lostyazilim

Adsenseden Geçersiz Tıklama Banı Yedim Açmama Yardımcı Olacak Var mı?

29 Mesajlar 4.048 Okunma
lostyazilim
smmexpress

yasin11 yasin11 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 16 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
desdark5 hocam uygulama bende yüklü bile dğeil geçersiz tıklamayı geçtim reklam yerleşimi google hangi reklam iimkanlarını verdiyse onu yerleştirdik ki diğer uygulamarda aynısı var ve aylardır kullanılıyor ki ayrıca aynı türden yine bir kaç tane uygulama var aylardır aynı gösterim tıklma oranlrı hiç sıkıntı çıkmadı çünkü sektör bunu gerektiriyor ortada cok buyuk pclık var ve google bızı haksız görüyor bundan adım gıbı eminim

wmaraci
reklam

Kreatorn Kreatorn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İş Güvenliği Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1067
  • Beğeniler 617 / 620
  • Ticaret 7, (%100)
desdark5 Tamam doğru geçersiz tıklama konusunda haklısınız o şekilde saydığı çok oldu ama bunu sık sık yaparak yani sıklıktan kastım uzun süre yaparak ban yedirme gibi birşey söz konusu olamaz mı ? Merak ediyorum gerçekten bi gün patates olabiliriz belki bu yüzden :D
desdark5

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 16 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
forumcu1 hocam o ortalam olarka yazdım fakat sektör bunu gerektiyor ki aylardır diğer bi kaç uygulamadada var hıç sıkıntı çıkartmadı

forumcu1 forumcu1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kimyager
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 400
  • Beğeniler 26 / 101
  • Ticaret 3, (%100)
hocam eğer tıklamaya teşvik edici birşey varsa yönlendirme olur yada yanlışlıkla tıklamasına olanak sağlıyacak birşey varsa sıkıntı çıkar . bir süre çıkmaması ileride banlanmıcağı anlamına gelmiyor ben her ay korkuyorum öle söyliyim :) eğer poliyika ihlali yapmıyorsa mail be google forumda konu açarak soruna çözüm arıyabilirsiniz hocam
yasin11

kişi bu mesajı beğendi.

Php Scriptler https://www.phpscripttr.com
wmaraci
wmaraci

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,
Geçersiz (etkinlik) tıklama konusunu sadece saldırı olarak algılamanız hata. Buna sebep olan şartları, çoğu zaman istemeden yada daha fazla gelir iştahı ile yayıncılar, uygulama ve reklamlarına yansıtabiliyor. Reklamı yerleştireceğiniz uygulama ve sitelere, mobil ve pc olarak gereken uzaklık değerlerini belirtmediğinizde, her sayfaya reklam yerleştirdiğinizde ve daha pek çok etkenden dolayı, ziyaretçileriniz içeriğe değil reklamlara yönelmiş oluyor.

Daha açık bi dille...

Yaptığınız en büyük hata ise, uygulama üzerinde herhangi bir düzenleme yapmadan, reklam teşvikine sebep olan etkenleri ortadan kaldırmadan, itiraz başvurusunda bulunmanızdır.

Hesap banı ise, artık geri dönüşü yok. Yeni pinsiz adsense alarak yolunuza devam etmelisiniz.

Adsense üzerinde hiçbir şey kusursuz değildir, ancak hiçbir şey de saçma sapan değildir. Sorunu Adsense'te aramadan önce, yaptıklarınızı çek etmelisiniz.

İyi çalışmalar yasin11
yasin11

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 16 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
keremsamet hocam iyi güzel söylemişsinizde youtube kanlları ne olucak

• Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)
yasin11 Yaşadığın sorunu açıklamalısın

ArinArslan ArinArslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / K
  • Meslek satış
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 400 / 147
  • Ticaret 53, (%100)
Youtube kanalım geçersiz tıklanma nedeniyle kapatılmıştı, içindeki para da güme gitmişti. sanırım google, bu konuda bir önlem almadan direk ceza veriyor. eğer öyle değilse bilgilendirirseniz sevinirim.

• Üyelik 24.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 16 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
keremsamet hocam para kazanması açık olmayan yani şartları yerine getirme üsrecidne 2 kanalım vardı onlarda kapandı adsense ilişkisi değiştirme vs. hiçbişi yapamıyorum yani dmek istediğim bunları bari kurtarayım

ArinArslan bende çözemedim normalde uyarı vermesi gerek diye biliyorum ama bu direk kapttı

• Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)
ArinArslan Hesabınızı güvende tutmanın pek çok yöntemi var. Ancak konu youtube olduğu için burada açıklamak mantıklı gelmiyor. Forumlar tezlere anti-tez üretilen yerler malesef. Ancak hesabınızı daha fazla güvende tutmak için, barındırılan hesap kullanmak yerine, hesabınızı web adsense'e yükseltmeli, en az 1 web sitesi ile ilişkilendirmeli ve tbm yükseltme çalışmaları yapmalısınız. Ayrıca bağlı bulunduğunuz modem ve cihazlardan (farklı modem yada hesap girişi yapılmamış olsa dahi) videolarınızı görüntülememelisiniz. Hesap banı değilse, ban üzerinden en az 6 ay geçtikten sonra kanal düzenleme gerçekleştirip, pinsiz web adsense yoksa satın alıp, site + youtube olarak devam edebilirsiniz.

yasin11 Kanalların yönetici sahipliğini banlanan mail üzerinden, yeni bir mail hesabı üzerine atayın, eski yönetici/sahipleri kaldırın.
ArinArslan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al