wmaraci reklam
lidertakipci

Yerel Haber Sitesi Açmak

25 Mesajlar 3.793 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Wallace Wallace ContentTR <3 Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Makale
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 61 / 50
  • Ticaret 13, (%100)
Dijiseo hocam tarafsız paylaşımlar olacak merak etmeyin, ne demek istediğinizi çok iyi anladım. :)

Baya Çanakkale'li varmış aramızda ya, ben daha önce sosyal forumlarda bu kadar çok karşılaşmamıştım. :)
Dijiseo

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

HaDeme HaDeme ErzurumLu Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim Sektörü
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
bu işi daha güzel yapmak ister isen eğer ajans aboneliği + olarak stk belediyeler büyük şirketler ile aranın iyi olması lazım bizim haber sitesi var iken 100 adet reklam almıştık sonradan bıraktın anlayacağın dediğim kurum ve kuruluşlar ile aran iyi olması lazım

Wallace Wallace ContentTR <3 Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Makale
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 61 / 50
  • Ticaret 13, (%100)
HaDeme hocam onlar ileri ki aşamalar, ama dediğiniz mantıklı uygulanabilir.

ozan2018 ozan2018 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Medya
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba haber sitesi açma konusunda detaylı bir yazıyı güzel bir hanımefendi yazmış dilerseniz o yazıya bakarak haber sitesi açma konusunda istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Özellikle virüslü temalar konusuna dikkat etmeniz gerek. Ücretli de olsa bedava da olsa Türkiye'de aldığınız temalara güvenemezsiniz bence mutlaka bir çakallık vardır. Ayrıca mobil uyum konusu çok önemli bir çok haber scripti eski oluyor ve mobilde çok berbat görünüyor filan. Neyse şu bağlantıda detaylı bir açıklama var bakabilirsiniz : Haber sitesi açma

wmaraci
wmaraci

Byfresh Byfresh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 39 / 38
  • Ticaret 6, (%100)
Yıllardır haber sektörü içerisindeyim, öncelikle tavsiyem sizlere Çanakkale ve ilçelerinde ki tüm siyasi kuruluşlar aynı zamanda da dernekler ile görüşün...
Onlar gazetecilere haberleri göndermek için can atıyorlar, size günlük mailinize haberleri gönderirler ve özgünleştirerek siteye girersiniz...

Seçime az kaldı zaten şuanda bu işe girişmek için muhteşem bir zaman, sitenizi daha fazla kitleye duyurmak içinde bütçeniz varsa eğer el ilanı bastırın ve radyo, televizyon, siyasi kuruluşlar, dernekler, esnaflar, reklam ajansları gibi yerlere dağıtın... (Ben genelde yaysat ile anlaşıyorum gazete ekleri arasına koyuyorum)

Hayırlı olsun, tasarım ve makalelere dikkat edin...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al