür ederim öneriniz için. Semrush'ı inceleyeceğim.
lastpavel

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 719
  • Beğeniler 127 / 221
  • Ticaret 22, (%100)

uasports adlı üyeden alıntı

- Özet olarak ajans değil isen bunları kullanmanı gerektirecek bir şey yok.
- Belirli bir ücret karşılığında site(leri)n için rapor alabilirsin ticaret bölümünden
- Ahrefs Backlink raporu sağlar otorite veya spam değerlerini detaylı olarak görebilirsin
- Semrush eğer TR konumu dışında site(leri)n var ise tavsiye ederim. GEO analiz dahil bir çok özelliği doğru orantıda ölçüm yapmıyor ( sektör olarak fark edebilir ben kullanıyorum memnun değilim, bir çok şeyi manuel olarak bulabilirsin zaten )
- Moz çok kapsamlı fakat algoritması majestic kadar basit o yüzden bulaşmanı tavsiye etmem
- On Page analizler yapıcaksan "Screamingfrog" tavsiye ederim

Anladım. Screamingfrog'u listeme ekledim ve inceleyeceğim. Önerileriniz için teşekkür ederim. Bir şey daha sormak istiyorum. Bu tip servisleri bir arada sunan servisler illegal mi yoksa toplu olarak alıp legal bir şekilde hizmet mi veriyorlar?

• Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 1 / 54
  • Ticaret 3, (%100)
Erhanyavuz91 Semrush daha fazla yardımcı olabilir içerik hazırlarken :) free trial kullanabilirsiniz bir deneyin bence 14 gün deneme veriyor sanırım.
Erhanyavuz91

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al