wmaraci reklam
lidertakipci

Aylar oldu Adsense reklamı alamıyorum

19 Mesajlar 2.013 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Nocte26 Nocte26 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PDR ve Web Tasarım Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 24 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, aralık 2017 de açtığım sitemde ne zaman google reklam başvurusu yapsam Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Yöneticisi Kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığı için, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz hatasını alıyorum. Özgün olmayan içerikleri sitemden kaldırdım şu anda kendi yazdığım 140 kadar yazı bulunuyor. Ama neden kabul etmediklerini anlayamadım. İnceleyip yardımcı olursanız sevinirim.
Sitem: http://oyundrop.com

wmaraci
reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Hocam sitenizi inceledim gerçekten bir ihlal göremedim hakkımızda-iletişim sayfaları gibi her şeyiniz tam görülüyor.

Maalesef arada benimde bir kaç sitemde böyle oluyor ve düzelmiyor veya ben beceremiyorum. Mecburen adsense hesabı satın alıyorum. Eğer sorun düzelmezse ve adsense hesabı lazım olursa size yardımcı olabilirim.

Normalde buradan https://wmaraci.com/forum/hesap-satisi/yeni-alinmis-web-adsense-10-indirimli-maalesef-butun-hesaplar-satilmistir-498199.html yeni alınan adsense hesaplarını satıyorum ama şuan elimde yeni alınan adsense hesabı yerine içinde 7tl bakiyeli web adsense var. Düşünürseniz iletişime geçebilirsiniz :)

Nocte26

kişi bu mesajı beğendi.

mzlmgnhn mzlmgnhn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 69 / 40
  • Ticaret 5, (%100)
Yıllar süren var o ne ki:)

mxaksoy mxaksoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 482 / 344
  • Ticaret 3, (%100)
Çalışma yapabiliriz isterseniz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 24 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Kendim yapmak için çok fazla uğraştım site üzerinde bütün SEO ayarlarını kendim düzelttim hatta ilk 1 ayın sonunda bazı konularda (birden fazla) birinci sayfaya bile çıktığım oldu. Fakat o zamanlar bile bu uyarıyı alıyordum. Sanırım biraz fazla zorladım SEO olayını :) Gerekli özel mesajları atıyorum
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

Gopher Gopher We Love Google! Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 35 / 191
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba yazılar bana çok kısa geldi ve hepsinin özgün olduğundan emin misiniz? Hiç kopyala yapıştır içerik oluşturdunuz mu?

Ayrıca bizim şu rehbere göz atabilirsiniz. Faydası olabilir: AdSense onayı nasıl alınır?

iyi forumlar.
Nocte26

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 24 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Yorumun için teşekkür ederim Gopher her yerde imdadıma yetişiyorsun :) Acemilik ile sanırım çoğu kullanıcının yaptığı hatayı yapıp kopyala yapıştır yaptığım yaklaşık bi 350 post vardı. Daha sonra akıllanıp her cümleyi tek tek kendim yazmaya başladım. Kısalık konusunda tam emin olamıyorum. Özgün olmayan içeriklerin hepsini 2 gün önce kaldırdım. Sadece son zamanlarda paylaştığım kendim düzenleyip yolladığım postlar duruyor. Konuyu inceliyorum

Edit: Son 1 ayda Üni. 3. Sınıf olmanın etkisiyle site ile hiç ilgilenemedim. Organik hitim 250 lerden 20 lere kadar düştü. Bunun etkisi olabilir mi?
Gopher

kişi bu mesajı beğendi.

Gopher Gopher We Love Google! Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 35 / 191
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle rica ederim. Yazı uzunlukları bir haber ve blog siteleri için evet önemlidir. Ayrıca sizin için belirttiğim bağlantıda yasaklı içeriklerle ilgili bir bölüm var özellikle de oraya dikkat edin ve sitenizde warez gibi yasaklı içerik, bağlantı var mı diye bir göz gezdirin.

Son olarak AdSense için acele etmeyin, site zaten yeni pek bir gelir getirmez. Bu yüzden sitenize SEO çalışmalarını düzenli bir şekilde yapın ve aksatmayın. Siteniz hatrı sayılır bir kitleye/ziyaretçi sayısına ulaştığında da sadece AdSense ile değil her türlü para kazanırsınız zaten.

başarılar.
Nocte26

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 24 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Gopher sitemde herhangi bir indirme linki mevcut değil. Sadece haber ve incelemeler üzerine kurulmuş bir site. Konunuzu incelediğimde benim için herhangi yasaklı olabilecek bir konu olduğunu düşünmüyorum incelemeye devam edip düzenlemeleri yapacağım. :) Tekrar teşekkür ederim sanırım daha yolumuz var bu konuda

Fatii Fatii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)
hocam sitenize girip biraz bakayım dedim. tema gerçekten güzel bir tema. haberler güzel ama gel gör ki oyun inceleme bölümüne girdiğimde sitenizin teması o kadar yoruyor ki. Bir kullanıcı olsam hiç bakmadan siteyi kapatırım. Yan o kayarken fotoların üstünden geçmesi falan birde fotoların o kadar büyük olmasının nedeni ne ?
Bence oyun inceleme bölümünü düzeltin biraz daha sade olun.
Ben ilk adsense aldığımda teknobit teması belki bilirsin oda inceleme temasıdır. Onu kurdum onunla aldım 30 günde falan yani temanın sadece ve hızlı olması daha bir yarar sağlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al